Zorunlu Trafik Sigortası Haberler | Sigortam.net
 • Trafik Sigortası Fiyatları Ucuzluyor mu? İşte O Açıklama

  Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen'den trafik sigortası fiyatları ile ilgili önemli açıklamalar geldi. Gülen'e göre trafik sigortası primlerindeki düşüş ne kadar sürecek?

  Devamı

  Trafik Sigortasındaki Belirsizlik Sürüyor

  Araç sahipleri bir taraftan trafik sigortası fiyatlarında indirim haberlerini beklerken, poliçe yenileme tarihini geciktirenleri ise çok daha ciddi bir tehlike bekliyor.

  Devamı

  Trafik Sigortası İlk Çeyrekte Sigorta Sektörünü Coşturdu

  2016'nın ilk üç ayında sigorta sektörü zorunlu trafik sigortasının etkisiyle büyük bir büyüme yaşadı. İşte yılın ilk çeyreğinde sigorta sektörünün karnesi.

  Devamı

  Kasko ve Trafik Sigortası Birleşecek mi? Araç Sahiplerini Ne Bekliyor?

  Trafik sigortası fiyatları tartışmasında flaş gelişme! Kasko ve trafik sigortası birleşiyor mu? Yetkililer ne diyor?

  Devamı

  Trafik Sigortası Davalık Oldu

  Trafik sigortasında sigorta şirketlerinin ödemek zorunda kaldığı vefat tazminatlarının iadesinin yolunu açan karar mahkemelik oldu.

  Devamı

  Trafik Sigortasında Tavan Fiyat Dönemi mi Başlıyor?

  Trafik sigortası fiyatları ile ilgili süre gelen tartışmalarda ortaya çok önemli bir iddia atıldı. Trafik sigortasında tavan fiyat dönemi mi başlıyor?

  Devamı

  Dikkat! Trafik Sigortası Fiyatlarını Etkileyecek O Değişiklik Yapıldı

  Hazine Müsteşarlığı'nın trafik sigortası fiyatlarını etkileyeceği belirtilen değişikliği sonrasında sürücüleri bekleyen büyük tehlike ne? 

  Devamı

  Binali Yıldırım, “Kasko ve Trafik Sigortası Birleştirilebilir”

  Bakan Binali Yıldırım trafik sigortası ve kaskonun birleştirilebileceğini belirterek, sürücülere poliçe prim fiyatlarında yakın zamanda düzenlemeye gidileceğenin müjdesini verdi.

  Devamı

  Trafik Sigortasındaki 2016 Değişiklikleri Resmi Gazetede

  Hazine Müsteşarlığı'nın 2016'da trafik sigortası genel şartlarında yaptığı değişiklik resmi gazetede yayınlandı. Peki bu karar trafik sigortası fiyatlarını etkileyecek mi?

  Devamı

  2016 Trafik Sigortası Cezası Ne Kadar Oldu?

  2016 yılında trafik sigortasını yaptırmayan sürücüleri bekleyen cezalar neler? İşte trafik sigortası yaptırmayanlara uygulanacak ceza oranları ve yaptırımlar.

  Devamı
 • 444 24 00
  7/24 SİGORTA DESTEK HATTI