En Hesaplı Trafik Sigortası Nasıl Alınır?

Hemen hemen her gün yaşanan trafik kazaları maddi ve manevi bir çok kayıplara neden oluyor. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak bu kayıpları en aza indirebilirsiniz.Trafik sigortası fiyatları yılda bir kez belirleniyor ve Ocak ayında yayınlanıyor. Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (TSRŞB) tarafından yayınlanan bu fiyatlar, aracın kullanım şekli, ticari olup olmadığı, ruhsat sahibi bilgileri, kayıtlı olduğu il ve poliçenin zamanında yenilenip yenilenmediğine göre belirleniyor. Fiyatlar illere göre de farklılık gösterirken, hasarsızlık indirimi trafik sigortasında da geçerli oluyor. Bu fiyatlar tüm sigorta şirketleri tarafından kullanılıyor. Hasar anında karşılanacak olan teminatlar ve limitler sabit olarak belirlenmiş olsa da sigorta şirketleri tüketicilere özel ek hizmet ve teminatlar sunabiliyor. Bu nedenle en uyguntrafik sigortası için farklı şirketlerin sundukları paketler ve ödeme koşullarının incelenmesi gerekiyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Bütçenize en uygun trafik sigortasını hızlıca satın almak için Sigortam.net’ten online trafik sigortası teklifi alıp, farklı sigorta şirketlerinin size özel sunduğu teklifleri karşılaştırabilirsiniz. Zorunlu trafik sigortasıyla ilgili her türlü konuda destek almak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayabilirsiniz. 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL