En Uygun Fiyata Trafik Sigortası Yaptırmanın Yolu

1 Haziran’da yürürlüğe giren yeni trafik sigortası şartları ile birlikte değişen teminatlar ve fiyatlarda yaşanan beklenmedik artış, sürücüler cephesinde adeta şok etkisi yarattı. Bu süreçte sigorta şirketlerinin de aynı araç ve teminatlar için farklı fiyatlar vermeleri, sürücüleri fiyat araştırması yapmak zorunda bırakırken, Sigortam.net her zamanki gibi araç sahiplerinin yine en önemli yardımcılarından birisi oldu.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Zorunlu trafik sigortası poliçelerinde en iyi fiyat garantisi veren Sigortam.net, farklı sigorta şirketlerinden tek tek fiyat araştırması yapılmasına gerek kalmadan, müşterilerine internet üzerinden sadece 2 dk’da Türkiye’deki en iyi sigorta şirketlerinin verdiği trafik sigortası teklifini öğrenme şansını sunuyor.

Fiyatlar Neden Arttı?

Bilindiği gibi trafik sigortası fiyatları her yıl Ocak ayında Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından belirlenmektedir. Bu fiyatlar ise aracın kullanım şekli, ruhsat sahibi, ticari olup olmadığı, kayıtlı olduğu il, poliçenin zamanında yenilenmesi gibi durumlara göre farklılık göstermektedir. 1 Haziran 2015’te zorunlu trafik sigortası genel şartlarında yapılan düzenleme ile teminat ve kapsamlarda değişikliğe gidilmiş, bu durum da sigorta şirketleri kanadında maliyetlerin artmasına ve trafik sigortası poliçelerine zam olarak yansımasına neden olmuştu.

Trafik Sigortasında En İyi Fiyat Garantisi Sigortam.net’te

Zorunlu trafik sigortası fiyatları kişi ve araç özellikleri dışında, teminat kapsamlarına göre de değişiklik göstermektedir. Sigortam.net ise bu süreçte sürücülerin tek tek sigorta firmalarını araştırarak fiyat teklifi almalarının ve zamanlarını boşa harcamalarının önüne geçerek sadece 2 dk’da 20 sigorta şirketinden en uygun trafik sigortası teklifini müşterilerine ulaştırıyor. Böylelikle sürücü, aracı için yaptırdığı sigortasını en uygun fiyata aldığının bilincinde oluyor.

Neden Sigortam.net?

14 yıllık tecrübesi ile bugüne kadar 2.5 milyonu aşkın kişiye sigorta hizmeti veren Sigortam.net, trafik sigortası poliçelerinde müşterilerine sunduğu en iyi fiyat garantisi teklifinin yanı sıra, 350 uzman çalışanı ve 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı ile poliçe alımı ve sonrasındaki tüm süreçlerde sigortalının ihtiyaçlarına cevap veriyor.

En İyi Fiyat Garantisi

Sigortam.net üzerinden aldığınız poliçeniz için daha uygun teklif veren bir yer bulursanız, tek yapmanız gereken bu durumu Sigortam.net’e bildirmek. Sigortam.net bu konuda öylesine iddialı ki, söz konusu bir durumda ücret farkını sigortalıya iade ettiği gibi, ağzınızın tadı bozulmasın diye bir kutu da lokum hediye ediyor.

%45’e Varan Fiyat Avantajı

Türkiye’deki sigorta şirketlerinin %90’ı ile çalışan Sigortam.net, aynı teminatlardaki sigorta ürünü için müşterilerine 20 sigorta şirketinin farklı fiyat teklifini sunarak, teklifler arasında seçim yapan sigortalının böylelikle %45’e varan fiyat avantajı yakalamasını sağlıyor.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Sigortam.net %100 müşteri memnuniyeti politikası gereğince, poliçe alımı ve sonrasında her türlü sorun ve yardım talebi için 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı ile alanında uzman danışmanlarca hizmet veriyor.

2 Dk’da Online Teklif

Sigortam.net’ten teklif almak o kadar kolay ki sadece kişi ve araç bilgilerinizle başka hiçbir işlem yapma gereği duymadan 2 dk’da aracınız için en uygun sigorta teklifine ulaşabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Sigortam.net üzerinden yapacağınız poliçe alımlarında internet ortamının en çok kabul gören SSL ve SET protokolü ile alışverişlerinizde %100 güvence sağlayabilirsiniz. Ayrıca telefonla yaptığınız tüm işlemler de güvenlik işlemlerinden geçmektedir.

Hemen Trafik Sigortası Teklifi Alın

Siz de trafik sigortası poliçenize gereğinden fazla ödeme yapmamak, en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajı olanaklarından yararlanarak trafik sigortası teklifi almak için, online olarak Sigortam.net’i ziyaret edin ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL