Trafik Sigortası Primleri Kaskoyu Geçti | Kasko | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafik Sigortası Primleri Kasko Primlerini Geçti

Trafik sigortası fiyatları son bir yılda gelen zamlarla birlikte büyük artış yaşadı. Trafik sigortası için üretilen prim miktarı ilk defa kasko sigortası primlerini geçti.
 
Türkiye Sigorta Birliği verilerine göre trafik sigortası zamları sigorta sektöründe trafik sigortası ve kasko sigortasının yer değiştirmesine sebep oldu. Şimdiye kadar en çok prim üreten sigorta ürününün kasko olduğu görülen verilerde, 2012 yılından itibaren gerçekleştirilen zamların da etkisiyle, 2013 yılı ilk çeyreğinde trafik sigortası öne çıkıyor.
 
2012 yılında trafik sigortası için yazılan prim 800 milyon TL civarında iken 2013 yılında yazılan trafik sigortası primi 1 milyar 200 milyonu geçti. 
Kasko sigortası için 2012 yılında yazılan prim 1 milyar TL iken 2013 yılında yazılan kasko primi az bir artışla yaklaşık 1 milyar 200 milyon TL oldu.
 
Zorunlu trafik sigortanızı yaptırarak karşı tarafa vereceğiniz hasarı teminat altına alırsınız. Kendi aracınızı çarpma, çarpışma, yanma, hırsızlık gibi pek çok zarara karşı korumak için kasko sigortası yaptırmanız gerekir.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
 
Araç kasko hesaplama yaparak kasko fiyatları için anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen en iyi kasko tekliflerine Sigortam.net üzerinden tek bir formla 3 dakikada ulaşın, kaskonuzu %45 fiyat avantajı ile yaptırın. www.sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek ve bilgi alın, Sigortam.net avantajlarından yararlanın.
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

Allianz Sigorta, Kasko Sigortası ile Sigortam.net’te

Allianz Sigorta Sigortam.net bünyesinde hizmet veren sigorta şirketleri arasına katıldı. Artık Sigortam.net’ten kasko teklifi ya da poliçesi almak isteyen herkes Allianz Sigorta’nın avantajlı tekliflerinden de yararlanacak

Devamını Oku

2015 Yılında Otomobil Fiyatları Nasıl Olacak?

Kur hareketliliği otomobil fiyatları üzerinde değişikliğe neden olmaktadır. Euro'da yaşanan düşüşün 2015 otomobil fiyatlarını nasıl etkilediği öğrenin.

Devamını Oku

Otomobil Vergilerinde Yeni Dönem

Maliye Bakanlığı, MTV ve ÖTV hesaplamasında aracın emisyon oranının da dikkate alınmasına yönelik bir çalışma başlattı. Böylece çevreci araç daha az vergi ödeyecekken, çevreye daha fazla zarar veren de daha fazla vergi ödeyecek.

Devamını Oku