Trafik Poliçe Sorgulama e-Devlet’te | Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafik Poliçesi Sorgulama e-Devlet’te

Trafik poliçesi artık cep telefonlarından ve e-Devlet’ten görüntülenebilecek. TÜRKSAT ve Sigorta Bilgi Merkezi ortaklığında yürütülen çalışma ile vatandaşlar www.turkiye.gov.tr adresinden trafik poliçe bilgilerine ulaşabilecekler.
 

E-Devlet’ten Görüntülenecek Trafik Poliçesi Bilgileri

 
E-Devlet üzerinden ulaşılabilecek trafik poliçesi bilgileri şunlar:
 
– Trafik poliçesinin hangi tarihte hangi sigorta şirketine yaptırıldığı,
– Poliçenin hangi tarihten itibaren yürürlükte olduğu,
– Eski poliçelere ait bilgiler,
– Araca ve trafik sigortası poliçesinde bulunan teminatlara ilişkin bilgiler,
– Sigorta primi için kullanılan indirimler.
 
Sigorta Bilgi Merkezi ve TÜRKSAT arasında imzalanan protokole göre trafik poliçelerinden sonra sırada Tıbbi Kötü Uygulama Sigortası ve Tehlikeli Maddeler Sigortası poliçelerinin görüntülenmesi var. Haziran ayı başında sağlık sigortası poliçesi, Ağustos ayından itibaren ise hayat sigortası poliçesi sorgulama ve görüntüleme yapılabilecek. e-Devlet üzerinden kasko poliçe sorgulama ise 2014 yılında devreye girecek.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Sigortam.net üzerinden trafik sigortası fiyatları için karşılaştırma yaparak size en uygun trafik sigortasına 3 dakikada ulaşabilirsiniz. Hemen www.sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden sigorta sorgulama yapın, en uygun sigortayı seçin.

Benzer İçerikler

Trafik Cezaları 2015’te Zamlanıyor!

Trafik kurallarına uymayanlara verilen para cezalarının 2015 yılı zam oranları belli oldu. 1 Ocak'tan itibaren cezalar bu fiyatlar doğrultusunda ödenecek.

Devamını Oku

Emniyet 4 Milyon Araç Sahibini Uyardı

Araçlarının muayene tarihi geçmiş olan veya zorunlu trafik sigortası bulunmayan araç sahiplerine Emniyet tarafından uyarı gönderildi.

Devamını Oku

Trafik Kazaları Sigorta Kapsamına Alındı

2 yıldır kaza sonrası hastane masraflarını vatandaş kendi ödemek zorunda kaldığını söyleyen SGK Başkanı Emin Zararsız, yaptıkları değişiklikle bu durumun önüne geçtiklerini söyledi.

Devamını Oku