Sigorta Fiyatları

Sigorta Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sigorta FiyatlarıSigorta gerçekleşmesi muhtemel riskleri güvence altına alır, bu riskler karşısında kişi ve kurumları korumayı amaçlar. Güvence altına alınmak istenen riskin büyüklüğüne göre de sigorta fiyatı belirlenir.
Sigorta fiyatları, sigorta yapılan branşa, sigortalatmak istenen kişiye, kuruma ya da ürüne göre değişkenlik gösterir.

Sigortam.net’te Sigorta Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sigortam.net’in hizmet vermekte olduğu otomobil ve sağlık branşları için ayrı ayrı değerlendirmek yapmak yerinde olacaktır.

Kasko sigortasında sigorta fiyatını belirleyen ana etken aracın kasko değeridir. Kasko değeri dışında araçta varsa aksesuarların tutarları, aracın hangi şehirde kullanıldığı, daha once herhangi bir hasarı olup olmadığı gibi hem ruhsat sahibi hem de araca özel değişkenler dikkate alınarak kasko fiyatı belirlenir.

Sigorta Fiyatları
Aracınızın kasko sigortası fiyatlarını öğrenmek için tıklayın.
Zorunlu trafik sigortasında ise aracın plaka ili ve aracın kullanım alanı trafik sigortası fiyatlarını belirler.
Sigorta Fiyatları
Aracınızın zorunlu trafik sigortası fiyatlarını öğrenmek için tıklayın
Özel sağlık sigortası fiyatları ise sigortalanacak kişinin yaşı, cinsiyeti, geçmiş hastalıkları, kilosu, boyu, varsa yaptığı sporlar gibi pek çok değişken göz önüne alınarak belirlenir. Eğer standart paketlere ek teminatlar eklenmek isterse özel sağlık sigortası fiyatları da buna göre değişkenlik gösterir.
Sigorta Fiyatları
Kendiniz ya da aileniz için özel sağlık sigortası fiyatlarını öğrenmek için tıklayın
Sigorta fiyatları sigorta şirketlerinin farklı hesaplama kriterlerine göre belirlendiğinden her sigorta şirketi benzer durumlar için farklı risk faktörleri belirleyebilmektedir. Bu nedenle sigorta yaptırmadan önce hem teminatlar hem de fiyatlar konusunda detaylı inceleme yapılmalıdır.
Sigortam.net 10 yıllık sigortacılık deneyimi ve uzman kadrosu ile 20 sigorta şirketinin 100’ün üzerinde ürünü konusunda bilgiye ulaşmanızı sağlar. İhtiyacınız olan sigortayı seçmeniz hizmet almak için yeterlidir.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL