444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Zorunlu Trafik Sigortası Rehberi

Zorunlu trafik sigortası teminatlarından sigorta uygulamalarına, araç sigortasından fiyatlarına, trafik sigortası ile ilgili her şey bu bu rehberde.

Zorunlu Trafik Sigortası Rehberi


Sigorta Nedir?

20 Temmuz 2016 Çarşamba

Sigorta, sigortalının sigorta şirketine ödediği prim karşılığında çeşitli risklere karşı kendisini güvence altına almasıdır. Bir bakıma toplamsal dayanışma sistemidir.

2016 Trafik Sigortası Fiyatları

20 Temmuz 2016 Çarşamba

2016 Trafik Sigortası Fiyatları En İyi Fiyat Garantisi ile Sigortam.net'te! Hemen Araç Sigorta Hesaplama ile Teklif Alın, En İyi Şirketlerin, En İyi Tekliflerine Sadece 2 Dk'da Ulaşın.

Motorlu Taşıtlar Vergisi 2016 (MTV) Hesaplama, Sorgulama ve Ödeme Bilgileri

24 Mayıs 2016 Salı

Motorlu taşıtlar vergisi ( MTV ) 2016 ikinci taksit ödemeleri için MTV hesaplama ve MTV sorgulama 2016 adımları ve araç vergisi ile ilgili tüm merak edilenler.

Plaka ile Araç Hasar Kaydı Sorgulama Nasıl Yapılır?

20 Mayıs 2016 Cuma

Araç sorgulama ve plaka sorgulama ile istediğiniz aracın tramer bilgilerine ve araç hasar kaydı geçmişine plaka sorgulama yöntemiyle ulaşabilirsiniz. 

Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

02 Mayıs 2016 Pazartesi
Zorunlu trafik sigortası Türkiye'deki bütün motorlu araç sahiplerinin trafiğe çıkmadan önce yaptırması gereken, hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan kanunen zorunlu olan sigorta türüdür.
 

Motosiklet Trafik Sigortası Fiyatları 2016

20 Nisan 2016 Çarşamba

Motosiklet sigortası için en uygun teklif Sigortam.net'te. 2016 motosiklet zorunlu trafik sigortası fiyatları için online hesaplama yapın, en uygun 2016 motosiklet sigortasına sadece 2 dakikada sahip olun.

Plakadan Araç Trafik Cezası Sorgulama Nasıl Yapılır?

14 Nisan 2016 Perşembe

Plakadan araç trafik cezası sorgulama ile araç cezası öğrenmek çok kolay. Araç ceza borç sorgulama ve trafik ödeme işlemlerinizi internetten hemen yapın.

Online HGS Sorgulama, Bakiye ve Ceza İşlemleri

14 Nisan 2016 Perşembe

HGS sorgulama ile HGS bakiye sorgulama ve ceza sorgulama çok kolay. HGS yükleme, müşteri hizmetleri borç ve kaçak geçiş sorgulama tek tıkla elinizde.

Trafik Sigortasını Yaptırmayanları Bekleyen Büyük Tehlike!

13 Nisan 2016 Çarşamba

Trafik sigortasında yaşanan fiyat artışları sigortasızlık oranının yükselmesine neden oldu. Ancak trafik sigortasını yaptırmayanları bekleyen çok önemli tehlikeler var.

Trafik Sigortasında Tek Fiyat Dönemi mi Başlıyor?

28 Mart 2016 Pazartesi

Zorunlu trafik sigortasında tek fiyat dönemi mi başlıyor? Trafik sigortasında sabit fiyat uygulamasının gelmesi halinde sürücüleri ne bekliyor?

Trafik Kazalarının Maliyeti Dudak Uçuklattı

25 Mart 2016 Cuma

Türkiye'deki trafik kazalarının maliyeti ile trafik sigortası primlerindeki yükseliş arasında ilişki hakkında çok çarpıcı bir açıklama geldi.