Trafik Sigortası Zammı Canınızı Sıkmasın, En İyi Fiyat Garantisi Sigortam.net’te!

2016’ya sayılı günler kala sık sık gündeme gelmeye başlayan zorunlu trafik sigortası zammı, sürücüleri trafik sigortası poliçelerini daha uygun fiyatlara yaptırmanın alternatif yollarının arayışına yönlendirdi. Trafik sigortası zammı tartışmaları sonrasında araç sahipleri için en iyi fiyat garantisi ile trafik sigortası teklifi veren Sigortam.net ise, her zaman olduğu gibi bu süreçte araç sahiplerinin en önemli yardımcısı oldu. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Zorunlu Trafik Sigortası Zammı Neden Gündemde?

trafik sigortası fiyatları 2016Hasar maliyetlerindeki artış, sigorta şirketlerinin trafik sigortası branşındaki teknik zararları ve son dönemde yaşanan döviz kurundaki yükseliş, trafik sigortası zamlarındaki temel nedenlerden birkaçı olarak gösteriliyor. Artan poliçe primleri sonrasında trafik sigortası için en uygun fiyatı bulmanın yolu ise teklif karşılaştırmadan geçiyor. Bilindiği gibi son birkaç yıldır sigorta şirketleri trafik sigortasında sabit fiyatlar yerine kendi belirledikleri fiyat politikaları çerçevesinde teklifler sunabiliyor. Bu durum da trafik sigortasında aynı araç için farklı fiyat tekliflerinin verilmesine neden oluyor.

Sigortam.net müşterileri ise sadece 2 dk’da trafik sigortası sorgulama ile 20’ye yakın sigorta şirketinin teklifini kolaylıkla görebiliyor. Böylelikle araç sahipleri zaman kaybetmeden araç sigortalarını %45’e varan fiyat avantajıyla yaptırabiliyorlar.

Trafik Sigortası Zammı Sizi Etkilemesin

Bugüne kadar %45’e varan fiyat avantajı, en iyi fiyat garantisi ve 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı ile 2.5 milyon mutlu müşterisine hizmet veren Sigortam.net ile trafik sigortası zamları için moralinizi bozmanıza gerek yok. Hemen Sigortam.net’i ziyaret edin, poliçenizi en iyi fiyat garantisi ile yaptırmanın keyifini çıkartın.

Sigortam.net müşterileri;

  • Trafik sigortası poliçelerini en iyi fiyat garantisi ile yaptırır,
  • 20’ye yakın sigorta şirketinden aldıkları teklifle, %45’e varan fiyat avantajı sağlar,
  • 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet alır,

Trafik Sigortanızı Vakit Kaybetmeden Yaptırın

Siz de aracınızın zorunlu trafik sigortasını en iyi fiyat garantisi ile yaptırmak için hemen online trafik sigortası teklifi alın veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın.

Benzer İçerikler

Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Temmuz 2018 Sonuçları

Kasko Sigortası Primleri Temmuz Ayında 1 Puan Yükseldi

Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Temmuz ayı verilerine göre, bir önceki aya göre kasko primlerinde 1...puanlık artış yaşandı. Trafik sigortası primlerinde ise 66 olan Mayıs ve Haziran ayı puanı değişmedi.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sigorta platformu Sigortam.net, kasko ve trafik sigortası primlerindeki...değişimi ortaya koyan Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’nin Temmuz ayı verilerini açıkladı. Ağırlıklı olarak...büyük il merkezlerindeki bireysel otomobil kullanıcılarına Sigortam.net’in sunduğu tekliflerin ağırlıklı ortalamasını...gösteren endekse göre, Temmuz ayı kasko sigortası endeksi Haziran ayına göre 1 puanlık artış kaydederek 100 puan oldu. Trafik...sigortasında ise iki aydır bir değişim kaydedilmedi. Mayıs ve Haziran ayında 66 puan olan endeks, Temmuz ayında da seviyesini korudu....Böylece 2018’in ilk ayında 2.014 TL olan ortalama kasko primleri 2.141 TL’ye; 831 TL olan ortalama trafik sigortası primleri ise 888...TL’ye çıktı.

Sigortam.net, müşterilerinin en doğru ürünü, en iyi fiyata, kolay ve hızlı bir...şekilde satın almalarını sağlamak amacıyla sektördeki en büyük 20 sigorta şirketinin tekliflerini sunuyor; ayrıca internet...sitesinden gerçekleştirilen poliçe alımlarında müşterilerine özel indirimler sağlıyor. Geçen yılın Ağustos ayından itibaren...her ay düzenli olarak Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’ni açıklayan ve sahip olduğu büyük veriyi hizmete sunan Sigortam.net,...böylece araç sahiplerinin otomobil sigortalarındaki genel seyre ilişkin bilgi edinmelerini sağlıyor. Son olarak Temmuz ayı...verilerini açıklayan Sigortam.net, otomobil sahipleri için büyük önem taşıyan kasko ve trafik sigortalarındaki trendleri sundu....Verilere göre kasko sigortası endeksi, bir önceki aya göre 1 puan artış yaşadı. Böylece 2017 Ocak ayındaki 2.148 TL seviyesine...yeniden yaklaştı. Trafik sigortası primlerinde ise Ocak ayından beri sert değişimler yaşanmadı. Yılın ilk ayından itibaren 4...puan artan endeks, Temmuz ayında da seviyesini koruyarak 66 puanda kaldı. 2017 yılının Ocak ayında 1.337 TL ile Sigortam.net...tarafından 100 puan kabul edilen Sigortam.net Trafik Sigortası Endeksi, Temmuz ayında 888 TL seviyesinde kaldı.

Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’ne göre 2017 yılın ocak ayından bu yana otomobillerde kasko...ve trafik sigortası primlerindeki değişimi gösteren grafik şöyle: