En Uygun Zorunlu Trafik Sigortası için En Doğru Adres

Zorunlu trafik sigortası yaptırmaktan kaçış olmadığını bilen sürücüler en uygun trafik sigortası ve sigorta teklifini sunan sigorta şirketi arayışına girdiler. Peki zorunlu trafik sigortasının nereden alındığı neden bu kadar önemli? 

Önceden zorunlu trafik sigortasının sağlayacağı güvencelerin neler olacağı, bir hasar halinde bu güvecenler için hasar durumunda tutarın ne olacağı ve bu sigorta poliçesine sahip olmak için ne kadar prim ödeneceğini, Hazine müsteşarlığı belirliyordu ve bu zorunluluk tüm sigorta şirketleri için geçerliydi. Dolayısıyla nereden alırsanız alın, aynı güvencelere aynı fiyatlarla sahip oluyordunuz.

Zorunlu trafik sigortasında serbest döneme geçişle beraber durum değişti, bu şu anlama geliyor; Her sigorta şirketi zorunlu trafik sigortası poliçesinin prim oranını kendi politikaları doğrultusunda, kendi belirleyecek.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL


Bu uygulamanın getirmiş olduğu rekabet ortamı en uygun trafik sigortası için olumlu bir değişiklik, ancak bu değişimi değerlendirmek,en uygun poliçeye ulaşmak sürücülerin elinde. 

Sigorta şirketlerinin trafik sigortası ürünleri arasında yapılacak bir araştırma, karşılaştırma ve alınan teklifleri değerlendirme en uygun trafik sigortasına ulaşmanın en pratik yoludur. Bu yüzden trafik sigortanızı nereden alacağınız konusunda titiz davranmalısınız.

Zorunlu Trafik Sigortasında En İyi Şirket;
 

 • Her bütçeye uygun sigorta teklifi için farklı şartları değerlendirmeli,
   
 • Piyasa koşulları ve rekabet olanak için müşterilerine en iyi hizmeti sunmalı,
   
 •  Risk analizini her bir müşterisi için yapabilmeli ve alanında uzman kadro ile hizmet vermeli,
   
 • Müşterilerinin başına gelen olumsuz durumları zaman kaybetmeden çözmeli ve sigorta güvenini sigortalıya hissettirmeli,
   
 • Sektörel gelişmeleri takip ettiğinin bi göstergesi teknolojik ilerlemeleri takip etmelidir. Gelişen teknoloji karşısındaki ilgisizlik bir geri kalmışlık göstergesidir. 
   
 • Konusunda uzman sigorta uzmanları ile çalışmalı. Deneyimli bir kadro ile hizmet verdiğini sürücülere yansıtmalıdır,
   
 • Trafik sigortası almış müşterilerinin yenileme dönemlerini takip etmeli ve müşterilerine hatırlatmalıdır.

Sigorta şirketleri kadar dikkat edilmesi gereken bir konu da uygun poliçeye ulaştırabilecek detaylardır. Bu neden trafik sigortanızı uyguna getirebilecek durumları da değerlendirmelisiniz.

Zorunlu Trafik Sigortasında En Uygun Fiyat
 

 • Zorunlu trafik sigortası 1 yıllık bir sigortadır, dolayısıyla her yıl yeniden yapılmalıdır. Zamanı geçirilen trafik sigortası, bir sonraki yıl daha yüksek primle yenilenir. Yenilemesini zamanında yapan sürücüler daha az prim öderler.
   
 • Kasko ve trafik sigortası, her 2 araç sigortası çeşidinde de hasar geçmişi etkili bir faktördür. Sigortalının hasarız geçirdiği her sene bir sonraki yılın primini düşürür.
   
 • Bunların yanı sıra bazı sigorta şirketleri, şirkete sadakatde de indirimler sunmaktadır. 
   
 • Trafik sigortası sunan tüm şirketlerden üşenmeden teklif almak,bütçenize uygun poliçeleri imzalamanızı sağlar.

Siz de hala zorunlu trafik sigortanızı almadıysanız yahut yenilemediyseniz Sigortam.net’e gelin, bütün bu avantajlara tek bir yerde ulaşın. Telefon ile sigortalanmak isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL