Online Trafik Sigortası Almak Ekonomik Mi?

Trafik sigortası yaptırılması gereken önemli güvencelerdendir. Para ile ölçülemez olan bazı hizmetler vardır. Bunlardan biri de trafik sigortasıdır. Çünkü sizi daha büyük ödemeler yapmaktan kurtarır.

Ülkemizde zorunlu bir sigorta olması ve yaptırılmadığında aracın otoparka çekilerek trafikten alınması söz konusu olan trafik sigortasında, aracın tekrar trafiğe çıkması için de uzun bir süre, maddi ve manevi uğraşlar gerekir.

Trafikte oldukça fazla araç vardır ve bu araçların sürücüleri de çoğunlukla trafik kurallarına uymayan, aceleci, dikkatsiz bir şekilde araba kullanmaktadır. Bu durum da kazalara sebep olmaktadır. Ülkemizde çok fazla trafik kazası yaşandığı için kayıplar da oldukça fazladır. Bu kayıpların da koruma altında olabilmesi için maddi güvenceye ihtiyaç vardır. İşte trafk sigortası kazalardan dolayı madur olan kişilerin haklarını korur.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Diyelim ki siz istemeden de olsa kazaya neden olduğunuz ve karşı tarafın sürücüsü bu durumdan olumsuz etkilendi, büyük masrafları ortaya çıktı. Trafik sigırtanız yoksa eğer bu masrafların hepsini cebinizden karşılamak durumunda kalırsınız. Eğer sigortanız varsa bu zararlar sizin cebinizden değil sigortanızdan karşılanır. Yani küçük birikimler ile trafik sigortası primini ödemek size büyük kazançlar sağlamış olur.

Bütün bu açıklamalar gösteriyor ki trafik sigortası oldukça ekonomiktir. Aylık az miktarda bütçenizden artırdığınız paralar maddi açıdan büyük sıkıntılar yaşamanızın önüne geçer. Trafik sigortasının limit ve teminatları Hazine Müsteşarlığı’nca belirlenir ve standarttır. Dolayısıyla fiyatları da etkilemez. Trafik sigortası fiyatları sigorta şirketlerinin uygulamalarına göre değişebilmektedir. Dolayısıyla farklı şirketlerden teklif alarak aralarında karşılaştırma yapmak faydalı olacaktır.

Sigortam.net'ten Trafik Sigortası Teklifi Almak Oldukça Kolay

Sigortam.net’ten sadece 2 dakikada online trafik sigortası teklifi alarak bunu başarabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi trafik sigortası şirketlerinin size en uygun tekliflerini kolayca görür, online olarak karşılaştırma yaparak online satın alım yapabilirsiniz. Bu noktada teklif formuna bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz oldukça önemlidir. Çünkü bu bilgiler doğrultusunda sigorta teklifleriniz hazırlanacağı için ihtiyaçlarınıza uygun teminatları içermeyen ve daha pahalı tekliflerin karşınıza çıkması mümkündür.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online işlemlerin hayatımıza girmesiyle isteklerimizi çok kolay, hızlı ve uygun şekilde gerçekleştirmemiz mümkün oluyor. Fakat 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayarak sigorta uzmanlarımızın yardımıyla satın alım yapmanız da mümkün.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL