Hangi takımın taraftarına sigorta indirimi yapılıyor? | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Hangi Takımın Taraftarına Sigorta İndirimi Yapılıyor?

Sigortahaber.tv
 
Fanatik Sigortacıdan indirim
 
Kütahya’nın Simav ilçesinde bir sigortacı, öğretmenlerle Galatasaray taraftarlarına yüzde 10 indirim uygulaması başlattı. Çalışan veya emekli öğretmenler ile Galatasaray taraftarlarına sigorta işlemlerinde yüzde 10 indirim yaptıklarını belirten Ahmet Pınar, trafik sigortaları için kredi kartına 5, kasko sigortalarına da 12 taksit imkanı sunduklarını söyledi. Pınar, Galatasaraylı taraftarlara geniş bir yelpazede hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyduğunu kaydetti.
Galatasaray taraftarlarına yaptığı indirimin Türkiye genelinde bir kampanya olduğunu ancak öğretmenler ile ilgili kampanyanın sadece Simav’da kendisinin Pınar Sigortacılık şirketi tarafından uygulandığını bildirdi. Çalışan öğretmenlerle emekli öğretmenleri ve Galatasaraylı taraftarları indirimli sigorta kampanyasına davet eden Ahmet Pınar, kampanya süresinin geniş tutulduğunu söyledi. Pınar, “Ben eğitimi ve öğretmenleri çok seviyorum. Kendim öğretmen olmasam da ilkokuldan bu yana öğretmenlerimi hiçbir zaman unutmadım. Kendilerine vefa borcumu bu şekilde ödemek istedim” şeklinde konuştu.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL


Benzer İçerikler

3 Kez Yapılan Yanlış Ehliyetin Kaybedilmesine Yol Açıyor!

İçişleri Bakanlığı Karayolları Trafik Yönetmeliği’nde önemli değişiklikler hazırladı. Son aşamasında olunan tasarının içeriğine yazımızdan ulaşın.

Devamını Oku

Ayaktaki Yolcu, Oturan Yolcuların Sigorta Teminatını Azaltıyor!

Toplu taşıma araçlarına ayakta yolcu alınması yolcu başına kesilen 60 liralık ceza indiriliyor ve tüm yolcular için araca kesilecek 50 liralık tek ceza uygulaması başlıyor.

Devamını Oku

Zorunlu Trafik Sigortası 2014’te Değişiyor

Hazine Müsteşarlığı’nın yayınladığı yönetmeliğe göre zorunlu trafik sigortasının şartları değişti.

Devamını Oku