Trafik Kazası Tespit Tutanağını Nereden Bulabiliriz?

Zorunlu trafik sigortası yaptırdığınızda; bir adet trafik kazası tespit tutanağı, sigorta şirketi ya da aracısı tarafından düzenlenen poliçe ile birlikte adresinize gönderilecektir.
 
Bunun dışında ihtiyacınız olduğu takdirde sitemizden de indirip kullanabilir ve gerekli durumlarda hazırlıklı olmak için çoğaltabilirsiniz.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Önerimiz aracınızda her zaman birkaç kopya kaza tespit tutanağı bulundurmanızdır. Ayrıca herhangi bir kaza yaşamanız durumunda eğer aracınızda kaza tespit tutanağı yoksa kırtasiyelerde ve matbu form satan işletmelerde maddi hasarlı kaza tespit tutanağı bulabilirsiniz. 
 
Kaza tespit tutanağı hakkında detaylı bilgi almak için “kaza tespit tutanağı” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.
 
Kaza tespit tutanağı örneği ve nasıl doldurulduğunu görmek için tıklayın.
 
Kaza halinde tutanağın nasıl doldurulması gerektiği konusunda emin değilseniz, yapılacak tüm işlemleri görmek için tıklayın.
 
Trafik sigortası ile ilgili tüm sorularınızda Sigortam.net uzmanları size destek olmaya hazır. Size en uygun sigorta teklifini almak ve uzmanlarımıza danışmak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’dan bağlantıya geçebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL