Trafik Sigortası Fiyatları Moralinizi Bozmasın!

Son haftalarda trafik sigortası ücretleri hakkında ortaya çıkan tartışmalar sürücüleri uygun fiyata zorunlu trafik sigortası yaptırmanın yollarını aramaya iterken, Sigortam.net bu süreçte trafik sigortasında sağladığı en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajı olanakları ile sürücülerin kafasında oluşan soru işaretlerine son verdi.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Trafik Sigortası Fiyatları Neden Arttı?

Trafik sigortası fiyatlarında yaşanan artışın sebepleri arasında 1 Haziran 2015 tarihinde yürürlüğe giren yeni trafik sigortası genel şartları teminat ve kapsamlarında gidilen değişiklikler kadar, son aylarda yaşanan döviz kurundaki artışın da önemli bir etkisi bulunuyor. 

Ayrıca geçmiş yılların aksine trafik sigortası prim belirleme sürecinde hasarsızlık indirimi uygulamasının bu yıl daha ön planda tutulması, fiyat farklarındaki bir diğer neden olarak gösteriliyor. Hasarsızlık indiriminin belirlenmesinde kullanılan basamak uygulaması, hasar geçmişi olmayan sürücelere trafik sigortası primlerinde avantaj sağlarken, sık sık trafik kazalarına karışan sürücülerin primlerine ise zam olarak yansıyor. Trafik sigortası basamak sorgulama ile hangi basamakta olduğunuzu ve hasarsızlık indiriminden yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Tek Bir Tıkla En İyi Trafik Sigortası Fiyatlarına Ulaşın

Trafik sigortası fiyatlarında özellikle son iki aydır yaşanan karmaşa ve şirketlerin aynı araç için farklı fiyat teklifleri vermeleri sonrasında Sigortam.net, sürücüler için Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin trafik sigortası tekliflerini tek bir tıkla sunulmasını sağlayarak fark yaratıyor.

Trafik sigortasını Sigortam.net’ten yaptıran araç sahipleri online olarak veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayarak sadece 2 dk’da Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyat tekliflerini öğrenebiliyorlar. Teklifler arasında kendisine en uygun olan teklifi seçip anında satın alabilen araç sahibi, bu yöntemle %45’e varan fiyat avantajı yakalıyor.

En İyi Fiyat Garantisi

Sigortam.net’ten zorunlu trafik sigortası poliçesini yaptıran sürücüler aynı zamanda poliçelerini en iyi fiyat garantisi ile yaptırmanın keyfini çıkartıyor. Sigortam.net, aynı teminat ve ödeme koşulları ile, aynı sürücü ve araç için piyasadaki en iyi fiyatı bulacağının grantisini veriyor. Böylelikle sürücüler, şirket şirket dolaşarak tek tek fiyat teklifi almak yerine, sadece 2 dk’da trafik sigortasını en iyi fiyat garantisi ile yaptırmış oluyor.

Kampanyalar

Sigortam.net, müşterilerinin sadece poliçe alımında değil, hayatlarının her alanında onlara avantajlar sağlamak için çeşitli firmalarla işbirlikleri düzenliyor, çeşitli indirimler ve özel kampanya fırsatları sunuyor.

7/24 Ücretsiz Destek Hattı

Sigortam.net’in müşterilerine olan desteği, poliçe alımının sonrasında da devam ediyor. Trafik sigortası teklifi, poliçe alımı veya diğer sigorta ürünleri ile ilgili olarak 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayan kişilere, alanında uzman sigorta danışmanlarınca gün, saat fark etmeksizin 7/24 kesintisiz hizmet sağlanıyor.

Siz de trafik sigortasında en iyi fiyat garantisine ve %45’e varan fiyat avantajına, 2 dk’da trafik sigortası sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak kolaylıkla ulaşın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL