Trafik Sigortası Zammı Canınızı Sıkmasın, En İyi Fiyat Garantisi Sigortam.net’te!

2016’ya sayılı günler kala sık sık gündeme gelmeye başlayan zorunlu trafik sigortası zammı, sürücüleri trafik sigortası poliçelerini daha uygun fiyatlara yaptırmanın alternatif yollarının arayışına yönlendirdi. Trafik sigortası zammı tartışmaları sonrasında araç sahipleri için en iyi fiyat garantisi ile trafik sigortası teklifiveren Sigortam.net ise, her zaman olduğu gibi bu süreçte araç sahiplerinin en önemli yardımcısı oldu. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Zorunlu Trafik Sigortası Zammı Neden Gündemde?

trafik sigortası fiyatları 2016Hasar maliyetlerindeki artış, sigorta şirketlerinin trafik sigortası branşındaki teknik zararları ve son dönemde yaşanan döviz kurundaki yükseliş, trafik sigortası zamlarındaki temel nedenlerden birkaçı olarak gösteriliyor. Artan poliçe primleri sonrasında trafik sigortası için en uygun fiyatı bulmanın yolu ise teklif karşılaştırmadan geçiyor. Bilindiği gibi son birkaç yıldır sigorta şirketleri trafik sigortasında sabit fiyatlar yerine kendi belirledikleri fiyat politikaları çerçevesinde teklifler sunabiliyor. Bu durum da trafik sigortasında aynı araç için farklı fiyat tekliflerinin verilmesine neden oluyor.

Sigortam.net müşterileri ise sadece 2 dk’da trafik sigortası sorgulama ile 20’ye yakın sigorta şirketinin teklifini kolaylıkla görebiliyor. Böylelikle araç sahipleri zaman kaybetmeden araç sigortalarını %45’e varan fiyat avantajıyla yaptırabiliyorlar.

Trafik Sigortası Zammı Sizi Etkilemesin

Bugüne kadar %45’e varan fiyat avantajı, en iyi fiyat garantisi ve 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı ile 2.5 milyon mutlu müşterisine hizmet veren Sigortam.net ile trafik sigortası zamları için moralinizi bozmanıza gerek yok. Hemen Sigortam.net’i ziyaret edin, poliçenizi en iyi fiyat garantisi ile yaptırmanın keyifini çıkartın.

Sigortam.net müşterileri;

  • Trafik sigortası poliçelerini en iyi fiyat garantisi ile yaptırır,
  • 20’ye yakın sigorta şirketinden aldıkları teklifle, %45’e varan fiyat avantajı sağlar,
  • 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet alır,

Trafik Sigortanızı Vakit Kaybetmeden Yaptırın

Siz de aracınızın zorunlu trafik sigortasını en iyi fiyat garantisi ile yaptırmak için hemen online trafik sigortası teklifi alın veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL