Sigorta Rehberi


Plaka ile Araç Hasar Kaydı Sorgulama

Plakadan hasar kaydı sorgulama yaparak araç hasar kaydı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Hasar kaydı sorgulama ise internetten kolaylıkla yapılabilmektedir.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Cezası 2021

2020 trafik sigortası yaptırmamanın para cezası ve diğer yaptırımları nelerdir öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Trafik Cezaları 2021

Trafik cezaları 2020 listesine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Trafik cezaları hakkında tüm detayları yazımızda.

Devamını Oku

Tamamlayıcı Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası, kaza sırasında sadece karşı tarafın ve üçüncü kişilerin hasar masraflarını karşılar. Eğer kasko sigortasına yüksek primler ödemeden aracınızı güvenceye almak istiyorsanız tamamlayıcı trafik sigortası ürünü tam size göre!

Devamını Oku

Otomatik Vites Kullanımı Püf Noktaları Nelerdir?

Otomatik vites kullanımı nasıl olmalıdır? Otomatik vites kullanımında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Otomatik vites kullanmanın püf noktaları hakkında merak edilen detayları yazımızda sizler için bir araya getirdik. Otomatik vites için basit bir tanım yapmamız gerekirse, otomobil devrini sizin yerinize elektronik beyinin ayarladığı, kullanımı gittikçe yaygınlaşan bir vites çeşidi olduğunu söyleyebiliriz. Farklı teknolojik özellikleri yansıtsa da temelde çalışma prensibi manuel vitesle aynıdır. Yeni otomatik araba alacak sürücüler için otomatik vites kullanımı hakkındaki detaylar oldukça önemlidir. Özellikle otomatik viteste yakıt tasarrufu […]

Devamını Oku

Emniyet Kemeri Cezası Ne Kadar?

Emniyet kemeri kullanımı, sürücüler için bir tercih değil zorunluluktur. Emniyet kemeri cezası vardır ve her yıl trafik cezaları listesinde yer alır.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Tazminat Ödeme Süresi ve Tazminat İçin Gerekli Belgeler

Trafik sigortası tazminat ödeme süresi ne kadardır ve trafik sigortası tazminatı için gerekli evraklar nelerdir yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Devamını Oku

Kazada Karşı Tarafın Trafik Sigortası Olmaması Durumunda Neler Yapılmalı?

Karşı tarafın trafik sigortası yoksa ne olur? Bir kaza gerçekleştiğinde karşı tarafın trafik sigortası yoksa neler yapılmalı? sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Karşı tarafın trafik sigortası yoksa, kaza da ortaya çıkan hasar masraflarının ödenmesi konusu, araç sahipleri açısından oldukça önemli. Trafik sigortası, karşı tarafın zararını karşılayan bir güvence olması nedeniyle, kazaya karışan iki tarafında zorunlu trafik sigortası yaptırması hasarların karşılanması açısından gerekli. Biz de bu sebeple kaza sırasında karşı tarafın trafik sigortası yoksa neler yapılacağına dair yazımızı sizlerle paylaşıyoruz. Karşı Tarafın […]

Devamını Oku

2019 MTV Fiyatları

MTV zam oranları belli oldu! MTV 2019 için belirlenen yeniden değerleme oranı %23.73 olarak açıklandı. Peki 2019 MTV araç vergisi ne kadar oldu?

Devamını Oku

Araç Sigortası Teklifi Alın, Bütçeniz Güvencede Olsun!

Araç Sigortası Teklifi Alın, Bütçeniz Güvencede Olsun! İnternetten araç sigortası teklifi alın, %50’ye varan fiyat avantajı ve internete özel indirimleri kaçırmayın!

Devamını Oku

İnternetten Sigorta Teklifi Al, Avantajları Yakala!

İnternetten Sigorta Teklifi Al, Avantajları Yakala! Online sigorta teklifi alarak, internete özel avantajları kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Bilgilerinizi girin, sadece bir kaç dakika içerisinde sigorta şirketlerinin tekliflerini karşılaştırmalı olarak değerlendirin. İnternete özel indirimli sigorta fiyatlarını ancak online teklif alarak görebilirsiniz. Bu sayede poliçenizi hem daha uyguna satın alabilir, hem de satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz an e-postanıza gönderilen poliçenize ulaşabilirsiniz. Eğer bir aracınız var ya da almayı düşünüyorsanız araç sigortası yaptırmak, daha kaliteli ve rahat bir sağlık hizmeti almak için de sağlık sigortası yaptırmak Sigortam.net’ten […]

Devamını Oku

Online Sigorta Teklifi Al, Fırsatları Değerlendir!

Online Sigorta Teklifi Al, Fırsatları Değerlendir! Sigorta teklifi alma işlemlerinizi internetten yaparak daha uygun fiyata poliçenizi satın alabilirsiniz. Online sigorta teklifi almanız, birçok şirketin sigorta fiyatlarını görebilmenizi ve karşılaştırma yapabilmenizi sağlar. Fiyatları ve teminatları karşılaştırarak doğru kararı verebilmek ise Sigortam.net üzerinden oldukça kolay. Online sigorta teklifi al, en uygun fiyat garantisini kaçırma! Sigortanızı internetten yaptırmanın önemli avantajları vardır. Bir kaç dakika içerisinde bilgilerinizi girip teklif alma sürecine geçebilirsiniz. Sadece online sigorta teklifi alarak görebileceğiniz özel indirimlerle araç sigortalarınızı yaptırabilir, sağlık sigortanızı en […]

Devamını Oku
Daha Fazla Göster test