46.404 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Zorunlu Trafik Sigortası Rehberi

Zorunlu trafik sigortası teminatlarından sigorta uygulamalarına, araç sigortasından fiyatlarına, trafik sigortası ile ilgili her şey bu bu rehberde.

Zorunlu Trafik Sigortası Rehberi


Trafik Sigortasında Basamak Hesaplama

11 Nisan 2017 Salı

Hasarsızlık indirimi için belirleyici olan trafik sigortası poliçe basamak sorgulama ile gelecek dönemdeki trafik sigortası primleriniz hakkında tahminde bulunabilirsiniz.

3 Adımda Online Olarak Sigortalanın, En Uygun Fiyata Ulaşmanın Keyfini Yaşayın

06 Nisan 2017 Perşembe

Sigortam.net sayesinde evinizden veya iş yerinizden 3 adımda sorgulama yaparak trafik sigortası tekliflerine ulaşın, en uygun fiyata sigortalanın.

Bütçe Dostu Kasko ve Trafik Sigortası için Öneriler

20 Mart 2017 Pazartesi

Aracınızın kasko ve trafik sigortası primleri moralinizi bozmasın. Bütçe dostu bir araç sigortasına sahip olmak istiyorsanız bu önerileri dikkate alın.  

Sürücüler için Sigorta Bilgi Merkezi (SBM) ve SBM'den Trafik Sigortası Poliçe Sorgulama Rehberi

01 Ocak 2017 Pazar

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM), başta trafik sigortası sorgulama olmak üzere vatandaşlara poliçelerine online olarak ulaşarak, poliçe detaylarını kolayca öğrenme imkanı sunuyor.

Sürücülere 2017'de Uygulanacak Trafik Cezaları Belli Oldu

15 Aralık 2016 Perşembe

Araç sahiplerini yakından ilgilendiren 2017 trafik cezaları belli oldu. 2017 yılında uygulanacak trafik cezası oranlarını sizler için derledik. 

Sigorta Nedir?

20 Temmuz 2016 Çarşamba

Sigorta, sigortalının sigorta şirketine ödediği prim karşılığında çeşitli risklere karşı kendisini güvence altına almasıdır. Bir bakıma toplamsal dayanışma sistemidir.

Plaka ile Araç Hasar Kaydı Sorgulama Nasıl Yapılır?

28 Mayıs 2016 Cumartesi

Araç sorgulama ve plaka sorgulama ile istediğiniz aracın tramer bilgilerine ve araç hasar kaydı geçmişine plaka sorgulama yöntemiyle ulaşabilirsiniz. 

Motorlu Taşıtlar Vergisi 2017 (MTV) Hesaplama, Sorgulama ve Ödeme Bilgileri

24 Mayıs 2016 Salı

Motorlu taşıtlar vergisi ( MTV ) 2017 birinci taksit ödemeleri için MTV hesaplama ve MTV sorgulama 2017 adımları ve araç vergisi ile ilgili tüm merak edilenler.

Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

02 Mayıs 2016 Pazartesi
Zorunlu trafik sigortası Türkiye'deki bütün motorlu araç sahiplerinin trafiğe çıkmadan önce yaptırması gereken, hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan kanunen zorunlu olan sigorta türüdür.
 

Motosiklet Trafik Sigortası Fiyatları 2017

20 Nisan 2016 Çarşamba

Motosiklet sigortası için en uygun teklif Sigortam.net'te. 2017 motosiklet zorunlu trafik sigortası fiyatları için online hesaplama yapın, en uygun 2017 motosiklet sigortasına sadece 2 dakikada sahip olun.

Plakadan Araç Trafik Cezası Sorgulama Nasıl Yapılır?

14 Nisan 2016 Perşembe

Plakadan araç trafik cezası sorgulama ile araç cezası öğrenmek çok kolay. Araç ceza borç sorgulama ve trafik ödeme işlemlerinizi internetten hemen yapın.

Kolayca HGS Sorgulama ile Aracınızın Bakiyesini Öğrenin

14 Nisan 2016 Perşembe

HGS sorgulama ile HGS bakiye sorgulama ve ceza sorgulama çok kolay. HGS yükleme, müşteri hizmetleri borç ve kaçak geçiş sorgulama tek tıkla elinizde.