Trafik Sigortasının Önemi | Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafik Sigortasının Önemi Nedir?

Trafik sigortası Karayolları Trafik Kanunu’nda trafiğe çıkan her türlü motorlu taşıtın yaptırmakla yükümlü olduğu bir sigortadır. Aksi durumda para cezasının dışında aracınız şube otoparkına çekilir.

Aracınızın tekrar trafiğe dönmesini sağlamak ise uzun süren maddi ve manevi yorgunlukları da beraberinde getirir.

Zorunlu trafik sigortası kaza durumunda sadece sigortalı aracı korumakla kalmaz kazaya karışan diğer araçların ve 3. şahısların haklarını da güvence altına alır.

Trafik sigortası; “kişi başı vefat ve tedavi teminatı, kaza başına vefat ve tedavi teminatı, araç ve kaza başına maddi hasar teminatı” teminatlarını kapsar. Böylece sürücülerin de maddi açıdan korunmasını sağlamış olur.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlendiği için tüm sigorta şirketleri için aynıdır. Fakat ödeme koşulları değişiklik gösterebilir.

Sigortam.net üzerinden araç trafik sigortası sorgulama yaparak en uygun 2014 trafik sigortası fiyatları listesine kolayca ulaşın. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 bilgi alın.


Benzer İçerikler

Beklemeden En Ucuz Trafik Sigortası Fiyatları için Teklif Alın

Yapılan değişiklikler ve düzenlemelere rağmen bir türlü istenilen seviyeye çekilemeyen trafik sigortası fiyatları, 2017’de de araç sahiplerinin gündeminden düşmeyeceğe benziyor. Fiyatlardaki bu karmaşanın ardından en ucuz trafik sigortası fiyatları için şirket şirket teklif almak zorunda kalan sürücüler içinse Sigortam.net’in muhteşem bir haberi var. Türkiye’nin sigortacılık sektöründeki en iyi şirketlerin trafik sigortası tekliflerini online ya da tek bir telefonla müşterilerine sunan Sigortam.net araç sahiplerinin en ucuz zorunlu trafik sigortası fiyatları ile poliçelerine sahip olmalarını sağlıyor. Örnek En Ucuz Trafik Sigortası Fiyatları […]

Devamını Oku

Yol Elverişlilik Muayenesi Nedir?

Araç Muayene ve Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti, devlet tarafından zorunlu kılınmıştır ve Araç Muayene İstasyonu’nda gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Araç Sahipleri Dikkat!

Hazine Müsteşarlığı araç sahiplerine uyarıda bulundu. Kasko sigortası ve trafik sigortası ödemelerinde peşinat ödenmediği sürece sigorta sözleşmesi yürürlüğe girmeyecek.

 

Devamını Oku