Trafik Sigortasını En Uygun Fiyata Yaptırmanın Yolu Çok Kolay

Zorunlu trafik sigortasında “Fiyatlar düştü, düşecek. İndirimler başladı, başlayacak.” tartışmalarını artık bir kenara bırakın. Aracınızın zorunlu trafik sigortasını sadece 2 dk’da sorgulama yaparak en uygun fiyata yaptırabilirsiniz. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

 • Sadece 2 dk’da trafik sigortası sorgulaması yapın,
 • Türkiye’nin en  iyi sigorta şirketlerinin tekliflerine ulaşın,
 • Teklifleri karşılaştırarak bütçenize en eygun teklifi uzman sigorta danışmanlarımızın desteği ile seçin,
 • Seçtiğiniz poliçeye “en iyi fiyat garantisiyle” sahip olun,
 • Sigortam.net’in diğer kampanyalarından faydalanarak, kazancınıza kazanç katın.

 

Trafik Sigortası Sorgulaması Yapmak Sadece 2 Dakika!

Zorunlu trafik sigortasında en uygun fiyata ulaşmanın en kolay yolu, olabildiğince farklı sigorta şirketinden teklif almaktan geçiyor. Ancak bu işlemi gerçekleştirmek oldukça zaman isteyen bir uğraş olması nedeniyle çoğu kişi aracının poliçesini çok daha fahiş fiyatlarla yaptırmak zorunda kalıyor. Oysa Sigortam.net’ten sadece 2 dk’da yapılacak bir sorgulama ile Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerine ulaşabilmek mümkün.

Trafik sigortası hesaplama sayfasını kullanarak veya 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattımız’ı aramanızın ardından sadece birkaç bilgi girerek en iyi fiyat garantisiyle zorunlu trafik sigortası teklifi alabilirsiniz. Üstelik hem tekliflerinizin hazırlanmasında, hem de değerlendirilmesinde her biri konusunda uzman sigorta danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

ile aracınız için uzman sigorta danışmanlarımızdan en iyi fiyat garantisiyle zorunlu trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.

 

En İyi Şirketlerin Trafik Sigortası Teklifleri Karşınızda

Sigortam.net olarak Türkiye’nin en iyi ve en güvenilir sigorta şirketleri ile çalışmaktayız.

Trafik Sigortası En Uygun FiyatOnline olarak ya da Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak yapacağınız sigorta sorgulama işlemlerinizde en iyi şirketlerin tekliflerine sadece 2 dakikada ulaşabilir, uzman sigorta danışmanlarımızdan fiyatlar ve poliçe detayları ile ilgili her konuda bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

En başta da belirttiğimiz gibi trafik sigortası fiyatları şirketten şirkete önemli farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle poliçenizi en uygun fiyata yaptırabilmeniz için olabildiğince farklı şirketten teklif almanız gereklidir.

Siz de Sigortam.net’e gelin, en iyi şirketlerin tekliflerine zaman kaybetmeden sadece 2 dk’da kolayca ulaşın!

 

Teklifleri Karşılaştırarak En Uygun Trafik Sigortasına Ulaşın

Sigortam.net’ten yapacağınız trafik sigortası sorgulama işleminin sonunda 20’ye yakın sigorta şirketinin teklifine ulaşabilirsiniz. Bilindiği gibi 2013 yılından bu yana sigorta şirketleri, serbest tarife sistemi kapsamında poliçe primlerini kendileri belirleyebiliyor. Bu durumsa aynı araç ve sürücü için iki sigorta şirketinin farklı prim teklifleri çıkartmasına neden oluyor. Öyle ki uzmanlar aynı araç ve sürücü için şirketlerin verdiği teklifler arasındaki farkın %45’lere ulaşabildiğini belirtiyor. Sigortam.net’te uzman sigorta danışmanlarımız, birlikte çalıştığımız sigorta şirketlerinin bütün ürünlerinin detaylarına hakimdir. Bu sayede size sunduğumuz farklı sigorta şirketlerinin sigorta teklifleri aklınıza takılan her konuda size destek sağlayabiliriz.

Sigortam.net’ten alacağınız zorunlu trafik sigortası teklifi ile söz konusu şirketlerin verdikleri teklifler arasında karşılaştırma yaparak, en uygun fiyatlı poliçeye ulaşabilirsiniz.

 

Poliçenizi En İyi Fiyata Yaptırdığınızın Garantisini Veriyoruz

Sigortam.net olarak fiyatlar konusunda kendimize o kadar çok güveniyoruz ki, aldığınız poliçe ile aynı şartlarda bir teklif bulmanız halinde aradaki farkı size iade ediyoruz. Üstelik bir kutu da lokum gönderiyoruz.

Sigortam.net müşterileri aynı sigorta şirketinin, aynı ürününü tüm teminat ve ödeme koşullarının aynı olması koşuluyla en iyi fiyat garantisiyle satın almaktadırlar. Siz de 3 milyonu aşkın mutlu Sigortam.net müşterisi gibi gelin, poliçenizi en iyi fiyat garantisiyle yaptırmanın keyfini çıkartın. En iyi fiyat garantisiyle ilgili daha detaylı bilgiye ve şartlara ulaşmak için tıklayın.

 

Trafik Sigortasını Sigortam.net’ten Yaptıran Kazançlı Çıkıyor

Sigortam.net müşterileri poliçelerini en iyi fiyat garantiyle yaptırmanın dışında, Sigortam.net’in diğer kampanyalarından yararlanarak kazanmaya devam ediyor. İşte devam eden güncel kampanyalarımız;

Miles and Smiles Mil Kampanyası

Sigortam.net müşterileri, Sigortam.net’ten satın aldıkları her trafik sigortası poliçesi için tam 100 Mil kazanıyor! Üstelik  Mil Kampanyası şimdi Sigortam.net’te mevcut poliçesi bulunanların yapacağı yenilemelerde de geçerli.

Siz de zorunlu trafik sigortanızı Sigortam.net’ten yaptırın, hem en iyi şirketler arasında en uygun teklife ulaşın, hem poliçenizi en fiyat garantisiyle yaptırdığınızdan emin olun, hem de kazandığınız Mil’lerle ücretsiz uçuş keyfinden veya diğer fırsatlardan yararlanın. Sigortam.net Miles and Smiles Mil kampanyası için detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

Referans Gönderin, %5 Ödül Kazanın

Sigortam.net’in avantajlı dünyasındaki fırsatlar bitmiyor. Sigortam.net’te mevcut kasko, trafik veya özel sağlık sigortası poliçesi bulunan herkes, referansıyla gelen kişinin satın aldığı kasko ve sağlık sigortası  poliçeleri için ödedikleri tutarın %5’i,  trafik sigortası için ise %3’ü kadar indirim kazanıyor, kazandığı bu ödülleri kasko, trafik, özel sağlık sigortası poliçesi satın alımlarında veya yenilemelerinde kullanıyor.

Siz de hemen trafik sigortanızı Sigortam.net’ten yaptırın, hem en iyi fiyat garantisi ile poliçenize sahip olun, hem de sonrasında referansınızla gelen her kişi için ödül kazanın, daha fazla referans sağlayın, daha fazla kazanın. Sigortam.net’in ödül programı hakkında daha detaylı bilgiye ve kurallara ulaşmak için tıklayın.

Unutmayın, Sigortam.net’e bakmadan, sigorta alınmaz! Hemen online olarak ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak kolayca teklif alın, Sigortam.net’in sunduğu hizmetlerin farkını yaşayın.

Benzer İçerikler

2018 Motorlu Taşıtlar Vergisinin Hesaplama, Sorgulama ve Ödeme Ayrıntıları... Motorlu Taşıtlar vergisi yani MTV nedir sorusuna kısa...bir tanımlama yapılması gerekirse, aracın yaşı, cinsi ve değeri gibi kriterlere göre belirlenen, her yılın Ocak ve Temmuz ayında...ödenmesi gereken bir vergi çeşididir. Motorlu araç sahipleri, 2018 yılı için belirlenen 1-31 Temmuz tarihleri arasında 2.taksit...ödemesini gerçekleştirmek zorundalar. Biz de bu sebeple temmuz ayı içerisinde ödemeler devam ederken, MTV hakkında ...merak edilen tüm konuları bir araya getirdik. [widget id="sigortamnet_trafik_widget-2"]

MTV Hangi Kriterlere Göre...Belirlenir?

Motorlu araçlar için ödenmesi gereken taşıt vergisi, araçların...özelliklerine göre belirlenir. Otomobil, motosiklet, otobüs, minibüs,kamyon ve benzeri araçların yaş, silindir hacmi, oturma...kapasitesi gibi değişkenlerine göre vergi aralıkları ortaya çıkar. 2018 öncesinde MTV vergisi, sadece motor...silindir hacmi ve araç yaşı değerlerine göre yapılıyordu. 2018'de ise önemli bir değişiklik yapıldı. Bu değişiklikte...araç vergi hesaplama kriterlerine taşıt değerleri de eklendi. Motorlu Taşıtlar Vergisi hesaplama...işlemini gerçekleştirirken ilk iktisap (edinme, kazanma) tarihi üzerinden bir ayrım söz konusu. 31/12/2017 tarihi de dahil olmak...üzere bu tarihten önce kayıt ve tescil edilen araçlar, araç değerinin eklenmediği sadece araç yaşı ve motor hacmi üzerinden...değerlendirilerek hesaplanmaya devam ediyor.  İlk iktisabı 01.01.2018 sonrasında gerçekleşen...araçlar için ise yeni bir değişken olan taşıt değeri devreye giriyor. Yeni oluşan araç vergi tutarlarında, motor...silindir hacimleri taşıt değerlerine göre yeniden bölünüyor. Aracın değeri belirli meblağları aşan ve aşmayan olarak...belirleniyor ve bu aralıklarda kalan her bir bölüm ayrı vergilendiriliyor. 31 Aralık 2017...tarihine kadar geçerli olan ve 2018 sonrası tescil edilen araçlar için geçerli olan MTV yıllık tutarlarını
inceleyebilirsiniz.

MTV HESAPLAMASI NASIL...YAPILIR?

MTV hesaplama 2018, Gelir İdaresi Başkanlığı İnternet Vergi...Dairesi üzerinden yapılabilir.  GİB MTV hesaplama üzerinden araç tipi,yaşı, motor hacmi ve taşıt değeri...alanları doldurularak ödenecek tutara ulaşılabilir. Hesaplama yaparken önceden de dikkat çektiğimiz gibi ilk iktisabın belirlenmesi...önemlidir. 01.01.2018 sonrası seçilirse taşıt değeri kısmınında doldurması gerekiyor. 2018 öncesinin seçilmesi halinde ise...taşıt değeri dışındaki kısımlar doldurularak hesaplama işlemi tamamlanabilir. Değerler girilip MTV hesaplaması...yapıldığında  hem yıllık toplam tutar, hem de yılın ilk altı ayı ve son altı ayı için ödenecek dönemsel tutarlar...görüntülenebilir. Ancak hesaplama işlemi yapılırken, bilgilerin eksiksiz ve doğru olması ayrı bir öneme sahiptir. Aksi halde...yanlış araç bilgileri ile yapılan bir hesaplama, ödeme işlemi sırasında karşılaşılan tutarla hesaplama işlemi sırasında...çıkan tutar arasında büyük farklara neden olabilir. Hesaplamaya konu olan aracın en net bilgileri ruhsatta yer aldığı için,...hesaplama işlemi yapılırken ruhsattaki bilgilere göre ilerlemek doğru sonuçlara ulaşılmasına yardımcı olur. 

MTV...ÖDEMELERİ NEREYE VE NASIL YAPILIR?

mtv ödemeleriMotorlu taşıtlar vergisi ödemeleri...için yapılması gereken işlemler artık kolaylıkla halledilebiliyor. Araç sahipleri vergilerini ödemek istediklerinde...internet üzerinden kredi kartları ile hızlı bir şekilde ödeme işlemlerini tamamlayabiliyorlar. Aynı zamanda sürücüler ödeme...sırasında bankaların sunduğu taksit imkanlarından yararlanarak daha avantajlı bir ödeme planına sahip olabilirler. MTV...ödemeleri, GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) ile anlaşması olan tüm bankalar ve kredi kartları ile gerçekleştirilebilir....Motorlu Taşıtlar Vergisinin zamanında ödenmesi faiz uygulaması açısından önemli bir noktada. 31 Temmuz'a kadar ödenmesi gereken...MTV'nin ödenmemesi durumunda gecikmenin yaşandığı her ay için %1.4 oranında faiz uygulaması mevcut. Araç sahiplerinin gecikme...zammına maruz kalmamaları ve belirlenen tutarın üzerinde ödeme yapmamaları için Temmuz ayı içerisinde işlemlerini halletmeleri...gerekiyor. [widget id="sigortamnet_kasko_widget-2"] MTV...ödemelerinde araç sahiplerinin çoğunluğunun haberdar olmadığı önemli bir ayrıntı söz konusu.  2005 yılında yürürlüğe...giren yeni uygulamada, araç sahipleri MTV ödemelerini yaparken daha alt bir tutardan ödeme gerçekleştirme imkanına sahip. MTV tutarı,...aracın kasko değer listesi üzerinden bulunan değerinin %5'inden fazla ise araç sahibi, bir alt kademeden değerlendirmeye alınarak...daha az bir MTV bedeli ödeyebiliyor. Artı olarak bu uygulama, geçmiş dönemler için de geçerli. Geriye dönük ödemeleri kapsayan bu...uygulama, fazla ödemelerin iadesinin alınabilmesine olanak veriyor.Araç vergilerini fazladan ödediklerini düşünen sürücüler, hemen...kasko değer listesi ile MTV hesaplama yöntemini...kullanarak olası fazla ödemelerini iade alabilirler.  MTV ödeme işlemleri için Gelir İdaresi...Başkanlığının online ödeme bölümüne giriş yapılarak; plaka, T.C. kimlik numarası ve aracın tescil tarihi bilgileri girilir ve...ödenmesi gereken toplam tutar görülebilir. Kredi kartı ile ödeme işlemi kolaylıkla tamamlanabilir. Aynı zamanda MTV ödeme...sayfasından geçmiş yıllardaki ödeme dökümlerine ulaşılması mümkün. Ödeme işlemi 02:00 - 22.00 saatleri arasında...yapılabiliyor. Ödeme sürecinde bankalar gerek taksit kampanyaları gerekse ürün veya hizmet kampanyaları ile avantajlı teklifler...sunuyor. Araç sahipleri MTV taksit imkanından faydalanarak daha uygun bir ödeme planına sahip olabilirler. 2018 Temmuz...ayı boyunca ödeme yapılabileceği için MTV kampanyalarını takip ederek en ideal taksit ve ödeme planı seçilebilir. Aşağıdaki...listede bulunan banka ve kredi kartlarından MTV ödemesi gerçekleştirilebilir. MTV kampanyaları sayfamızı ziyaret ederek daha ayrıntılı bilgi...alabilirsiniz. MTV...anlaşmalı bankalar
 • Akbank; Axess, Wings, Fish, Free, Axess Business, Wings Business...ve Bank’o Card Axess kredi kartları
 • Garanti Bankası; Tüm Garanti American Express,...VISA ve MasterCard, Alternatifbank BONUS, ING BONUS, Şekerbank BONUS, Tekstilbank BONUS, Burgan BONUS
 • Halkbank; Tüm Halkbank VISA ve MasterCard
 • İş Bankası; Tüm İş...Bankası VISA ve MasterCard
 • Yapı Kredi; Tüm Yapı Kredi VISA ve Mastercard ve Albaraka...Worldcard, Anadolubank Worldcard
 • HSBC; Tüm HSBC VISA ve MasterCard
 • ...
 • Finansbank; Tüm FİNANSBANK VISA ve MasterCard
 • TEB;...Tüm TEB Bonus ve TEB World Kredi Kartları (VISA ve MASTERCARD)
 • Vakıfbank; Tüm...Vakıfbank, VISA ve MasterCard
 • Ziraat Bankası; Tüm Ziraat Bankası, VISA ve...MasterCard
 • Denizbank; Tüm Denizbank, VISA ve MasterCard
 • Türkiye Finans Katılım Bankası; Tüm Türkiye Finans Katılım Bankası kredi kartları
 • Aktif Bank; Tüm Aktif Bank kredi kartları
 • Odeabank; Odeabank...Bank’O Card, Odeabank Bank’O Atlas , Odeabank Private Card ve Odeabank Ticari kredi kartları
 

MTV...Sorgulama Adımlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

MTV sorgulama işlemleri Temmuz...ayında ödeme süreci başladığı için daha da yoğunluk gösteriyor. MTV sorgulama 2018 adımlarını doldururken...önemli detayları hatırlatmakta fayda görüyoruz.  Sorgulama adımlarında sık yaşanan problemlerden biri, "Plakamı giriyorum ama...araç bulunamadı yazısı çıkıyor"  şikayetidir. Plaka ile ilgili böyle bir durumda plakanın bitişik yazıldığından emin...olunmalı. Aksi halde araç bulunamadı sonucu ile karşılaşılabilir. Motorlu Taşıtlar Vergisi sorgulama sayfasında...adımların doğruluğu kesin ise ama yine de araç bulunamadı sıkıntısı ile karşılaşılıyorsa, tescil tarihi vergi dairesi...tarafından girilmemiş olabilir. Böyle bir durumda ise vergi dairesine gidilerek noter sözleşmesi gösterilerek aracın tescili...gerçekleştirilebilir. Tescil ile ilgili problemlerin zamanında giderilebilmesi için araç vergisi sorgulama işlemleri...Temmuz ayı içerisinde yapılarak daha hızlı bir ödeme süreci yaşanabilir. Ödeme işlemleri sırasında dikkat edilmesi gereken bir...diğer nokta ise ödeme yapılacak kredi kartının anlaşmalı sınıfına girmesidir. Anlaşmalı kredi kartlarını içeriğimizde...listelemiştik, kontrol edilerek doğru kredi kartı olup olmadığı teyit edilebilir. Motorlu...Taşıtlar Vergisininin 2.taksit ödemesi için MTV hesaplamasını yaparak ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sürücüler...için MTV kadar öneme sahip olan araç sigortaları için de Sigortam.net'ten en uygun teklifleri alabilirsiniz. En iyi sigorta...şirketlerinin sunduğu trafik tekliflerini karşılaştırarak bütçeniz için en uygun poliçeyi seçebilirsiniz. Sigortam.net'ten 3...dakikada araç sigortası teklifi alabilir,...zorunlu trafik sigortanızı yaptırabilirsiniz. Hemen 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı...arayın ve merak ettiklerinizi öğrenin.