Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi Zurich Sigorta Oldu

Uluslararası saygın finans dergisi olan World Finance, Zurich Sigorta’yı "Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi" seçti.

2013 yılı içinde yapılan elektronik oylama sonucunda ödüle layık görülen Zurich Sigorta, kurumsal sorumluluk uygulamaları, finansal gücü, uluslararası risk yönetimi uzmanlığı, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle Türkiye pazarındaki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Zurich Sigorta CEO’su Yılmaz Yıldız, Zurich Sigorta Grubu’nun Türkiye’yi yatırım yapacağı 5 stratejik pazardan biri olarak belirlediğini söyledi. Yıldız, Zurich Sigorta olarak Türkiyede ekonomiye ve topluma destek olmak amacıyla çalışmalar yaptıklarını, bu ödülle birlikte vizyonlarının doğru anlaşıldığını ve takdir edildiğini gördüklerini belirtti.

Sigortacılığı değer yaratan bir sektör olarak değerlendirdiklerini vurgulayan Yıldız, “Zurich Sigorta’da toplumun refahına katkıda bulunmak amacıyla, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışını, temel yetkinliklerimiz olan sigorta ve risk yönetimi uzmanlığımızın merkezine yerleştirmiş durumdayız. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, paydaşlarımız ve faaliyet gösterdiğimiz toplum için uzun dönem değer yaratan bir iş yapış biçimini benimsiyoruz’’ dedi.

Sigortam.net üzerinden Zurich Sigorta kasko sigortası ve trafik sigortası fiyat tekliflerine kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan sigorta uzmanlarımıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL