En Uygun Trafik Sigortası Hangisi?

Trafik sigortası Türkiye sınırları içerisinde yaptırılması zorunlu olan bir sigortadır. Trafiğe çıkan tüm motorlu taşıt sahiplerinin yaptırması gereken bu sigorta ayrıca sürücüyü maddi açıdan korumaktadır.

Zorunlu trafik sigortası yaptırmadan trafiğe çıkan araç sahiplerinin araçları trafik şube otoparkına çekilir. Tekrar trafiğe dönmek için maddi ceza ödenmesi gerekire. Uzun bir zaman dilimini içeren bu geri dönüş süreci manevi açıdan da mutsuz olmanıza neden olacaktır.

Trafik sigortanız olduğunda bir kazaya karışmanız durumunda karşı tarafa ve 3. kişilere gelen hasarlar sizin cebinizden çıkmaz. Trafik sigortası limitleri dahilinde hasarı karşılar. Ayrıca avukatlık ücreti de trafik sigortasının kapsamındadır. Trafik sigortası teminatları ve limitleri tüm sigorta şirketlerinde aynıdır. “En uygun trafik sigortası hangisi?” diye soruyorsanız, fiyatlar ve ödeme koşulları şirketlere farklılık gösterebilir. Bu nedenle araştırarak en uygun fiyatı sunan şirket seçilmelidir.

Sigortam.net Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin zorunlu trafik sigortası fiyatlarını size sunuyor. Size sadece istediğiniz sigorta şirketini seçmek kalıyor. Üstelik bunu yapmak çok kolay, sadece trafik sigortası hesaplaması yapmanız yeterli.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Trafik Sigortası Teminatları
 

 • Kişi başı vefat ve tedavi teminatı.
 • Kaza başına vefat ve tedavi teminatı.
 • Araç ve kaza başına maddi hasar teminatı.
   

Trafik Sigortası Poliçesi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
 

 • Poliçenizi çok iyi okumak ve incelemek en önemli adımdır. Sonradan kötü bir sürprizle karşılaşmamak için buna dikkat etmeniz gerekir.
   
 • Tüm şirketlerin fiyatları incelenmeli ve en uygun fiyat sunan şirket tercih edilmelidir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta en uygun sigorta satan şirketin iyi olmadığıdır. Köklü ve büyük şirketler tercih edilmelidir. Bunun için Sigortam.net’in anlaşmalı sigorta şirketlerinden yararlanabilirsiniz. Çünkü kapanmak üzere olan bir şirket çok uygun fiyata sigorta satıyor olabilir.
   
 • Satın alacağınız poliçenin özel şartlarını da incelemeyi unutmayın.
   
 • Trafik sigortası poliçesi her yıl yenilenir. Bu nedenle poliçenizi yenilemeyi unutmayın. Dilerseniz biz size hatırlatalım. Bunun için poliçe vade hatırlatma formumuzu doldurmanız yeterli.

Trafik sigortanızı yaptırın, yollarda kafanız rahat olsun. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da 7/24 sigortanızı satın alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL