Tramer Hasar Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bir araç almayı düşünün herkesin kafasında bir takım soru işaretleri olacak ve kişiler bu soru işaretlerini gidermek adına bir takım çalışmalar yapacaktır. Ancak alınacak araç, ikinci el araç ise sorular hem farklılaşacak, hem de çoğalacaktır. Neticede herkesin sıfır araç alma şansı olmadığı için kişiler ikinci el araçlara yönelse de bakış açısında daha fazla kuşku olacaktır.

İkinci el araç alacak sürücülerin merak ettiği konuların başında aracın bir hasar geçirip geçirmediği ilk sırada yer alır. Bu amaçla derin bir analiz yapılır, aracın farklı aksamları ve parçaları incelenerek boyalı araç olup olmadığı anlaşılmaya çalışılır.

İkinci el araç alan sürücüler, çok iyi fiyata iyi bir araç aldıklarının sansa da hiç beklenilmeyen bir anda aslında aracın bir hasar geçmişi olduğu gerçeğiyle karşılaşılabilir. Bu yüzden ikinci el araç almaya gidecek sürücülerin araç sahibini veya satıcıları sorgulamadan önce araç hasar geçmişini sorgulaması daha doğru olacaktır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Online Tramer Sorgulama ile İkinci El Araçlara Güvence

Günümüzde birçok sorgulamada olduğu gibi araç hasar geçmişi sorgulamasını da online şekilde yapabilirsiniz. Hasar geçmişi sorgulamasını, kasko ve trafik sigortalı araçların bilgilerinin bulunduğu Tramer üzerinden yapabilirsiniz.

Online gerçekleştirilen Tramer kaydı sorgulama ile araç hasar sorgulama, mağdur bilgileri sorgulama, kaza yapan araçların kusur oranlarını sorgulama gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten Tramere kayıt olarak sisteme girdiğinizde Tramer hasar sorgulama ekranı aracılığıyla bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Tramer hasar kaydı sorgulamasını telefon aracılığıyla da kısa sürede yapabilirsiniz. Bunun için aracın şasi numarasını yahut plakasını 5664’e göndermeniz yeterlidir.

Tramer sorgulamaları ile ilgili detaylı bilgiler için, "Tramerden Trafik Sigortası Sorgulama" ve "Tramer Sorgulaması Neden Yapılır?" başlıklı yazılarımızı da incelemenizi öneririz.

Hasar kaydı bulunan bir aracı satmak hiç kolay değildir. Bu sebeple daha aracınızı almadan gerekli kontrolleri yaptırarak hareket etmelisiniz. Maddi bir kaynak ayırarak aldığınız aracı ilerde satmak istediğinizde zarar etmemek için hasar kaydı sorgulama seçenekleri muhakkak değerlendirin. 

Hasarsız bir ikinci el araç almak ne kadar kritik ve önemliyse, aracın değerini korumak da o kadar önemlidir. Bu yüzden trafikteki araçların güvencesi kasko ve trafik sigortasını muhakkak geciktirmeden yaptırmalısınız.

Aracınızı sigortalatacak güvenlir bir şirket arıyorsanız, Sigortam.net’e gelerek poliçe sorgulaması yapın, güvencelerinizi riske atmayın. Telefon desteğiyle araç sigortası almak için 7/24 kesintisiz hizmet veren Sigorta Destek Hattımızı arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL