Trafik Sigortasını Daha Uygun Fiyata Yaptırmanın 3 Yolu

Son dönemde araç sahiplerinin en önemli problemlerinin başında trafik sigortası fiyatlarında yaşanan beklenmedik zamlar geliyor. Aracının zorunlu trafik sigortası poliçesini yaptırmak isteyen sürücüler, beklemedikleri prim ücretleri karşısında ise trafik sigortası poliçelerini nasıl daha uygun fiyata yaptıracaklarının yollarını arıyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Bu nedenle biz de, araç sahiplerine trafik sigortasını daha uygun fiyata yaptırmalarını sağlayacak önerileri biraraya getirdik. Sigortam.net’e bakmadan trafik sigortası yaptırmayın! 

Trafik Sigortası Fiyatlarını Karşılaştırarak En İyi Fiyata Ulaşın

Sigorta şirketlerinin 2008 yılından bu yana trafik sigortası poliçelerinde fiyatları kendilerinin belirleyebilmeleri, aynı sürücü ve aynı araca her şirketin farklı bir fiyat teklifi vermesinin yolunu açarken, uygun fiyata trafik sigortası yaptırmak isteyen sürücülere ise sigorta şirketlerini dolaşıp tek tek teklif almak gibi bir mecburiyet getirdi.

Ancak, Türkiye’nin online sigortacılıktaki ilk ve lider kuruluşu Sigortam.net, en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini sürücülere sadece 2 dk’da sunarak, araç sahiplerinin hem zaman kazanmalarını, hem de %45’e varan fiyat avantajı yakalamalarını sağlıyor.

En iyi fiyat garantili trafik sigortasına hemen trafik sigortası hesaplamaveya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak ulaşın.

Sigortam.net’in Kampanyalarından Yararlanın

Aracınızın zorunlu trafik sigortası poliçesinde Sigortam.net’in “Ödül Programı” ile daha uygun bir fiyat yakalayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza Sigortam.net’i tavsiye edin, Sigortam.net’ten ilk defa kasko ve sağlık sigortası poliçesi alacak arkadaşınızın poliçe tutarı üzerinden %5, trafik sigortası poliçe tutarı üzerinden %3 indirim kazanın. Kazandığınız indirimleri ise trafik sigortası, kasko veya sağlık sigortası poliçe alımlarınızda ya da yenilemelerinizde kullanın. Daha çok arkadaşınızı referans gösterin, daha çok ödül kazanın.

Sigortam.net ödül programına katılmak için “Referans Ver”, kampanya kuralları hakkında bilgi almak içinse “Ödül Programı Kuralları” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hasarsızlık İndirimi Hakkınızı Takip Edin

Trafik sigortasını daha uygun fiyata yaptırmanın bir diğer yolu ise hasarsızlık indirimidir. Trafik sigortası poliçelerinde uygulanan hasarsızlık indirimlerinde basamak hesaplama yöntemi kullanılmaktadır. Buna göre basamak tarifesinde 7 basamak uygulanmaktadır. İlk defa trafiğe çıkacak sürücü için 4.basamak tarifesi uygulanırken, sürücü poliçesinin ilk yılında kaza yapmamışsa 5.basamakta değerlendirilerek %10, ikinci yılında kaza yapmamışsa 6. basamakta değerlendirilerek %15, üçüncü yılında da kaza yapmaması halinde ise 7.basamakta değerlendirilerek %20 oranında indirim kazanır. 

Sürücünün hatalı olarak kazaya karışması halinde ise bu senaryonun tam tersi bir yol izlenir.

Hasarsızlık indiriminde uygulanan basamak tarifesi hakkında daha detaylı bilgiye “Trafik Sigortası Basamak Hesaplama” başlıklı içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Poliçenizi Sigortam.net’ten yaptırın, şirket değişikliği yapmanız halinde hasarsızlık indiriminizin takibini biz yapalım.

Trafik Sigortasına Daha Fazla Ödemeyin

Siz de trafik sigortasında daha fazla ödemek istemiyorsanız, milyonlarca araç sahibinin yaptığı gibi hemen Sigortam.net’i ziyaret ederek trafik sigortası sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak zorunlu trafik sigortasında en iyi tekliflere ulaşın, ihtiyacınız olan poliçeye en iyi fiyat garantisi ile sahip olun.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL