Hesaplı Trafik Sigortası | Zorunlu Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Hesaplı Trafik Sigortası Nasıl Alınır?

Hemen hemen her gün yaşanan trafik kazaları maddi ve manevi bir çok kayıplara neden oluyor. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak bu kayıpları en aza indirebilirsiniz. Trafik sigortası fiyatları yılda bir kez belirleniyor ve Ocak ayında yayınlanıyor. Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (TSRŞB) tarafından yayınlanan bu fiyatlar, aracın kullanım şekli, ticari olup olmadığı, ruhsat sahibi bilgileri, kayıtlı olduğu il ve poliçenin zamanında yenilenip yenilenmediğine göre belirleniyor. Fiyatlar illere göre de farklılık gösterirken, hasarsızlık indirimi trafik sigortasında da geçerli oluyor. Bu fiyatlar tüm sigorta şirketleri tarafından kullanılıyor. Hasar anında karşılanacak olan teminatlar ve limitler sabit olarak belirlenmiş olsa da sigorta şirketleri tüketicilere özel ek hizmet ve teminatlar sunabiliyor. Bu nedenle en uygun trafik sigortası için farklı şirketlerin sundukları paketler ve ödeme koşullarının incelenmesi gerekiyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Bütçenize en uygun trafik sigortasını hızlıca satın almak için Sigortam.net’ten online trafik sigortası teklifi alıp, farklı sigorta şirketlerinin size özel sunduğu teklifleri karşılaştırabilirsiniz. Zorunlu trafik sigortasıyla ilgili her türlü konuda destek almak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayabilirsiniz. 


Benzer İçerikler

Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası, karayollarında bulunan motorlu her türlü aracın, yasalar gereği yaptırması gereken bir sigortadır.

Devamını Oku

TSB’den Trafik Sigortası Genel Şartları İçin Flaş Açıklama

Hazine Müsteşarlığı'nın trafik sigortası genel şartlarında yaptığı değişikliklerle ilgili TSB'den önemli bir açıklama geldi. 

Devamını Oku

2011 Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

Karayolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortasında tarife uygulama esasları hakkında 'Trafik Sigortası Rehber Tarifesi' yayınlanmıştır. 
 

Devamını Oku