Trafik Sigortasi Teminatları| Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafik Sigortası Teminatları Nelerdir?

Zorunlu trafik sigortası teminatları ve limitleri Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenen, bütün sigorta şirketleri için aynı olan teminatlardır. Ancak fiyat ve ödeme koşulları şirketlere göre farklılık göstermektedir.
 
Zorunlu trafik sigortası kapsamında, sigorta teminatları ve limitleri, araçların model yılı ve ruhsat sahibinin mesleği gibi değişkenler nedeniyle bazı farklılıklar oluşur.
 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL
 
Trafik sigortası kapsamı altında verilen teminatlar şu şekildedir.
 
1) Kişi başı vefat ve tedavi teminatı; Hasarın yaşanması halinde her kişi için verilecek olan vefat ve tedavi masrafları,
2) Kaza başına vefat ve tedavi teminatı; Bir hasar durumunda bir kazadaki her bir kişinin vefat ve tedavi masraflarını karşılar,
3) Araç ve kaza başına maddi hasar teminatı; Bir hasar durumunda karşı tarafa verilecek maddi zararları karşılar,
 
Trafik sigortası, zorunlu olmasının yanı sıra, karşı tarafa verilen hasarları karşılaması bakımından araç sahiplerini maddi olarak koruyan bir sigortadır.Gerek kaza olması ihtimali, gerekse herhangi bir polis kontrolünde ilk dikkat edilecek unsurlardan biri olan trafik sigortası ihmal edilmemelidir.
 
Aracınızın trafikten men edilmesini önlemek ve herhangi bir hasarda maddi olarak güvence altında olmak için zorunlu trafik sigortanızı yaptırmak veya süresi dolmuş poliçenizi yenilemek için Sigortam.net’ten online trafik sigortası teklifi alarak, farklı sigorta şirketlerinin size ve aracınıza özel sunduğu teklifleri karşılaştırabilir, size ve ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeyi hemen online satın alabilisiniz. 444 24 00 Sigorta destek hattımızı arayarak işlemleriniz esnasında bilgi almak isteyeceğiniz her konuda sigorta uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Araba Kullanırken Uyulması Gereken Trafik Kuralları

Araba kullanırken dikkat etmeniz gereken kuralları bilin, hem kendinizin hem de trafikteki diğer sürücülerin ve yolcuların hayatını riske atmayın.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Nedir?

Trafik sigortasının ne olduğunu yazımızdan öğrenin, en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net'ten trafik sigortası hesaplaması yaparak ulaşın.

Devamını Oku

En Çok Merak Edilen Soru: Araç Sigorta Poliçeleri El Değiştirir mi?

Sürücülerin kafasındaki soru işaretleri sadece araç alımlarında oluşmuyor, araç satışlarında araç sigortalarının da ne olacağını merak ediyor.

Devamını Oku
33.518 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X