2011 Trafik Sigortası Fiyatları | Zorunlu Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

2011 Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

1 Ocak 2010 tarihinden itibaren Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasında tarife uygulama esasları hakkında yönetmeliğinin 15 inci maddesine göre, birlikçe herhangi bir bağlayıcılığı olmamak üzere hazırlanmış olan ve uygulanması tavsiye edilen 'Trafik Sigortası Rehber Tarifesi' yayınlanmıştır. 
 
 
Zorunlu trafik sigortası önerilen tarifesinde aracın bulunduğu il ve aracın kullanım alanına göre trafik sigortası ücreti değişkenlik göstermektedir. Bu ücretler Türkiye Sigorta Şirketleri Birliği internet sitesinde halka açık olarak 01.01.2011 tarihli duyurudan alınarak hazırlanmıştır.
 
Bu fiyatlar tavsiye edilen zorunlu trafik sigortası fiyatları olup, her bir sigorta şirketinin sigorta tutarlarında %10 aşağı, %20 yukarı oynama hakkı kanunen vardır. 
 
 
Zorunlu trafik sigortası ücretleri standart olarak uygulanmamaktadır. Bu nedenle farklı sigorta şirketlerinden teklif alarak araştırma yapmanız en uygun zorunlu trafik sigortası fiyatına ulaşmanızı sağlayacaktır. 
 
Zorunlu trafik sigortası alternatifli teklif almak için tıklayın. 

Benzer İçerikler

Araç Sahibi Değişse de Trafik Sigortası 15 Gün Devam Ediyor!

Trafik Sigortası Tarife Uygulama Esasları ‘na göre, araç sahibi değişse bile trafik sigortaları 15 günlük bir koruma sağlıyor.

Devamını Oku

Aracın Kazaya Karışması Trafik Sigortası Primini Etkiler Mi?

Trafik sigortasından aracın kazaya karışması ya da karışmaması primlerde değişiklik yapabilir.

Devamını Oku
57.061 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X