Trafik Sigortasında Fiyat Karmaşasına Son! Poliçenizi En İyi Fiyat Garantisi ile Yaptırın

Şu günlerde araç sahiplerinin kabusu haline dönüşen zorunlu trafik sigortasında en uygun fiyat, yıllardır olduğu gibi yine Sigortam.net’te. Bugüne kadar 2.5 milyonun üzerinde mutlu müşteriye hizmet veren Sigortam.net ile siz de sadece tek bir tıkla veya telefonla Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin trafik sigortası tekliflerine ulaşabilir, poliçenizi en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajı olanakları ile yaptırabilirsiniz. Nasıl mı?

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

7/24 Teklif Alın

Günün istediğiniz saatinde ister online, isterseniz de telefonla bize ulaşın, uzman sigorta danışmanlarımız size Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin zorunlu trafik sigortası tekliflerini sadece 2 dk’da sunsun, istediğiniz teklifi özgürce seçin, başka hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan aracınızın poliçesini kolayca yaptırın.

%45’e Varan Fiyat Avantajı Sağlayın

Trafik sigortası poliçenizi Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri ile anlaşmalı olan Sigortam.net’ten yaptırmanız halinde, 20’ye yakın sigorta şirketinin teklifini sadece 2 dk’da görebilir, böylelikle normal şartlar altında saatler, hatta günler sürebilecek bir fiyat araştırmasına gerek kalmadan en uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Sigorta şirketlerinin size sunduğukları teklifler arasından seçiminizi yaparak, %45’e varan fiyat avantajı yakalayabilirsiniz.

En İyi Fiyat Garantisi Veririz

Sigortam.net olarak müşterilerimize her zaman en iyi fiyat garantisi sunarız. Hatta bu konuda kendimize o çok kadar güveniyoruz ki, bizden almış olduğunuz poliçe ile aynı şartlarda başka bir teklif bulmanız halinde aradaki farkı size geri iade ediyoruz, ağzımızın tadı kaçmasın diye de bir kutu lokum gönderiyoruz. Sigortam.net’in “en iyi fiyat garantisi” uygulaması ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

Sigortam.net’te Kampanyalar 365 Gün Sürüyor

Sigortam.net’te avantajlar 1 gün değil, yılın 365 günü devam ediyor. Artık bir Sigortam.net klasiği haline gelen ve binlerce müşterimizin poliçelerini indirimli yaptırmalarını sağlayan Referans Kampanyası ile siz de poliçe alım veya yenilemelerinizde indirimler kazanabilirsiniz. Referans kampanyasından yararlanabilmeniz için Sigortam.net’te yürürlükte bulunan bir poliçenizin olması yeterli. Hemen tanıdıklarınızı Sigortam.net’e davet edin, sizin referansınızla gelen kişinin yaptırdığı kasko ve sağlık sigortası poliçelerinin üzerinden %5, trafik sigortası poliçesinin üzerinden ise %3 indirim kazanın. Kazandığınız bu indirimi ise yine kasko, trafik sigortası veya sağlık sigortası poliçesi alımı veya yenilemelerinde kullanın. Daha çok kişi davet edin, daha çok kazanın. Kampanyaya katılmak için “Referans Ver”, kampanya kuralları hakkında daha detaylı bilgi almak içinse “Ödül Programı Kuralları” sayfasına göz atabilirsiniz.

Poliçeniz Ücretsiz Kargo ile Adresinizde

Sigortam.net’in müşterilerine sunduğu kolaylıklar sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor. Sigortam.net’te ekstra masraf vs. yok! Avantajlarla yaptırdığınız poliçenizi Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet

Sigortam.net’in müşterilerine olan hizmeti poliçe alımı sonrasında da devam ediyor. Hasar anında veya sonrasında aklınıza takılan her türlü soru işaretinin cevabı için Sigortam.net’in uzman sigorta danışmanlarına 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak günün istediğiniz saatinde tek bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Zorunlu trafik sigortası poliçenizi yaptırmak için hiç vakit kaybetmeden trafik sigortası hesaplamaile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak teklif alın, hem aracınızın sigortasını en iyi fiyat garantisi ile yaptırın, hem de Sigortam.net’in diğer avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL