Trafik Sigortasında Fiyat Karmaşasına Son! Poliçenizi En İyi Fiyat Garantisi ile Yaptırın

Şu günlerde araç sahiplerinin kabusu haline dönüşen zorunlu trafik sigortasında en uygun fiyat, yıllardır olduğu gibi yine Sigortam.net’te. Bugüne kadar 2.5 milyonun üzerinde mutlu müşteriye hizmet veren Sigortam.net ile siz de sadece tek bir tıkla veya telefonla Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin trafik sigortası tekliflerine ulaşabilir, poliçenizi en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajı olanakları ile yaptırabilirsiniz. Nasıl mı?     

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

7/24 Teklif Alın

Günün istediğiniz saatinde ister online, isterseniz de telefonla bize ulaşın, uzman sigorta danışmanlarımız size Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin zorunlu trafik sigortası tekliflerini sadece 2 dk’da sunsun, istediğiniz teklifi özgürce seçin, başka hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan aracınızın poliçesini kolayca yaptırın.

%45’e Varan Fiyat Avantajı Sağlayın

Trafik sigortası poliçenizi Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri ile anlaşmalı olan Sigortam.net’ten yaptırmanız halinde, 20’ye yakın sigorta şirketinin teklifini sadece 2 dk’da görebilir, böylelikle normal şartlar altında saatler, hatta günler sürebilecek bir fiyat araştırmasına gerek kalmadan en uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Sigorta şirketlerinin size sunduğukları teklifler arasından seçiminizi yaparak, %45’e varan fiyat avantajı yakalayabilirsiniz.

En İyi Fiyat Garantisi Veririz

Sigortam.net olarak müşterilerimize her zaman en iyi fiyat garantisi sunarız. Hatta bu konuda kendimize o çok kadar güveniyoruz ki, bizden almış olduğunuz poliçe ile aynı şartlarda başka bir teklif bulmanız halinde aradaki farkı size geri iade ediyoruz, ağzımızın tadı kaçmasın diye de bir kutu lokum gönderiyoruz. Sigortam.net’in “en iyi fiyat garantisi” uygulaması ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

Sigortam.net’te Kampanyalar 365 Gün Sürüyor

Sigortam.net’te avantajlar 1 gün değil, yılın 365 günü devam ediyor. Artık bir Sigortam.net klasiği haline gelen ve binlerce müşterimizin poliçelerini indirimli yaptırmalarını sağlayan Referans Kampanyası ile siz de poliçe alım veya yenilemelerinizde indirimler kazanabilirsiniz. Referans kampanyasından yararlanabilmeniz için Sigortam.net’te yürürlükte bulunan bir poliçenizin olması yeterli. Hemen tanıdıklarınızı Sigortam.net’e davet edin, sizin referansınızla gelen kişinin yaptırdığı kasko ve sağlık sigortası poliçelerinin üzerinden %5, trafik sigortası poliçesinin üzerinden ise %3 indirim kazanın. Kazandığınız bu indirimi ise yine kasko, trafik sigortası veya sağlık sigortası poliçesi alımı veya yenilemelerinde kullanın. Daha çok kişi davet edin, daha çok kazanın. Kampanyaya katılmak için “Referans Ver”, kampanya kuralları hakkında daha detaylı bilgi almak içinse “Ödül Programı Kuralları” sayfasına göz atabilirsiniz.

Poliçeniz Ücretsiz Kargo ile Adresinizde

Sigortam.net’in müşterilerine sunduğu kolaylıklar sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor. Sigortam.net’te ekstra masraf vs. yok! Avantajlarla yaptırdığınız poliçenizi Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet

Sigortam.net’in müşterilerine olan hizmeti poliçe alımı sonrasında da devam ediyor. Hasar anında veya sonrasında aklınıza takılan her türlü soru işaretinin cevabı için Sigortam.net’in uzman sigorta danışmanlarına 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak günün istediğiniz saatinde tek bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Zorunlu trafik sigortası poliçenizi yaptırmak için hiç vakit kaybetmeden trafik sigortası hesaplama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak teklif alın, hem aracınızın sigortasını en iyi fiyat garantisi ile yaptırın, hem de Sigortam.net’in diğer avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Benzer İçerikler

ÖTV İndirimi 2018 Hakkında Merak Edilenler ötv...indirimiMotorlu taşıtlardan alınan Özel Tüketim Vergisinde (ÖTV) indirim dönemi başladı. ÖTV düzenlemesi sıfır...araç fiyatları üzerinde %15 oranında bir indirim fırsatı yarattı. ÖTV düzenlemesine göre 1.6 litre hacminin altında...kalan araçlar için uygulanan indirim, araç fiyatlarında 10 bin ile 30 bin TL arasında bir azalmayı beraberinde getirdi. Araç...alımlarını canlandırması planlanan ÖTV indirimi, şimdilik 2018 yılının sonuna kadar devam edecek. ÖTV...indirimi 2018 ile birlikte araç sahiplerinin en çok merak ettiği konu ise indirim sonrasında araç fiyatlarının nasıl...etkileneceği. Sıfır araç almak isteyen vatandaşlar, %15 oranında indirim anlamında gelen ÖTV düzenlemesi...sonrasında, araştırmalara başladı bile. Peki ÖTV indiriminden sonra araç fiyatları ne kadar? ÖTV indirimli...araç fiyatları ne kadar oldu? Araçlardaki ÖTV oranları nasıl değişti?

ÖTV Oranları Nasıl...Değişti?

ÖTV indirimi otomobil modellerinin matrahına göre değerlendirilirse, iki farklı ÖTV...oranı değişimi söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Matrahı 70 bin TL'yi aşmayan otomobil modellerinde mevcut uygulanan...%45'lik ÖTV oranı, yeni düzenleme sonrasında %30 seviyesine iniyor. Matrahı 70 bin ile 120 bin TL arasında olan modeller için ise...halihazırda uygulanan %50 oranındaki ÖTV, %35 seviyesine düşüyor. ÖTV oranları için yapılan...indirimin motor hacmi 1.6 litre altında kalan araba modelleri için geçerli olduğunu da hatırlatmakta fayda var. ...Aynı şekilde vergisiz fiyatı 120 bin TL'yi geçmeyen araçlar indirim kapsamına dahil. KDV indirimi ise sadece...ticari araçlar için geçerli. Yeni düzenleme ile birlikte ticari araçlar için %18 olan KDV oranı %1 seviyesine...indirildi. KDV'de indirime gidilmesi ise ticari araç almayı düşünenler için önemli bir fırsat olarak...değerlendiriliyor. Otomobiller için ise KDV indirimi söz konusu değil, sadece ÖTV indirimi mevcut.

ÖTV indirimi İle Araç...Fiyatları Nasıl Etkilendi?

Otomobil fiyatının 100.000 TL değerinde olduğunu düşünelim. Düzenleme öncesi otomobilin...fiyatının üzerine %50 oranında ÖTV ekleniyordu. Yani aracın ÖTV'li fiyatı 150.000 TL oluyordu. ÖTV indirimi sonrasında %50 ÖTV...oranı %35 şeklinde yeniden düzenlendiği için aracın ÖTV'li değeri 135.000 TL oluyor. Bu hesaba %18 KDV oranını da dahil...edersek, KDV ve ÖTV eklenmiş son hali ile otomobilin eski satış fiyatı 177 bin TL, ÖTV indirimli fiyatı ise 159.300 TL şeklinde...hesaplanabilir. Bu durumda eski ve yeni satış arasındaki 17.700 TL değerinde. 100 bin TL'lik bir araba modeli üzerinden yapılan bu...hesaplama, aracın fiyatına göre değişebileceği için bir genelleme ile ÖTV indirimi 10 bin ile 30 bin arasında...fiyat avantajı yakalamanızı sağlıyor.

Araç Sigortalarınızı İhmal Etmeyin!

Yeni bir araç aldığınızda kasko
ve trafik sigortası yaptırmayı geciktirmeyin! Kaza ve hasar risklerine...karşı bütçenizi koruma altına alan araç sigortaları, hem sizin hem karşı tarafın masraflarını...karşılar. Trafik sigortası cezası ile karşılaşmamak için zorunlu trafik sigortanızı yaptırmayı veya yenilemeyi...unutmayın! Sigortam.net'ten kolaylıkla kasko teklifi ve trafik sigortası teklifi alabilir, teklifleri...karşılaştırarak kendinize en uygun araç sigortasına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattını arayarak sigorta...uzmanlarımızdan araç sigortaları hakkında bilgi alabilirsiniz.