Trafik Sigortası Yaptırmak için 5 Önemli Neden!

Ülkemizde gittike artan bilinçsiz sürücülerden dolayı trafik kazaları da fazla yaşanmaya devam etmektedir. Bu artıştan dolayı bazı noktalarda zorunlulukların getirilmesi normal kabul edilmelidir. Trafik sigortası Türkiye’deki tüm araçlar için zorunlu bir sigortadır. Trafik sigortası yaptırmak gerekir. Zorunlu trafik sigortası yaptırmamanın cezası vardır. Ayrıca araç trafikten bir süreliğine men edilir. Trafiğe geri dönüş süreci ise oldukça meşakatlidir. Maddi ve manevi açıdan yıpratıcı olacaktır.

Bu sigortanın yaptırılmaması durumunda cezanın olması dışında araç sahibi için son derece önemli bir sigortadır. Araç sahibinin bütçesini koruyan trafik sigortasının vadesi dolmadan yenilenmesi gerekir. Çünkü bir gün bile gecikmeniz o gün trafik polisine yakalanmanız durumunda bu olumsuz süreçlerin başlamasına neden olacaktır. Aracınız trafik şube otoparkına çekilecek ve hemen trafiğe çıkarılamayacaktır. Ödenmesi gereken ücretler de cabası olacaktır. Zorunlu trafik sigortasına belli bir prim ödendiği doğrudur ama bu prim karşılaşabileceğiniz büyük zararların yanında oldukça önemsiz kalmaktadır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Trafik Sigortası Araç Sahibi için Neden Önemli?
 

 • Trafik sigortası herhangi bir kazaya karıştığınızda siz suçlu bile olsanız karşı tarafta ve 3. kişilerde meydana gelen maddi hasarları güvence altına alır. Böylece maddi açıdan korunmuş olursunuz.
   
 • Sigorta limit ve teminatları Hazine Müsteşarlığınca belirlenir ve standart olduğu için ekstra prim ücreti ödemezsiniz.
   
 • Kişi başı vefat ve tedavi teminatı, kaza başına vefat ve tedavi teminatı ve Araç ve kaza başına maddi hasar teminatı gibi durumları karşılar.
   
 • Avukatlık ücretleri gibi giderler de sigorta teminatındadır.
   
 • Poliçeniz ücretsiz adresinize teslim edilir.
   

Trafik Sigortanızı Sigortam.net’ten Alırsanız Kazançlarınız Neler Olur?
 

 • Tek bir formla Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin trafik sigortası tekliflerine kolayca ulaşırsınız.
   
 • Zaman kaybetmeden ulaştığınız teklifleri incelersiniz.
   
 • Seçtiğiniz teklifler arasında karşılaştırma yaparsınız.
   
 • Yaptığınız karşılaştırma sonucunda %45 fiyat avantajı sağlarsınız.
   
 • Poliçeniz adresinize ücretsiz olarak gönderilir.
   

Sigortam.net üzerinden en uygun 2014 trafik sigortası fiyatına 2 dakikada ulaşmak için trafik sigortası sorgulaması yapmanız yeterli. Telefonda sigorta satın almak için ise 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın.

  

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL