2017’nin Kaçırılmayacak MTV Kampanyaları

2018 MTV kampanyaları güncel bilgilerini öğrenmek için 2018’in Kaçırılmayacak MTV Kampanyaları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin (MTV) ikinci taksit ödemeleri Temmuz ayına girmemizle beraber başladı. 1 – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak MTV ödemeleri için bankalarsa birbirinden avantajlı tekliflerle sürücülerin karşısına çıktı.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Aracınızın 2017 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi ücretinin ne kadar olduğunu öğrenmek için MTV Hesaplama 2017 sayfamıza göz atabilirsiniz.

MTV ödemelerinizi Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesinde anlaşmalı banka ve kredi kartı ile aracınızın plaka numarası, tescil numarası ve TC kimlik numarası bilgilerinizi girdikten sonra yapabilirsiniz.

MTV ödemeleri süresince bankalar müşterilerine sundukları cazip taksit fırsatlarının yanı sıra, indirimler ve hediye gibi seçeneklerle de MTV ödemelerini daha avantajı bir hale getiriyorlar. Siz de bu seçeneklerden birini kullanarak yapacağınız MTV ödemelerinizde önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.

MTV Kampanyaları 2017 Listesi

Motorlu Taşıtlar Vergisi 2017 kampanyaları için oluşturduğumuz listeden banka ve kredi kartlarının açıkladıkları kampanyaları inceleyebilir, sizin için en uygun ödeme seçeneğini bulabilirsiniz.

Garanti Bankası 2017 MTV Kampanyası

Garanti Bankası

Garanti Bankası’nın müşterilerine motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinde çok güzel bir sürprizi var. 1 Temmuz  – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak MTV ödemelerinde 3 taksit seçeneği sunan Garanti Bankası ayrıca, motorlu taşıtlar vergisi ödemesini garanti.com.tr, Garantisi Bankası ATM’leri, Alo Garanti, Bonusflaş uygulaması ve Gelir İdaresi Başkanlığı’nın resmi web sayfası üzerinden yapan müşterilerine Vestel’den yapacakları  TV alışverişlerinde %10, seçili klimalarda ise %20 indirim fırsatı sunuyor.

Yapı Kredi – Worldcart 2017 MTV Kampanyası

Yapı Kredi, motorlu taşıtlar vergisi kampanyası kapsamında sürücülere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Temmuz ayı boyunca MTV 2. taksit ödemesini World’un resmi sitesi üzerinden veya gib.gov.tr üzerinden yapan araç sahipleri 3 taksit fırsatından yararlanacak. Üstelik ödemesini Yapı Kredi kredi kartıyla veya Yapkı Kredi şubeleri ya da ATM’lerinden yapanları bekleyen başka sürprizler de var;

Sonax’ta Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi 570 TL yerine 285 TL.

Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon paketi 60 TL.

Otopratik’te periyodik bakım işçilik hizmetinde %50 indirim ve ücretsiz check up!

Denizbank Bonus 2017 MTV Kampanyası

Denizbank Bonus müşterileri 04 Temmuz  – 05 Ağustos 2017 tarihleri arasında yacapakları MTV ödemelerinde faizsiz, komisyonsuz 3 taksit fırsatından yararlanabilecek. MTV 2. taksit ödemeleri her ne kadar 31 Temmuz 2017 tarihine kadar sürüyor olsa da, Deniz Bonus müşterileri 3 taksit fırsatından 5 Ağustos 2017 tarihine kadar yararlanabilecek. Ancak 31 Temmuz tarihinden sonra ödemesini yapan araç sahipleri gecikme zammını da ödemek zorunda kalacak. Kampanyadan Açık Deniz İnternet Bankacılığı, 444 0 800, Denizbank ATM’leri, mobil bankacılık ve GİB üzerinden MTV ödemesini gerçekleştiren Deniz bonus sahipleri yararlanabilecek.

Maximum 2017 MTV Kampanyası 

İş Bankası Maximum  müşterileri 1 Temmuz – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında 200 TL ve üzerindeki MTV ödemelerinde 2 taksit, ödemesini internet şubesi veya İş Cep uygulaması üzerinden yapanlar ise 3 taksit fırsatından yararlanacak.

Üstelik anlaşmalı Bosch Car Servisi merkezlerinde geçerli periyodik bakım için %30 indirim ve ücretsiz check – up da hediye.

Kampanyaya tüm Maximum Kart özellikli İş Bankası kredi kartı ve bankamatik kartı sahipleri katılabiliyor.

Axess 2017 MTV Kampanyası

Aracının Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini Akbank Axess kredi kartı ile Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesi üzerinden ya da Akbank’ın diğer ödeme kanalları üzerinden gerçekleştiren sürücüler, 3 taksit fırsatından yararlanabiliyor.

Üstelik 3 taksit kampanyasından yararlanabilmek için herhangi bir alt limit de bulunmuyor. Katılım için herhangi bir işlem gerektirmeyen Motorlu Taşıtlar Vergisi kampanyası 1 Temmuz – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacak. Geç kalmayın.

TEB 2017 MTV Kampanyası

TEB 1 Temmuz  – 2 Ağustos  2017 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini GİB veya Cepteteb uygulaması üzerinden gerçekleştiren araç sahiplerine tam 6 taksit fırsatı sunuyor.

Kampanyaya katılarak taksit fırsatını kullanmak isteyen araç sahiplerinin bankada kayıtlı olan cep telefonları aracılığyla “MTV” yazarak 4616’ya göndermeleri gerekiyor.

 

Akbank NEO 2017 MTV Kampanyası

NEO’nun müşterilerine Temmuz  ayında muhteşem bir haberi var.

Temmuz  ayı süresince motorlu taşıtlar vergisi ödemesini Neo ile gib.gov.tr veya Akbank Direkt üzerinden yapanlar tam 3 taksit fırsatından yararlanıyor.

 

 

MTV Ödemelerinizi Geciktirmeyin

MTV Kampanyaları 2016

Ülkemizde 2017 itibariyle 20 milyonun üzerinde motorlu kara taşıtı bulunmaktadır. Kara taşıtlarının haricinde tüm hava ve su taşıtı sahiplerinin de motorlu taşıtlar vergisini ödemekle yükümlü olduğunu düşününce bu sayı çok daha büyük bir rakam olarak karşımıza çıkıyor.

İçeriğimizde belirttiğimiz üzere MTV ödemelerinizi bağlı bulunduğunuz vergi dairesinden veya GİB’in resmi web sitesi üzerinden ödeyebileceğiniz gibi, bankalar aracılığıyla kredi kartınızla da ödeyebilirsiniz.

Bankalardan yapacağınız motorlu taşıt vergisi ödemelerinin ne gibi bir avantaj sağlayacağını merak edenler içinse şöyle açıklayalım; Bankalardan yapacağınız mtv ödemelerinizde herhangi bir indirim vs. söz konusu değildir, ancak bankaların MTV Kampanyaları ile daha geniş taksit seçeneklerine ulaşabileceğiniz gibi, bankaların anlaşmalı olduğu kurumlardan indirimli mal veya hizmet alma şansını yakalayabilirsiniz. Örneğin MTV ödemelerinin ilk döneminde başlatılan kampanyalar kapsamında indirimli tablet alma şansının yanı sıra, oto yıkama, araç temizliği gibi hizmetler için de ciddi avantajlar söz konusu olmuştu. Örneğin Garanti Bankası MTV kampanyası dahilinde ATM, internet, akıllı telefon uygulaması ve telefon şubesi üzerinden motorlu taşıtlar vergisi ödemesini gerçekleştiren kullanıcılarına çok uygun fiyatlarla tablet alma fırsatını sunmuştu. Bonus Card sahipleri ise MTV kampanyaları 2017 kapsamında üç taksit fırsatının yanı sıra araç temizliği ve performansı merkezlerinde kullanabilecekleri %20’ye yakın indirim şansını yakalamışlardı. Maximum Kart motorlu taşıtlar vergisi kampanyası ile geçen dönem Maximum Kart sahipleri avantajlı taksit seçeneklerinin yanı sıra araç temizliği için %30 indirimden yararlanmışlardı.Hali hazırda birden fazla kredi kartı kullanıyorsanız, bankaların MTV kampanyalarını tek tek inceleyerek sizin için en avantajlı ödeme türünü seçebilirsiniz.

Bankalar 2017 MTV ödemeleri için kampanya koşullarını yavaş yavaş açıklamaya başladılar. Birkaç gün içerisinde ise tüm kampanyaların netleşmeye başlaması bekleniyor. Bu kampanyaların paylaşılması sonrasında biz de, tüm detayları MTV 2017 kampanyaları sayfamız üzerinden sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz. Motorlu taşıt vergisi ödemeleri ile ilgili tarih aralığı konusunda ise şimdilik 1 – 31 Temmuz 2017 tarihi belirtilse de, bu süre daha da uzayabilir. Ancak şimdilik böyle bir durumun söz konusu olmadığını üstüne basarak belirtelim. Ödeme tarihleri konusunda herhangi bir gelişmenin yaşanması halinde yine bu sayfa üzerinden size duyuruda bulunacağız.

Motorlu Taşıtlar Vergisi 2017 Kredi Kartı ile Ödeme

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesi üzerinden yapmak içinse aşağıdaki banka ve kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

 • Akbank; Axess, Wings, Fish, Free, Axess Business, Wings Business ve Bank’o Card Axess kredi kartları
 • Garanti Bankası; Tüm Garanti American Express, VISA ve MasterCard, Alternatifbank BONUS, ING BONUS, Şekerbank BONUS, Tekstilbank BONUS, Burgan BONUS
 • Halkbank; Tüm Halkbank VISA ve MasterCard
 • İş Bankası; Tüm İş Bankası VISA ve MasterCard
 • Yapı Kredi; Tüm Yapı Kredi VISA ve Mastercard ve Albaraka Worldcard, Anadolubank Worldcard
 • HSBC; Tüm HSBC VISA ve MasterCard
 • Finansbank; Tüm FİNANSBANK VISA ve MasterCard
 • TEB; Tüm TEB Bonus ve TEB World Kredi Kartları (VISA ve MASTERCARD)
 • Vakıfbank; Tüm Vakıfbank, VISA ve MasterCard
 • Ziraat Bankası; Tüm Ziraat Bankası, VISA ve MasterCard
 • Denizbank; Tüm Denizbank, VISA ve MasterCard
 • Türkiye Finans; Tüm Türkiye Finans Katılım Bankası kredi kartları
 • Aktif Bank; Tüm Aktif Bank kredi kartları

Trafik Sigortanızı Yaptırmayı İhmal Etmeyin

Motorlu Taşıtlar Vergisi gibi sürücüler için bir diğer ödeme kalemi trafik sigortası poliçesini de vakit kaybetmeden yaptırılması büyük önem taşıyor. Trafik sigortası fiyatları için en iyi fiyat garantisine trafik sigortası sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak ulaşın, poliçenizde %45’e varan fiyat avantajı yakalayın.