“Yeşil Ofis Belgesi” HDI Sigorta’nın!

HDI Sigorta, WWF (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) tarafindan verilen “Yeşil Ofis Belgesi”ni alan ilk sigorta şirketi oldu.

2013 yılı Nisan ayında WWF ile sözleşme imzalayan HDI Sigorta, alt yapı çalışmasıyla geçirdiği Haziran ayı sonunda programa dahil oldu. Elektrik ve su tüketimini azaltan ve çalışanlarını bu konuda bilinçlendirmeyi hedefleyen şirket yetkilileri, WWF tarafından verilen 1 senelik sürenin 7. ayında belgeyi almaya hak kazandı.

HDI Sigorta Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen Yeşil Parti kutlamasına WWF Genel Müdürü ve Mütevelli Heyeti üyesi Engin Şenol, Projeler Yönetmeni Arzu Balkuv ve Kurumsal İlişkiler Yönetmeni Münevver Bayhan katıldı. Törene tüm HDI Sigorta çalışanları yeşil bir aksesuar ile katıldı. HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, Yeşil Ofis Belgesi’ni WWF Genel Müdürü Engin Şenol’dan teslim aldı.

HDI Sigorta’nın şirket içi yaptıkları gönüllü katılımlarla desteklenen proje kapsamında HDI Sigorta’nın 7 ayda yaptığı elektrik tasarrufunun 4 kişilik ailenin “41” yıllık elektrik tüketimine denk geldiği açıklandı.

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak HDI Sigorta'nın en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatlarını görebilir, satın alabilirsiniz. Dilerseniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL