Uzman Görüşü


Köprü Geçiş Ücretleri 2019

Köprü geçiş ücretleri 2019 ne kadar? Otoyol ve köprü geçiş ücretleri 2019 yılında ne kadar olacak? Köprü ücretleri ve otoyol ücretleri hakkında güncel bilgileri yazımızdan takip edebilirsiniz.

Devamını Oku

2019 Araç Muayene Ücretleri Ne Kadar?

2019 araç muayene ücreti ne kadar? Araç muayene ücretlerine ne kadar zam geldi? sorularının cevaplarına yazımızdan ulaşabilirsiniz. Milyonlarca araç sahibini yakından ilgilendiren araç muayene ücretleri listesinin 2019 yılına ait güncel bilgileri aşağıda. Araç Muayene Ücretleri 2019 Araç Cinsi Tutar (TL) Otobüs, Kamyon, Çekici ve Tanker 377,60 TL Otomobil, Minibüs, Kamyonet, Özel Amaçlı Taşıt, Arazi Taşıtı, Römork ve Yarı Römork 279,66 TL Traktör (Römorklu, Römorksuz), Motosiklet ve Motorlu Bisiklet 142,78 TL Araç Muayenesi Hangi Periyotlarda Yapılır? Araçların muayene periyotları aracın cinsi […]

Devamını Oku

2018 Motorlu Taşıtlar Vergisinin Hesaplama, Sorgulama ve Ödeme Ayrıntıları

Motorlu Taşıtlar vergisi yani MTV nedir sorusuna kısa bir tanımlama yapılması gerekirse, aracın yaşı, cinsi ve değeri gibi kriterlere göre belirlenen, her yılın Ocak ve Temmuz ayında ödenmesi gereken bir vergi çeşididir.

Devamını Oku

Online Sigorta Alınır mı?

Sigorta, sokaktaki insan için çoğu zaman zorunluluk, kimi zaman yaptırsam iyi olacak sanırım bakış açısı ile alınan bir hizmetten öteye çoğu zaman geçemiyor.

Devamını Oku

Aracın Kayıtlı Olduğu İl, Trafik Sigortası Primini Etkiler mi?

Trafik sigortasının yapılması zorunluluğu her sürücü içine geçerlidir ve sigorta poliçesi primine etki eden birçok farklı faktör bulunur. 

Devamını Oku

Bedeni Hasarlarda Ne Yapılmalıdır?

Trafik Sigortası, poliçede belirtilen aracın kullanımı sırasında birinin ölümüne, yaralanmasına veya üçüncü şahıslara ait malların zarara uğramasına sebebiyet verildiğinde devreye girer.

Devamını Oku

Geçerli Olan Zorunlu Trafik Sigortam Varsa Yeni Bir Poliçe Düzenlenir mi?

Geçerli olan zorunlu trafik sigortanıza rağmen yeni bir sigorta yaptırmanızın size bir avantajı yoktur ancak; poliçe yenilemenizi geciktirmenizin zararı çok.

Devamını Oku

Hasar İhbarı için Gereken Belgeler Neler?

Trafik sigortası ile size zarar veren sürücülerden hasarınızı bütçenize zarar vermeden temin edebilirsiniz, ancak hasar ihbarı için gerekli belgeler var.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Manevi Tazminat Öder mi?

En uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak 2 dakikada ulaşın.

Devamını Oku

Otomobilimin Hasarını Trafik Sigortası Karşılar mı?

Sigortam.net'ten sigorta sorgulama yapın en uygun trafik sigortası fiyatlarına ulaşın, maddi açıdan güvence altında olun.

Devamını Oku

Artı Trafik Sigortası Nedir?

Artı trafik sigortanızı Sigortam.net'ten alın,  uygun sigorta sahibi olma avantajlarını kaçırmayın! Artı trafik sigortası ile daha fazla riske karşı korunun.

Devamını Oku

Kasko ve Trafik Sigortası Devredilir mi?

Sigortam.net'ten sigorta sorgulama yapın en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatlarına kolayca ulaşın.

Devamını Oku
Daha Fazla Göster