Sigorta Rehberi


Trafik Sigortası Cezası 2020

2020 trafik sigortası yaptırmamanın para cezası ve diğer yaptırımları nelerdir öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Trafik Cezaları 2020

Trafik cezaları 2020 listesine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Trafik cezaları hakkında tüm detayları yazımızda.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Sorgulama 2020

Trafik Sigortası Sorgulama 2020 Trafik sigortası sorgulama yaparak, araç sigortası poliçe bilgilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulama 2020 ile trafik sigortanızın bitiş ve başlangıç tarihlerini, indirim kademeniz gibi detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Fiyatları 2020

Trafik Sigortası Fiyatları 2020 Sigorta şirketlerine göre trafik sigortası fiyatları 2020 tablosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Devamını Oku

Acil Sigorta Yaptırmak İçin Sigortam.net’e Gelin!

Acil Sigorta İhtiyacınızda Sigortam.net Yanınızda! Acil sigorta mı yaptırmanız gerekiyor, ister Sigortam.net’tin internet sitesinden ister bir telefonla 7 gün 24 saat sigorta satın alabilirsiniz. Acil sigorta yaptırma zorunluluğu, özellikle trafik sigortası için geçerli oluyor. Trafik sigortanızı yaptırmadan trafiğe çıkmanız ve çevirmeye yakalanmanız durumunda, aracınızın bağlanma riski ortaya çıkar. Böyle bir durumda aracınızın bağlanmaması için sigortanızı polis çevirmesi sırasında yaptırmanız gerekebilir. Peki geç saatlerde çevirmeye yakalanmanız durumunda gece trafik sigortası satın alabilir misiniz? Acil sigorta satın alırken aynı zamanda en uygun […]

Devamını Oku

Tamamlayıcı Trafik Sigortası

Kaskoya Alternatif Güvence: Tamamlayıcı Trafik Sigortası! Zorunlu trafik sigortası, kaza sırasında sadece karşı tarafın ve üçüncü kişilerin hasar masraflarını karşılar. Kendi aracınızın başına gelebilecek zararları ise kasko sigortanız öder. Eğer kasko sigortasına yüksek primler ödemeden aracınızı güvenceye almak istiyorsanız tamamlayıcı trafik sigortası ürünü tam size göre! Peki tamamlayıcı trafik sigortası nedir? Tamamlayıcı trafik sigortası fiyatları nasıl belirlenir, avantajları nelerdir? Tamamlayıcı trafik ürününün detayları hakkında merak ettiklerinizi sizler için bir araya getirdik. Tamamlayıcı trafik sigortası tekliflerini değerlendirmek için 444 24 00 […]

Devamını Oku

Otomatik Vites Kullanımı Püf Noktaları Nelerdir?

Otomatik vites kullanımı nasıl olmalıdır? Otomatik vites kullanımında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Otomatik vites kullanmanın püf noktaları hakkında merak edilen detayları yazımızda sizler için bir araya getirdik. Otomatik vites için basit bir tanım yapmamız gerekirse, otomobil devrini sizin yerinize elektronik beyinin ayarladığı, kullanımı gittikçe yaygınlaşan bir vites çeşidi olduğunu söyleyebiliriz. Farklı teknolojik özellikleri yansıtsa da temelde çalışma prensibi manuel vitesle aynıdır. Yeni otomatik araba alacak sürücüler için otomatik vites kullanımı hakkındaki detaylar oldukça önemlidir. Özellikle otomatik viteste yakıt tasarrufu […]

Devamını Oku

Emniyet Kemeri Cezası Ne Kadar?

Emniyet kemeri kullanımı, sürücüler için bir tercih değil zorunluluktur. Emniyet kemeri cezası vardır ve her yıl trafik cezaları listesinde yer alır.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Tazminat Ödeme Süresi ve Tazminat İçin Gerekli Belgeler

Trafik sigortası tazminat ödeme süresi ne kadardır ve trafik sigortası tazminatı için gerekli evraklar nelerdir yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Devamını Oku

Kazada Karşı Tarafın Trafik Sigortası Olmaması Durumunda Neler Yapılmalı?

Karşı tarafın trafik sigortası yoksa ne olur? Bir kaza gerçekleştiğinde karşı tarafın trafik sigortası yoksa neler yapılmalı? sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Karşı tarafın trafik sigortası yoksa, kaza da ortaya çıkan hasar masraflarının ödenmesi konusu, araç sahipleri açısından oldukça önemli. Trafik sigortası, karşı tarafın zararını karşılayan bir güvence olması nedeniyle, kazaya karışan iki tarafında zorunlu trafik sigortası yaptırması hasarların karşılanması açısından gerekli. Biz de bu sebeple kaza sırasında karşı tarafın trafik sigortası yoksa neler yapılacağına dair yazımızı sizlerle paylaşıyoruz. Karşı Tarafın […]

Devamını Oku

2019 MTV Fiyatları

MTV zam oranları belli oldu! MTV 2019 için belirlenen yeniden değerleme oranı %23.73 olarak açıklandı. Peki 2019 MTV araç vergisi ne kadar oldu?

Devamını Oku

Araç Sigortası Teklifi Alın, Bütçeniz Güvencede Olsun!

Araç Sigortası Teklifi Alın, Bütçeniz Güvencede Olsun! İnternetten araç sigortası teklifi alın, %50’ye varan fiyat avantajı ve internete özel indirimleri kaçırmayın!

Devamını Oku
Daha Fazla Göster