Trafik Sigortasında 3 Önemli Teminat | Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafik Sigortasının En Önemli 3 Teminatı!

Trafik sigortası, Türkiye’de her türlü motorlu taşıtın yaptırması zorunlu olan sigortadır. Zorunlu trafik sigortası, zorunlu olmasının yanı sıra, karşı tarafa verilen hasarları karşılaması bakımından araç sahiplerini maddi olarak koruyan bir sigortadır.Gerek kaza olması ihtimali, gerekse herhangi bir polis kontrolünde ilk dikkat edilecek unsurlardan biri olan trafik sigortasını yaptırmak ihmal edilmemelidir.

Trafik sigortası teminatları ve limitleri Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenen ve bütün sigorta şirketleri için aynı olan teminatlardır. Fakat fiyat ve ödeme koşulları şirketlere göre farklılık göstermektedir.

Sigorta kapsamında, sigorta teminatları ve limitleri araçların model yılı ve ruhsat sahibinin mesleği gibi değişkenler nedeniyle bazı farklılıklar oluşur.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Zorunlu Trafik Sigortasında 3 Önemli Teminat:
 

Kişi başı vefat ve tedavi teminatı

Hasarın yaşanması halinde her kişi için verilecek olan vefat ve tedavi masraflarını karşılar.
 

Kaza başına vefat ve tedavi teminatı

Bir hasar durumunda bir kazadaki her bir kişinin vefat ve tedavi masraflarını karşılar.

Araç ve kaza başına maddi hasar teminatı

Bir hasar durumunda karşı tarafa verilecek maddi zararları karşılar.
 

Aracınızın trafikten men edilmesini önlemek ve herhangi bir hasarda maddi olarak güvence altında olmak için zorunlu trafik sigortanızı yaptırın veya süresi dolmuş poliçenizi yenileyin. Sigortam.net üzerinden online trafik sigortası hesaplama yaparak sigorta şirketlerinin sunduğu en uygun tekliflere 2 dakikada ulaşabilirsiniz. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan sigorta uzmanlarımıza 7/24 ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

5 Soruda Trafik Sigortası

Her zaman sizin elinizde olmayan trafik kazalarına karşı önlem için trafik sigortası hakkında bilmediklerinizi öğrenin, güvenliğinizi riske atmayın.

Devamını Oku

Trafik Kazalarında Açılabilecek Davalar

Kaza durumunda güvende olmak için tazminat davalarıyla ilgili bilgi sahibi olun ve en uygun trafik sigortası fiyatları için Sigortam.net'ten teklif alın.

Devamını Oku

Zorunlu Trafik Sigortası Kapsamı Nedir?

Zorunlu trafik sigortası kapsamında bulunan teminatları öğrenin hasarda sürpriz yaşamayın. Sigortam.net'ten en uygun fiyatlarla trafik sigortanızı yaptırın

Devamını Oku