2011 Trafik Sigortası Fiyatları | Zorunlu Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

2011 Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

1 Ocak 2010 tarihinden itibaren Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasında tarife uygulama esasları hakkında yönetmeliğinin 15 inci maddesine göre, birlikçe herhangi bir bağlayıcılığı olmamak üzere hazırlanmış olan ve uygulanması tavsiye edilen 'Trafik Sigortası Rehber Tarifesi' yayınlanmıştır. 
 
 
Zorunlu trafik sigortası önerilen tarifesinde aracın bulunduğu il ve aracın kullanım alanına göre trafik sigortası ücreti değişkenlik göstermektedir. Bu ücretler Türkiye Sigorta Şirketleri Birliği internet sitesinde halka açık olarak 01.01.2011 tarihli duyurudan alınarak hazırlanmıştır.
 
Bu fiyatlar tavsiye edilen zorunlu trafik sigortası fiyatları olup, her bir sigorta şirketinin sigorta tutarlarında %10 aşağı, %20 yukarı oynama hakkı kanunen vardır. 
 
 
Zorunlu trafik sigortası ücretleri standart olarak uygulanmamaktadır. Bu nedenle farklı sigorta şirketlerinden teklif alarak araştırma yapmanız en uygun zorunlu trafik sigortası fiyatına ulaşmanızı sağlayacaktır. 
 
Zorunlu trafik sigortası alternatifli teklif almak için tıklayın. 

Benzer İçerikler

2015 Trafik Sigortası Teminatları

2015 Trafik Sigortası Teminatları, Aralık ayının son günlerinde Resmi Gazete’de yayımlanmıştır. Bu teminatlar tüm sigorta sahipleri için geçerlidir.

Devamını Oku

Yol Elverişlilik Muayenesi Nedir?

Araç Muayene ve Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti, devlet tarafından zorunlu kılınmıştır ve Araç Muayene İstasyonu’nda gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Ne Kadar?

Zorunlu trafik sigortası fiyatları araç ve araç sahibi ile ilgili koşullara göre değişiklik gösterir. Bu sebeple standart bir sigorta fiyatı bulunmamaktadır.

Devamını Oku
54.322 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X