444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafik Sigortası Primleri Kasko Primlerini Geçti

Trafik sigortası fiyatları son bir yılda gelen zamlarla birlikte büyük artış yaşadı. Trafik sigortası için üretilen prim miktarı ilk defa kasko sigortası primlerini geçti.
 
Türkiye Sigorta Birliği verilerine göre trafik sigortası zamları sigorta sektöründe trafik sigortası ve kasko sigortasının yer değiştirmesine sebep oldu. Şimdiye kadar en çok prim üreten sigorta ürününün kasko olduğu görülen verilerde, 2012 yılından itibaren gerçekleştirilen zamların da etkisiyle, 2013 yılı ilk çeyreğinde trafik sigortası öne çıkıyor.
 
2012 yılında trafik sigortası için yazılan prim 800 milyon TL civarında iken 2013 yılında yazılan trafik sigortası primi 1 milyar 200 milyonu geçti. 
Kasko sigortası için 2012 yılında yazılan prim 1 milyar TL iken 2013 yılında yazılan kasko primi az bir artışla yaklaşık 1 milyar 200 milyon TL oldu.
 
Zorunlu trafik sigortanızı yaptırarak karşı tarafa vereceğiniz hasarı teminat altına alırsınız. Kendi aracınızı çarpma, çarpışma, yanma, hırsızlık gibi pek çok zarara karşı korumak için kasko sigortası yaptırmanız gerekir.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
 
Araç kasko hesaplama yaparak kasko fiyatları için anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen en iyi kasko tekliflerine Sigortam.net üzerinden tek bir formla 3 dakikada ulaşın, kaskonuzu %45 fiyat avantajı ile yaptırın. www.sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek ve bilgi alın, Sigortam.net avantajlarından yararlanın.
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

Kasko Sektörü İhtiyaca Uygun Ürünlerle Büyüyecek

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken büyüyen kasko sektörüne dair önemli açıklamalarda bulundu.

Devamını Oku

MTV Ödemesinde Son Gün 31 Ocak!

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB)’nın duyurusuna göre, Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin birinci taksitinin ödenme süresi 31 Ocak Cuma günü son buluyor.

Devamını Oku

Sigortam.net Yollarda!

Sigortam.net otobüs reklamlarımız ile kasko alırken dar seçeneklere sıkışan, en iyi kasko fiyatlarını kaçıran araç sahiplerini en iyi kasko fiyatları  ve  kaskoda en bol seçeneklere davet ediyoruz.

Devamını Oku