3 Adımda Online Olarak Sigortalanın, En Uygun Fiyata Ulaşmanın Keyfini Yaşayın

Türkiye’nin online sigortacılıktaki ilk ve lider platformu Sigortam.net, müşterilerine 3 adımda online trafik sigortası yaptırma imkanı sunarak, poliçesine en uygun fiyata sahip olmak isteyenlere ekstra hiçbir işlem yapmalarına gerek kalmadan büyük bir kolaylık sağlıyor. Evinizden veya işyerinizden 3 adımda sorgulama yaparak tekliflere ulaşın, en uygun fiyata sigortalanın. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Zamanınızı Boşa Harcamayın, 3 Adımda Sigortalanın

20 milyondan fazla araç sahibinin yaptırmakla yükümlü olduğu trafik sigortası, son dönemdeki fiyat tartışmaları nedeniyle gündemden hiç düşmüyor. Zorunlu trafik sigortası poliçesini uygun fiyata yaptırmak isteyen sürücüler için fiyat araştırması yapmaksa günlük hayatın koşuşturması içerisindeki zaman kısıtlığı nedeniyle bir hayli zor. Sigortam.net’in mutlu müşterileri içinse böyle bir zorluk söz konusu değil, neden mi?

Sigortam.net olarak müşterilerimize Türkiye’nin her neresinde olursa olsunlar, sadece 3 adımda Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin en doğru ve gerçek fiyatlarını karşılaştırma imkanı sunarak, ekstradan hiçbir işleme gerek kalmadan sigortalanmalarını ve poliçelerine anında ulaşmalarını sağlıyoruz. Böylelikle müşterilerimiz ister evlerinden, ister iş yerlerinden yapacakları 3 adımlık sorgulama ile hem zamandan kazanıyorlar, hem de poliçerine en uygun fiyata sahip olmanın keyfini yaşıyorlar.

Sigortam.net’ten 3 Adımda Sigortalanmanın Yolu

Sigortam.net sayesinde 3 dakikada sigortalanmak çok kolay!

1 – Araç plaka,  TC Kimlik No ve diğer poliçe bilgilerinizi girin;

 

 

2 – Sigorta şirketlerinin tekliflerini karşılaştırın,

 

 

3 – Online olarak ödemenizi yapın ve başka hiçbir işleme gerek kalmadan kolayca sigortalanın.

Sigortam.net Avantajları Sizi Bekliyor

Siz de 3 milyonu aşkın mutlu müşterimiz gibi trafik sigortasınıza fiyat araştırması yapma zahmetine girmeden en uygun fiyata yaptırma rahatlığıyla sahip olmak istiyorsanız, hemen Sigortam.net’ten avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Online olarak veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak kolayca trafik sigortası teklifi alın, poliçenize en uygun fiyata sahip olun.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın! İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL