Trafik Sigortasını En Uygun Fiyata Yaptırmanın Yolu Çok Kolay

Zorunlu trafik sigortasında “Fiyatlar düştü, düşecek. İndirimler başladı, başlayacak.” tartışmalarını artık bir kenara bırakın. Aracınızın zorunlu trafik sigortasını sadece 2 dk’da sorgulama yaparak en uygun fiyata yaptırabilirsiniz. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

  • Sadece 2 dk’da trafik sigortası sorgulaması yapın,
  • Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerine ulaşın,
  • Teklifleri karşılaştırarak bütçenize en eygun teklifi uzman sigorta danışmanlarımızın desteği ile seçin,
  • Seçtiğiniz poliçeye “en iyi fiyat garantisiyle” sahip olun,
  • Sigortam.net’in diğer kampanyalarından faydalanarak, kazancınıza kazanç katın.

 

Trafik Sigortası Sorgulaması Yapmak Sadece 2 Dakika!

Zorunlu trafik sigortasında en uygun fiyata ulaşmanın en kolay yolu, olabildiğince farklı sigorta şirketinden teklif almaktan geçiyor. Ancak bu işlemi gerçekleştirmek oldukça zaman isteyen bir uğraş olması nedeniyle çoğu kişi aracının poliçesini çok daha fahiş fiyatlarla yaptırmak zorunda kalıyor. Oysa Sigortam.net’ten sadece 2 dk’da yapılacak bir sorgulama ile Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerine ulaşabilmek mümkün.

Trafik sigortası hesaplama sayfasını kullanarak veya 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattımız’ı aramanızın ardından sadece birkaç bilgi girerek en iyi fiyat garantisiyle zorunlu trafik sigortası teklifi alabilirsiniz. Üstelik hem tekliflerinizin hazırlanmasında, hem de değerlendirilmesinde her biri konusunda uzman sigorta danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

ile aracınız için uzman sigorta danışmanlarımızdan en iyi fiyat garantisiyle zorunlu trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.

 

En İyi Şirketlerin Trafik Sigortası Teklifleri Karşınızda

Sigortam.net olarak Türkiye’nin en iyi ve en güvenilir sigorta şirketleri ile çalışmaktayız.

Trafik Sigortası En Uygun FiyatOnline olarak ya da Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak yapacağınız sigorta sorgulama işlemlerinizde en iyi şirketlerin tekliflerine sadece 2 dakikada ulaşabilir, uzman sigorta danışmanlarımızdan fiyatlar ve poliçe detayları ile ilgili her konuda bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

En başta da belirttiğimiz gibi trafik sigortası fiyatları şirketten şirkete önemli farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle poliçenizi en uygun fiyata yaptırabilmeniz için olabildiğince farklı şirketten teklif almanız gereklidir.

Siz de Sigortam.net’e gelin, en iyi şirketlerin tekliflerine zaman kaybetmeden sadece 2 dk’da kolayca ulaşın!

 

Teklifleri Karşılaştırarak En Uygun Trafik Sigortasına Ulaşın

Sigortam.net’ten yapacağınız trafik sigortası sorgulama işleminin sonunda 20’ye yakın sigorta şirketinin teklifine ulaşabilirsiniz. Bilindiği gibi 2013 yılından bu yana sigorta şirketleri, serbest tarife sistemi kapsamında poliçe primlerini kendileri belirleyebiliyor. Bu durumsa aynı araç ve sürücü için iki sigorta şirketinin farklı prim teklifleri çıkartmasına neden oluyor. Öyle ki uzmanlar aynı araç ve sürücü için şirketlerin verdiği teklifler arasındaki farkın %45’lere ulaşabildiğini belirtiyor. Sigortam.net’te uzman sigorta danışmanlarımız, birlikte çalıştığımız sigorta şirketlerinin bütün ürünlerinin detaylarına hakimdir. Bu sayede size sunduğumuz farklı sigorta şirketlerinin sigorta teklifleri aklınıza takılan her konuda size destek sağlayabiliriz.

Sigortam.net’ten alacağınız zorunlu trafik sigortası teklifi ile söz konusu şirketlerin verdikleri teklifler arasında karşılaştırma yaparak, en uygun fiyatlı poliçeye ulaşabilirsiniz.

 

Poliçenizi En İyi Fiyata Yaptırdığınızın Garantisini Veriyoruz

Sigortam.net olarak fiyatlar konusunda kendimize o kadar çok güveniyoruz ki, aldığınız poliçe ile aynı şartlarda bir teklif bulmanız halinde aradaki farkı size iade ediyoruz. Üstelik bir kutu da lokum gönderiyoruz.

Sigortam.net müşterileri aynı sigorta şirketinin, aynı ürününü tüm teminat ve ödeme koşullarının aynı olması koşuluyla en iyi fiyat garantisiyle satın almaktadırlar. Siz de 3 milyonu aşkın mutlu Sigortam.net müşterisi gibi gelin, poliçenizi en iyi fiyat garantisiyle yaptırmanın keyfini çıkartın. En iyi fiyat garantisiyle ilgili daha detaylı bilgiye ve şartlara ulaşmak için tıklayın.

 

Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten Yaptıran Kazançlı Çıkıyor

Sigortam.net müşterileri poliçelerini en iyi fiyat garantiyle yaptırmanın dışında, Sigortam.net’in diğer kampanyalarından yararlanarak kazanmaya devam ediyor. İşte devam eden güncel kampanyalarımız;

Miles and Smiles Mil Kampanyası

Sigortam.net müşterileri, Sigortam.net’ten satın aldıkları her trafik sigortası poliçesi için tam 100 Mil kazanıyor! Üstelik Mil Kampanyası şimdi Sigortam.net’te mevcut poliçesi bulunanların yapacağı yenilemelerde de geçerli.

Siz de zorunlu trafik sigortanızı Sigortam.net’ten yaptırın, hem en iyi şirketler arasında en uygun teklife ulaşın, hem poliçenizi en fiyat garantisiyle yaptırdığınızdan emin olun, hem de kazandığınız Mil’lerle ücretsiz uçuş keyfinden veya diğer fırsatlardan yararlanın. Sigortam.net Miles and Smiles Mil kampanyası için detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

Referans Gönderin, %5 Ödül Kazanın

Sigortam.net’in avantajlı dünyasındaki fırsatlar bitmiyor. Sigortam.net’te mevcut kasko, trafik veya özel sağlık sigortası poliçesi bulunan herkes, referansıyla gelen kişinin satın aldığı kasko ve sağlık sigortasıpoliçeleri için ödedikleri tutarın %5’i, trafik sigortası için ise %3’ü kadar indirim kazanıyor, kazandığı bu ödülleri kasko, trafik, özel sağlık sigortası poliçesi satın alımlarında veya yenilemelerinde kullanıyor.

Siz de hemen trafik sigortanızı Sigortam.net’ten yaptırın, hem en iyi fiyat garantisi ile poliçenize sahip olun, hem de sonrasında referansınızla gelen her kişi için ödül kazanın, daha fazla referans sağlayın, daha fazla kazanın. Sigortam.net’in ödül programı hakkında daha detaylı bilgiye ve kurallara ulaşmak için tıklayın.

Unutmayın, Sigortam.net’e bakmadan, sigorta alınmaz! Hemen online olarak ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak kolayca teklif alın, Sigortam.net’in sunduğu hizmetlerin farkını yaşayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL