444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafik Kazası Tespit Tutanağını Nereden Bulabiliriz?

06 Ekim 2010
Zorunlu trafik sigortası yaptırdığınızda; bir adet trafik kazası tespit tutanağı, sigorta şirketi ya da aracısı tarafından düzenlenen poliçe ile birlikte adresinize gönderilecektir.
 
Bunun dışında ihtiyacınız olduğu takdirde sitemizden de indirip kullanabilir ve gerekli durumlarda hazırlıklı olmak için çoğaltabilirsiniz.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ ALIN
Önerimiz aracınızda her zaman birkaç kopya kaza tespit tutanağı bulundurmanızdır. Ayrıca herhangi bir kaza yaşamanız durumunda eğer aracınızda kaza tespit tutanağı yoksa kırtasiyelerde ve matbu form satan işletmelerde maddi hasarlı kaza tespit tutanağı bulabilirsiniz. 
 
Kaza tespit tutanağı hakkında detaylı bilgi almak için “kaza tespit tutanağı” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.
 
Kaza tespit tutanağı örneği ve nasıl doldurulduğunu görmek için tıklayın.
 
Kaza halinde tutanağın nasıl doldurulması gerektiği konusunda emin değilseniz, yapılacak tüm işlemleri görmek için tıklayın.
 
Trafik sigortası ile ilgili tüm sorularınızda Sigortam.net uzmanları size destek olmaya hazır. Size en uygun sigorta teklifini almak ve uzmanlarımıza danışmak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’dan bağlantıya geçebilirsiniz.

Okumaya Devam Edin

Bedeni Hasarlarda Ne Yapılmalıdır?

11 Şubat 2015 Çarşamba

Trafik Sigortası, poliçede belirtilen aracın kullanımı sırasında birinin ölümüne, yaralanmasına veya üçüncü şahıslara ait malların zarara uğramasına sebebiyet verildiğinde devreye girer.

Bir Kaza Durumunda Ne Yapmalısınız?

21 Haziran 2010 Pazartesi

Kaza anında yapmanız gerekenleri bilmeniz hem sıkıntı yaşamamanız hem de hasarınızı eksiksiz ve zamanında almanızı sağlar.

Kazaya İkiden Fazla Araç Karıştıysa Nasıl Tutanak Tutulur?

06 Ekim 2010 Çarşamba
İkiden fazla aracın karıştığı kazalarda da kaza tespit tutanağı formu kullanılabilir mi?