Hesaplı Trafik Sigortası | Zorunlu Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Hesaplı Trafik Sigortası Nasıl Alınır?

Hemen hemen her gün yaşanan trafik kazaları maddi ve manevi bir çok kayıplara neden oluyor. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak bu kayıpları en aza indirebilirsiniz. Trafik sigortası fiyatları yılda bir kez belirleniyor ve Ocak ayında yayınlanıyor. Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (TSRŞB) tarafından yayınlanan bu fiyatlar, aracın kullanım şekli, ticari olup olmadığı, ruhsat sahibi bilgileri, kayıtlı olduğu il ve poliçenin zamanında yenilenip yenilenmediğine göre belirleniyor. Fiyatlar illere göre de farklılık gösterirken, hasarsızlık indirimi trafik sigortasında da geçerli oluyor. Bu fiyatlar tüm sigorta şirketleri tarafından kullanılıyor. Hasar anında karşılanacak olan teminatlar ve limitler sabit olarak belirlenmiş olsa da sigorta şirketleri tüketicilere özel ek hizmet ve teminatlar sunabiliyor. Bu nedenle en uygun trafik sigortası için farklı şirketlerin sundukları paketler ve ödeme koşullarının incelenmesi gerekiyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Bütçenize en uygun trafik sigortasını hızlıca satın almak için Sigortam.net’ten online trafik sigortası teklifi alıp, farklı sigorta şirketlerinin size özel sunduğu teklifleri karşılaştırabilirsiniz. Zorunlu trafik sigortasıyla ilgili her türlü konuda destek almak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayabilirsiniz. 


Benzer İçerikler

5 Soruda Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortasını tam anlamıyla anlayabilmeniz adına, sürücülerin sıklıkla sorduğu 5 soruyu bir araya getirdik.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Nedir?

Trafik sigortasının ne olduğunu yazımızdan öğrenin, en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net'ten trafik sigortası hesaplaması yaparak ulaşın.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Hasar Ödemeleri

Trafik sigortası hasar ödemeleri, belgelerin sigorta şirketine tesliminden itibaren 8 iş günü içerisinde ödenir, belgelerin eksik olmamasına dikkat edin.

Devamını Oku