Trafik Sigortası Mağduru Olmayın

Akşam iş çıkışı veya gece eve dönerken aracınızla bir kaza yaptınız, üstelik zorunlu trafik sigortanızı da yaptırmamıştınız… Bu noktadan sonraki prosedür oldukça teferruatlı. Kaza ile ilgili işlemlerin yanında, zorunlu trafik sigortası yaptırmadığınız için aracınızın otoparka çekilmesi ile de karşılaşacaksınız. Araçta yalnız olmadığınızı da varsayarsak, trafik sigortası yaptırmamış olmanın nasıl bir mağduriyet doğuracağı açıkça görülebilir.
 
Türkiye’de trafiğe çıkan motorlu araç sayısı yaklaşık 17 milyon. Bunun 3 milyonu zorunlu trafik sigortası bulunmayan araçlardan oluşuyor. Yani  ya dört yanınızdaki araçlardan biri sigortasız, ya da sizin aracınız… Zorunlu trafik sigortası yaptırmamanın cezası 2013 yılı itibarıyle 77 TL olsa da, araca çok ihtiyaç duyulan bir anda aracın otoparka çekilmesinin bundan çok daha fazla bir rakama mal olacağı kesin.  Peki böyle bir durumda trafik sigortası yaptırmak isterseniz izleyeceğiniz yolu biliyor musunuz?
 
Zorunlu trafik sigortası günün herhangi bir saatinde yaptırılabilir. Henüz sigortası yapılmamış veya poliçe yenilemesi gelmiş aracınız için bir telefonla zorunlu trafik sigortası yaptırabilirsiniz. Böyle bir durumda www.sigortam.net internet sitesinden online olarak veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayarak 7/24 hizmet alabilir, trafik sigortanızı yaptırabilirsiniz. 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL
20’nin üzerinde sigorta şirketi ile çalışan Sigortam.net, mesai saatleri dışında zorunlu trafik sigortası yaptırmak istediğinizde, altyapısı hazır olan sigorta şirketlerinin tekliflerini size sunarak, seçtiğiniz ürün için sigorta şirketi ve TRAMER’de (Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi) poliçe kaydınızı anında oluşturur.  Böylece trafik sigortanızı çok kısa bir sürede yaptırmış olursunuz.
 

Trafik sigortası yaptırmak veya trafik sigortası fiyatları ve seçeneklerini görmek için www.sigortam.net internet sitesinden veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan trafik sigorta sorgulama yapın, size en uygun trafik sigortasına ulaşın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL