Sigortam.net’ten Trafik Sigortası Takibi

Araç sigortası türlerinden biri olan trafik sigortası, aracınızı alır almaz yaptırmanız gereken işlemlerin başında yer alır, üstelik yasalarca da zorunludur. Trafik sigortası yaptırmadan yolculuğa çıkmak Türkiye gibi trafik yoğunluğu ve kazalarının çok sık yaşandığı bir ülkede riske atılmaması gereken bir konudur. 

Yeni bir araç almanın heyecanıyla hemen yola çıkmak isteyebilirsiniz ama trafik sigortası yaptırmadığınız takdirde; az ya da çok bir bütçe ayırarak aldığınız aracınızı keyifle kullanabilme fırsatını yakalayamadan trafik cezasıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. 

Üstelik aracınız bağlanır ve trafiğin oto parkına çekilir, aracınızın otoparkta kaldığı her gün için de oto park bedeli eklenir. Yeni araç alanlar içi geçerli olmamak kaydıyla; sigortada yüksek oranlarda indirim sağlayan hasarsızlık indirimi trafik sigortası için de geçerlidir. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Ancak trafik sigortasını yaptırmayan sürücüler geçmiş yıllarda kazandıkları hasarsızlık indirimi gibi haklarını kaybedebilmektedir. 01.07.2008 tarihinde serbest tarifeye geçilmesi ile birlikte uygulamaya konulan bu madde ile birlikte, trafik sigortasını 1 ay içinde yaptırmayanlara zamlı tarife de uygulanmaya başlandı. 

Yani poliçe bitiminizin ertesi günü dahi olsa poliçe yenileme yapmadıysanız ve bir hasarla karşılaşmışsanız; hem karşı tarafa verdiğiniz hasar cebinizden karşılanır hem de gecikmeden dolayı cezai yaptırım ile karşılaşırsınız.

Ancak trafik sigortası poliçeleri yıllık yapıldığı için, sigorta sahiplerinin sık sık poliçe yenilemelerini unutması ve cezalarla karşılaşması yaşanan bir durumdur. Bu can sıkıcı durumlara poliçe yenilemeniz gelmeden; sigorta şirketiniz ile iletişime geçerek son verebilir, oluşabilecek problemlere öncesinde engel olabilirsiniz. 

Sigorta sahiplerine online kolaylıklar yaşatmak isteyen Sigortam.net’in ‘’Vade Hatırlatma’’ hizmetinden destek alabilirsiniz, böylece Sigortam.net'in vade hatırlatma kolaylığıyla aklınız poliçenizde kalmaz. Bütün müşterilerimize ‘’Vade Hatırlatma Formu’’ ile ulaşırken, bütün sürücülerin güvende olması adına poliçesini başka yerden alanlar için de bu hizmeti veriyoruz.

Sigortam.net’ten Trafik Sigortası Takipi Nasıl Yapılır?
 

 •   Trafik sigortası vadenizi kaçırmamak için vade hatırlatma formunu eksiksiz doldurun,
   
 •  Dilerseniz 444 24 00’ı arayarak,  dilerseniz de online vade hatırlatma kaydı yaptırın, vadenizi unutmayın!
   
 • Trafik sigortası vadeniz dolmadan önce sizi e-posta, SMS veya arayarak yenileme zamanınızın yaklaştığı konusunda uyaralım,
   
 • İsterseniz en iyi sigorta şirketlerini, en avantajlı trafik sigortası fiyatlarını size sunalım,
   
 • Trafik sigortası yenilemenizi sadecede 3 dakikada tamamlayalım.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL