444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Uygun Araç Trafik Sigortası Nasıl Bulunur?

Trafiğe çıkan her aracın mutlaka trafik sigortasının olması gerekir çünkü bu sigorta yaptırılması zorunlu olan sigortalardan biridir. Bu zorunluluk ülkemizde geçerlidir ve trafik sigortası bulunmayan araçlar trafik şube otoparkına çekilerek burada bekletilir. Uzun süre trafiğe çıkamayacak olan araç için otopark ücreti ödenir. Ayrıca tekrar trafiğe çıkması için de uzun prosedürler gerekir. Bu süreç maddi ve manevi olarak yorucu geçecektir.

Araç trafik sigortası araç sahibi suçlu olsun ya da olmasın kazaya karışması durumunda korur. Nasıl mı? Kaza sonucunda karşı tarafta ya da 3. şahıslarda meydana gelen zararları güvence altına alır. Yani oluşan hasarları kendisi karşılar ve böylece sürücünün cebinden para çıkmamış olur. Büyük çaplı hasarlarda ödenecek ücret düşünüldüğünde zaten yaptırılması gerekli olan bir sigortadır. Küçük primler ödeyerek büyük maaliyetlerden kurtulmak zorunlu trafik sigortası ile mümkün.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

En Uygun Araç Trafik Sigortasına Sigortam.net ile Kolayca Ulaşın
 

  • En uygun araç trafik sigortası için birçok zaman kaybetmek, araştırmaya yapmak, yorulmak artık Sigortam.net ile tarihe karıştı. Online sigortacılık sayesinde birçok işlem çok rahat yapılıyor ve aranan sigortaya kolayca ulaşılıyor.
     
  • Eskiden tek tek tüm sigorta şirketleri gezilir, teklif alınır, karşılaştırma yapılır ve aralarından uygun olanı seçilmeye çalışılırdı. Bu işlemler uzun sürer ve yorucu olurdu. Bu süreçten sıkılanlar belki de “artık bir herhangi bir yerden sigorta yaptırayım da kurtulayım” diye düşünerek aslında daha uyguna bulabileceği bir sigorta paketini daha pahalıya yaptırır, güvenilir olmayan bir şirketi seçer ya da paketindeki teminatlar ihtiyaçlarını karşılamazdı. İşte Sigortam.net bu karmaşaya son vererek işinizi kolaylaştırıyor.
     
  • Sigortam.net’in sizin için hazırladığı başvuru formu son derece kolay doldurulabilir ve uzun zaman almayan bir formattadır. Bu forma bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girmeniz durumunda Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin size en uygun teklifleri sunulur. Online karşılaştırma platformu sayesinde seçtiğiniz teklifler arasında fiyat ve teminat karşılaştırması yaparsınız. Bu karşılaştırma sonucunda uygun sigortaya ulaşmış olur, seçtiğiniz sigorta paketini satın alırsınız.

Aradığınız trafik sigortasına ulaşmak için hemen araç trafik sigortası sorgulaması yapın ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, sigortanızı telefonda satın alın.

 


Benzer İçerikler

Trafik Sigortasında Yeni Düzenlemeler

Trafik sigortasındaki yeni uygulamalarla sigorta şirketine ulaştırılan sigorta priminin bir limiti olacak ve bu primin belli bir miktarını acente komisyonuna iletilecek.

Devamını Oku

Coğrafi Konumun Trafik Sigortasına Etkisi

Yoğun trafikte ilerleyen bir araç ile daha küçük bir ilçede bulunan aracın trafik sigortası primleri aynı olmaz, sigorta hizmetleri risk temeline dayanır

Devamını Oku

Yol Elverişlilik Muayenesi Nedir?

Araç Muayene ve Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti, devlet tarafından zorunlu kılınmıştır ve Araç Muayene İstasyonu’nda gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku