• 7/24 bizi arayabilirsiniz,
  • 0850 250 2400

Mobilde de Sigortam.net!

23 Ağustos 2013

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketleri tarafından verilen kasko, trafik sigortası, sağlık sigortası tekliflerine dakikalar içerisinde müşterilerine sunan, diğer sigorta branşları için tek bir formla sigorta başvurusu olanağı tanıyan Sigortam.net, mobil sitesini yeniledi.

Kullanıcılar artık www.sigortam.net internet adresi ve 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’na ek olarak m.sigortam.net adresinden de Sigortam.net hizmetlerine kolayca ulaşabilecek.

Sigortam.net mobil sitesi üzerinden;

Kasko hesaplama,

Kasko sigortası satın alma,

Araç kasko değeri sorgulama,

Zorunlu trafik sigortası hesaplama,

Trafik sigortası satın alma,

Özel sağlık sigortası hesaplama,

Sağlık sigortası satın alma,

Konut sigortası, seyahat sigortası, yıllık hayat sigortası, DASK sigortası ve Bireysel Emeklilik Sistemi için sigorta başvurusu yapılabiliyor.

Ayrıca sigorta haberleri, sağlık rehberi, oto rehberi gibi çeşitli kategoriler altında bulunan Sigortam.net makalelerinin de görüntülenebildiği mobil site ile Sigortam.net’e ulaşmak artık bir adım daha kolay. Sigorta ve hasar ile ilgili sorularınız için Sigortam.net’e www.sigortam.net internet sitesi, 444 24 00 Sigorta Destek Hattı veya m.sigortam.net adresindeki mobil site üzerinden 7/24 ulaşın, Sigortam.net hizmetlerinden yararlanın.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net’in 12 Yıllık Logosu Yenilendi

Türkiye’de online sigorta sektörünü kuran ve sektörde 12. yılını dolduran Sigortam.net, enerjisini yansıtan yeni logosuyla ve yenilenen internet sitesiyle yoluna tam gaz devam ediyor.