Karşılaştırmalı Trafik Sigortası | Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Karşılaştırmalı Trafik Sigortası

Trafiğe çıkan araçlar tehlikeli kazalara sebep olarak, can veya maddi kayıp hasarlarına yol açabilirler. Zorunlu trafik sigortası ile kazaya sebebiyet veren taraf karşı tarafa verdiği zararı belli bir orana kadar karşılayan bir sigorta çeşidi.

Ancak kasko sigortası gibi kişinin kendisinin değil zarar verdiği aracın zararını karşılar. Zorunlu trafik sigortası olmayan araçlar saptandıkları takdirde bağlanır ve trafiğe çıkamaz. 

Her ne kadar kasko poliçesi, zorunlu trafik sigortası kapsamındaki zararları karşılasa da araç sahibinin zorunlu trafik sigortası yaptırma zorunluluğu bulunur. Bu zorunluluk sizi korkutmasın artık online sigorta sorgulama ile karşılaştırmalı sigorta sahibi olmak çok kolay.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Trafik sigortası teminat limitleri ise Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü tarafından belirlenir. Teminatlar baz alınarak oluşturulan sigorta primleri bir rehber tarife niteliğinde. Bu rehber tarife ile alt ve üst limit aralığında fiyatlama yapılarak poliçe kesilir.

Her araç kullanıcısının ise sigorta beklentisi farklı elbette ancak söz konusu zorunlu trafik sigortası ise her sürücü uygun fiyat dahilinde sigorta hizmeti almak ister.

En uygun fiyatlarla zorunlu trafik sigortasına sahip olmanın yolu ise;  bu fiyatlandırmalar ve kriterler hakkında bilgi sahibi olmaktan geçiyor. 

Bu kriterleri tam anlamıyla anlamak için ise karşılaştırmadan sigorta alınmaması gerekir. Karşılaştırmada en çok baz alınan fiyatları belirleyen etkenler ise; il,ilçe, yaş, geçmiş gibi değişkenler. 

Sizler de bu kriterlere veya kendi belirlemiş olduğunuz şartlara göre karşılaştırmalı sigorta avantajından yararlanabilir, zorunlu trafik sigortasına uygun fiyatlar kolay adımlarla sahip olabilirsiniz.

Sigortam.net ile zorunlu trafik sigortası yaptırmak için zaman kaybetmeyin, trafik sigorta sorgulaması ile bilgilerinize kolayca ulaşın. 

Dilerseniz  7/24 hizmet sunan  444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 2014 zorunlu trafik sigortası fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, avantajlı fiyatlarla sigortalanabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Zorunlu Trafik Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Trafiğe çıkmadan önce motorlu her aracın yaptırması gereken kanunen zorunlu trafik sigortası hem kendimiz, hem karşı tarafa verebileceğimiz hasarlar nedeniyle önemli ve gereklidir.

Devamını Oku

En Uygun Zorunlu Trafik Sigortası için En Doğru Adres

Sigorta şirketlerinin zorunlu trafik sigortası ürünleri arasında yapılacak araştırma ve karşılaştırma en uygun trafik sigortasının en pratik yoludur. 

Devamını Oku

En Doğru Trafik Sigortasına Nasıl Ulaşılır?

En doğru trafik sigortası Sigortam.net'tte. Her bütçeye her ihtiyaca uygun zorunlu trafik sigortanız için zaman kaybetmeyin!

Devamını Oku