En Uygun Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları için 5 Püf Nokta!

Zorunlu trafik sigortası adında anlaşılacağı gibi yaptırılması mecburi olan bir araç sigortasıdır. Bu zorunluluk Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir ve yaptırmayan araç sahipleri ceza alır. Aldıkların cezanın en büyüğü ve yıpratıcı olanı ise aracın trafikten uzun bir süre men edilmesidir. Bu süreçte araç trafik şube otoparkına çekilir ve burada kaldığı süre boyunca otopark ücreti ödenir. Tekrar trafiğe dönme işlemi uzun ve meşakatli bir süreci içerir.

Tüm bunlarla uğraşarak maddi ve manevi sıkıntılar yaşamak yerine uygun primlerle trafik sigortası yaptırmak en doğru yol olacaktır. Küçük primlerden kaçınmak aslında kurtuluş değil daha büyük masraflarla karşılaşmadır. Çünkü trafik sigortası zorunlu olmasının dışında kaza durumunda karşı taraftaki kişilerde ve 3. şahıslarda oluşan hasarları güvence altına alır. Kazada suçlu taraf siz olsanız bile cebinizden para çıkmaz bu masrafları sigorta sizin yerinize karşılar. Ülkemizdeki trafik kazalarının sayısını ve boyutunu düşündüğünüzde trafik sigortasının önemi çok daha iyi anlaşılmaktadır.

Trafik sigortasının primleri sanıldığı gibi çok değildir. Primleri etkileyen belli başlı sebepler vardır. Bu sebeplerin neler olduğunu “Trafik Sigortası Primleri Neye Göre Belirlenir?” yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

En Uygun Trafik Sigortası Fiyatlarına Sigortam.net’ten Ulaşmak
 

 • Sigortam.net’in aşağıdaki 4 iletişim kanalından teklif almak,

www.sigortam.net internet sitesi
Sigortam.net mobil sitesi
facebook.com/sigortamnet Sigortam.net Facebook sayfası
444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı.

 • Trafik poliçesi sorgulaması işlemini 2 dakikada gerçekleştirerek karşınıza çıkan formu doğru ve eksiksiz bilgilerle doldurmak,
   
 • Bilgilerinize en uygun şekilde hazırlanan trafik sigortası teklifleri arasında karşılaştırma yapmak,
   
 • Karşılaştırma işlemini mümkün olduğunca farklı şirketler ve farklı ürünler arasında yapmak,
   
 • Karşılaştırma sonucu size en uygun trafik sigortası poliçesini seçmek ve satın almak.

Sigortam.net’ten trafik sigortası satın alma işlemini araç trafik sigortası sorgulaması yaparak online ya da telefonda gerçekleştirmeniz mümkün. Üstelik “En İyi Fiyat Garantisi” ile. Bu hizmet ile ilgili ayrıntılı bilgiyi “Sigorta’da En İyi Fiyat Garantisi Sigortam.net’te!” yazımızdan bulabilirsiniz. Zorunlu trafik sigortanızı telefonda satın almak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL