444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kaza Tespit Tutanağı Artık İnternette!

TSB bünyesindeki Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi internet sitesi yenilendi. Artık site üzerinden kaza tespit tutanakları görüntülenebilecek ve hasar sorgulama yapılabilecek.
 

Sigorta Şirketleri Kaza Tespit Tutanaklarını Ekleyecek

 
Sigorta ve kasko poliçelerinin yeniden sorgulanabileceği sitede, şirketler tarafından sisteme girilen kaza tespit tutanağı örneklerine de ulaşılabilecek. Ayrıca sitede sektörel haberler ve raporlar da yer alacak. 
 
Online trafik sigortası sorgulama yapmak ve en uygun trafik sigortası fiyatları hakkında bilgi almak için 444 24 00 Sigorta Danışma Hattı veya www.sigortam.net internet sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yeni Trafik Sigortası Dönemi Başladı

1 Ocak itibariyle trafik sigortasında tam serbest döneme geçildi. Artık sigorta şirketleri prim oranlarını serbestçe belirlerken ve aynı oranda hasarsızlık indirimi de uygulayabiliyor.

Devamını Oku

Yargitay’dan Kazazede Ailelerine İyi Haber

Yargıtay Genel Hukuk Kurulu'ndan kazazede ailelerine iyi haber… Trafik kazasında ölen kişi tam kusurlu bile olsa yakınları sigortadan tazminat alabilecek.

Devamını Oku

Zorunlu Trafik Sigortası’nda Tarife Değişikliği

Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü, Zorunlu Trafik Sigortası'nın sigorta şirketleride uygulanacak fiyat tarfileri ve tarifelerin Müsteşarlığa bildirimleri hakkında duyuru yaptı. 

Devamını Oku