Online Trafik Sigortası Ücreti Neye Göre Değişir?

Fiyatlar her konuda ilk planda tutulmaktadır. Fiyat önemli olmakla birlikte tabii ki her şey değildir. Önemli olan kaliteli ürünü ve hizmeti en uygun fiyata bulmaktır.

Ucuz bulduğunuz için sevinip satın aldığınız bir ürün kısa sürede bozuluyor ya da işlevini kaybediyorsa verdiğiniz para da boşa gitmiş oluyor. O ürünü atıp yeniden iyi kalitede olanı alıyorsunuz ya da canınız sıkıldığı için hiç almamayı tercih ediyorsunuz. İşte sigortada da aynı durum geçerli. Sırf ucuz diye aldığınız bir trafik sigortası poliçesi hasar durumunda zararlarınızı karşılamıyorsa, çok geç bir sürede karşılıyorsa ya da aradığınızda size destek olacak bir yetkiliye ulaşamıyorsanız yaşayacağınız sıkıntılar para ile ölçülemeyecektir. Özellikle online mecralarda bu hususa önem vermeli ve online trafik sigortasını güvenilir sigorta şirketlerinden satın almanız gerekir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Sigorta şirketleritrafik sigortasının limit ve teminatlarıyla ilgili değişiklikler yapamıyor. Çünkü Hazine Müsteşarlığı bu standartları koyabiliyor. Dolayısıyla sadece fiyatlar ve ödeme şekilleri farklılık gösteriyor. Sigorta şirketleri trafik sigortası fiyatlarını belirlerken aşağıdaki kriterleri göz önünde bulunduruyor.

Trafik Sigortası Ücretlerini Değiştiren Sebepler
 

 • Aracın kırsal bir kesimde ya da metropol bir şehirde bulunması,
   
 • Aracın pahalı ya da ucuz bir marka olması,
   
 • Araç sahibinin hasarının olup olmaması,
   
 • Aracın hususi ya da ticari amaçla kullanılıyor olması,
   
 • Ruhsat sahibinin genç ya da deneyimli bir sürücü olması,
   
 • Aracın üretim yılının üzerinden ne kadar zaman geçtiği fiyatlar üzerinde etkilidir.

Siz bu bilgileri trafik poliçe sorgulaması yaparak karşınıza çıkan forma girdiğinizde sigorta şirketleri bu bilgiler doğrultusunda değerlendirme yaparak size en uygun ürün tekliflerini sunar. Dolayısıyla bu bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmanız son derece önemlidir. Aksi durumda poliçeniz daha yüksek fiyatlı çıkabilir.

Sigortam.net en iyi sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır ve tüm bu işlemleri online olarak 2 dakikada gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca teklifler arasında yine online bir şekilde karşılaştırma yapmanızı kolaylaştırır. Böylece aradığınız sigortayı en uygun fiyatla sunan şirketten satın alırsınız. “Online Zorunlu Trafik Sigortası Satın Almanın AvantajlarıOnline Trafik Sigortası Sorgulama ve En Uygun Zorunlu Trafik Sigortası Nasıl Bulunur?” yazılarımızı okuyarak süreç ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen sigorta sorgulama yapın ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 sigorta yaptırarak trafikteki risklere karşı güvence sahibi olun.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL