HDI Sigorta’ya İki Ödül Birden

Türkiye’nin önemli sigorta şirketleri arasında yer alan ve bu ay Türkiye’deki faaliyetlerinin 10. yılını kutlayan HDI Sigorta, Talanx International AG bünyesindeki global yönetim organizasyonuna sahip şirketler arasında yapılan değerlendirmede iki ödülün sahibi oldu. İnovasyon şampiyonasında birincilik ödülünü kazanan HDI Sigorta, Talanx Değerleri kategorisinde ise ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Grup Bünyesinde Ödül HDI Sigorta’nın Oldu

Talanx Grup bünyesindeki tüm CEO’ların da katıldığı organizasyonda HDI Sigorta adına büyük ödülü HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu teslim aldı. HDI Sigorta İnsan Kaynakları Depertmanı tarafından oluşturulan sistem, ilk olarak yöneticilerle yapılan toplantılar sonucunda organize edilirken, daha sonrasında ise tüm çalışanlara online ve seminerler aracılığıyla anlatıldı. Sistemde çalışanların motivasyonunu üst düzeyde tutabilmek adına ise kelime avı oyunu yöntemi seçildi. Bu şekilde online olarak oyunu oynayan çalışanlar arasında büyük bir heyecan oluşurken, oyunu kazanan çalışana ise hediye çeki ödülü verildi. HDI Sigorta’nın kelime avı oyununda ise çalışanlarına girişimci düşünmek, performans ve sonuç odaklı bir çalışma prensibi kazandırmak, müşteriye odaklanma ve dürüstlük gibi kavramlar ana konular oldu.  

HDI Sigorta, grup bünyesindeki faaliyetlerinin dışında Türkiye özelinde de oldukça ses getiren çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz yıl Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’nın isim sponsoru olan HDI Sigorta, 2015 verilerine göre de sektör ortalamasının üzerinde bir büyüme ivmesi yakaladı.

HDI Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası Sigortam.net’te

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini dakikalarda içinde müşterilerine ileten ve bu teklifleri karşılaştırma şansı sunan Sigortam.net ile HDI Sigorta kasko ve trafik sigortası ürünlerine ulaşmak da çok kolay. Hemen sigorta sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak teklif alın HDI Sigorta araç sigortası ürünlerine Sigortam.net avantajlarıyla sahip olun.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL