Trafik Sigortası Fiyatları Moralinizi Bozmasın!

Son haftalarda trafik sigortası ücretleri hakkında ortaya çıkan tartışmalar sürücüleri uygun fiyata zorunlu trafik sigortası yaptırmanın yollarını aramaya iterken, Sigortam.net bu süreçte trafik sigortasında sağladığı en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajı olanakları ile sürücülerin kafasında oluşan soru işaretlerine son verdi.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Trafik Sigortası Fiyatları Neden Arttı?

Trafik sigortası fiyatlarında yaşanan artışın sebepleri arasında 1 Haziran 2015 tarihinde yürürlüğe giren yeni trafik sigortası genel şartları teminat ve kapsamlarında gidilen değişiklikler kadar, son aylarda yaşanan döviz kurundaki artışın da önemli bir etkisi bulunuyor. 

Ayrıca geçmiş yılların aksine trafik sigortası prim belirleme sürecinde hasarsızlık indirimi uygulamasının bu yıl daha ön planda tutulması, fiyat farklarındaki bir diğer neden olarak gösteriliyor. Hasarsızlık indiriminin belirlenmesinde kullanılan basamak uygulaması, hasar geçmişi olmayan sürücelere trafik sigortası primlerinde avantaj sağlarken, sık sık trafik kazalarına karışan sürücülerin primlerine ise zam olarak yansıyor. Trafik sigortası basamak sorgulama ile hangi basamakta olduğunuzu ve hasarsızlık indiriminden yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Tek Bir Tıkla En İyi Trafik Sigortası Fiyatlarına Ulaşın

Trafik sigortası fiyatlarında özellikle son iki aydır yaşanan karmaşa ve şirketlerin aynı araç için farklı fiyat teklifleri vermeleri sonrasında Sigortam.net, sürücüler için Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin trafik sigortası tekliflerini tek bir tıkla sunulmasını sağlayarak fark yaratıyor.

Trafik sigortasını Sigortam.net’ten yaptıran araç sahipleri online olarak veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayarak sadece 2 dk’da Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyat tekliflerini öğrenebiliyorlar. Teklifler arasında kendisine en uygun olan teklifi seçip anında satın alabilen araç sahibi, bu yöntemle %45’e varan fiyat avantajı yakalıyor.

En İyi Fiyat Garantisi

Sigortam.net’ten zorunlu trafik sigortası poliçesini yaptıran sürücüler aynı zamanda poliçelerini en iyi fiyat garantisi ile yaptırmanın keyfini çıkartıyor. Sigortam.net, aynı teminat ve ödeme koşulları ile, aynı sürücü ve araç için piyasadaki en iyi fiyatı bulacağının grantisini veriyor. Böylelikle sürücüler, şirket şirket dolaşarak tek tek fiyat teklifi almak yerine, sadece 2 dk’da trafik sigortasını en iyi fiyat garantisi ile yaptırmış oluyor.

Kampanyalar

Sigortam.net, müşterilerinin sadece poliçe alımında değil, hayatlarının her alanında onlara avantajlar sağlamak için çeşitli firmalarla işbirlikleri düzenliyor, çeşitli indirimler ve özel kampanya fırsatları sunuyor.

7/24 Ücretsiz Destek Hattı

Sigortam.net’in müşterilerine olan desteği, poliçe alımının sonrasında da devam ediyor. Trafik sigortası teklifi, poliçe alımı veya diğer sigorta ürünleri ile ilgili olarak 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayan kişilere, alanında uzman sigorta danışmanlarınca gün, saat fark etmeksizin 7/24 kesintisiz hizmet sağlanıyor.

Siz de trafik sigortasında en iyi fiyat garantisine ve %45’e varan fiyat avantajına, 2 dk’da trafik sigortası sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak kolaylıkla ulaşın.

Benzer İçerikler

Trafik Sigortası Sorgulama 2019Trafik sigortası sorgulama yaparak, araç sigortası poliçe bilgilerinize kolayca ulaşabilirsiniz....Trafik sigortası sorgulama 2019 ile zorunlu trafik sigortası içerisindeki bitiş ve başlangıç...tarihleri, indirim kademeniz gibi detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Peki trafik sigortası sorgulama nasıl...yapılır? Trafik sigortası poliçe sorgulama nereden yapılır? Trafik poliçe sorgulama...hakkında merak ettikleriniz yazımızda.

Trafik Sigortası Sorgulama 2019

Trafik poliçe ve...hasar bilgileri sorgulama için 2019 güncel bilgilerini yazımızda sizler için bir araya getirdik. Trafik sigortası bilgilerine...ulaşmak, araç sahipleri için oldukça önemli. Özellikle trafik sigortası ne zaman bitiyor, yeniden trafik...sigortası ne zaman yapılmalı sorularının cevapları, poliçe sorgulama ile öğrenebileceğiniz bilgiler. Bu...sebeple doğru bilgilere ulaşarak yenileme tarihlerini öğrenmek, sigorta şirketi ve poliçe bilgilerinize ulaşmak için sorgulama...yapmanız gerekli. Trafik sigortası sorgulama 2019 yapmak için farklı seçenekler mevcut. Dikkat edilmesi gereken en...önemli nokta ise bazı sorgulama yöntemlerinin ücretli olması. Gelin sorgulama seçeneklerine yakından bakalım.

Trafik sigortası...Nereden Sorgulanır?

Trafik sigortası sorgulama e-devlet sistemi ile yapılabiliyorE-devletten...SBM'nin (Sigorta Bilgi Merkezi) Trafik Poliçe ve Hasar Bilgileri Sorgulama bölümüne girerek, poliçe detaylarınızı...ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Kendi üzerinize olan aracınızın poliçesini e-devlet şifreniz ile kolaylıkla...inceleyebilirsiniz. E-devletten trafik sigortanızı sorgulatarak öğrenebileceğiniz bilgiler ise;
  • Poliçe...bilgileri
  • Araç bilgileri
  • Teminat bilgileri
  • İndirim/sürprim bilgileri
Poliçenizin...teminat limitlerini öğrenmek isterseniz, teminat bilgileri kısmından aşağıdaki detaylara ulaşabilirsiniz.
  • Araç...Başına Maddi Teminat
  • Kişi Başına Tedavi Teminat
  • Kişi Başına Ölüm Sakatlık Teminatı
  • Kaza...Başına Maddi Teminat
  • Kaza Başına Tedavi Teminatı
  • Kaza Başına Ölüm Sakatlık Teminatı
Poliçe...ve araç bilgilerinizden, poliçenizin başlangıç ve bitişi tarihine, saşi no, araç tescil tarihi gibi önemli bilgilere...ulaşabilirsiniz. İndirim/sürprim bilgileri kısmında ise tarife basamak kodunuzun hangi kademede olduğu bilgisi yer alır....Hasarsızlık indiriminiz için önemli olan bu detay, yenileme dönemlerinizde ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü yeni yaptıracağınız...poliçenin prim ücretini etkiler.

SBM'nin Trafik Poliçesi Sorgulama Seçenekleri

Trafik sigortası sorgulama SBM'nin sitesinden...de yapılabiliyor. SBM'nin Sigortam.360 uygulaması ile trafik poliçenizi sorgulatabilirsiniz. Trafik Poliçe...Sorgulama bölümünden sorgulama yapmak ücretsiz. Plaka ve TC Kimlik No ile SorgulamaPlaka ve Vergi Kimlik No ile...Sorgulama ve Sigorta Bilgileri ile Sorgulama şeçeneklerinden birini tercih ederek sorgulama işlemini...tamamlayabilirsiniz. trafik sigortası sorgulama 2019 SBM'nin ücretli web sorgulama seçeneği de mevcut. Sigortam 360.com'un web uygulamasından...ulaşabileceğiniz bilgiler ise oldukça geniş. Araç hasar, değişen parça, trafik ve kasko poliçe bilgileriniz, kaza tespit tutanağı...gibi birçok önemli bilgiyi sisteme üye olarak ve sorgu adedine göre satın alma yaparak öğrenebilirsiniz. Sorgu başı ücret 5 TL...olarak belirlenmiş. Dilerseniz üye olmadan ücret karşılığı da sorgulamaları yapabilirsiniz. Üye olmanız durumunda ise önceki...sorgulama sonuçlarınıza ücretsiz olarak istediğiniz zaman erişebilme fırsatınız var. Trafik sigortası sorgulama...2019 için güncel bilgilerinizi SMS göndererek de öğrenebilirsiniz. Araç sahipleri, 5664'e mesaj atarak arabalarının hasar...geçmişlerini, trafik poliçelerinin olup olmadığını ve detaylarını, kazaya karışma durumları varsa tespit tutanağı...detaylarını SMS ile öğrenebilirler. Bilmekte fayda var; bu uygulama tüm operatörler için sorgulama başına 7 TL ücrete...sahip. Trafik sigortası sorgulama 2019 için çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Trafik poliçenizin olup...olmadığı, var ise poliçe numarası, ne zaman sona ereceği, iptal edildi ise ne zaman gerçekleştiği gibi detaylı bilgiler için...11890 Alo Hasar çağrı merkezini aramanız yeterli. Aracınızın plakasını veya saşi numarasını ileterek gerekli bilgileri...öğrenebilirsiniz. Araç sigorta sorgulama yapmak çok kolay! Poliçeniz hakkında doğru bilgileri almak ve yenileme...zamanlarınızda doğru kararlar vermek için yukarıda anlattığımız sorgulama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Bütçenizin...Güvencesi Sizin Elinizde!

Trafik sigortası, kaza...durumlarında karşı tarafta oluşacak maddi ve bedeni zararları karşılar. Bu sebeple kaza sonrasında hasar masraflarını sizin...ödemenize gerek kalmaz. Aynı zamanda trafik sigortasının yaptırılmaması durumda para cezası ve aracın trafikten men edilme riski...vardır. Poliçenizi yaptırmadığınız ya da yenilemediğiniz her ay ise gecikme faizi. Hasar masraflarından ve para cezasından...korunmak için trafik sigortanızı geciktirmeyin! Sigortam.net'ten en uygun trafik sigortası fiyatları için teklif alın,...ayrı ayrı sigorta şirketlerini gezmek yerine tek bir ekranda teklifleri karşılaştırın. Dilerseniz 444 24 00 Sigorta Destek...Hattımızdan arayarak trafik sigortanızı telefonda yaptırın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL