TTNET İndirim Kampanyası| Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız
 

TTNET'lilere Özel %20'ye Varan İndirim Kampanyasını Uzattık!

 
TTNET'liler Sigortam.net'ten alacakları kasko ve özel sağlık sigortalarında %5 ile %20 arasında değişen oranlarda indirimden faydalabilecek. Eylül sonuna kadar sürecek olan kampanyadan TTNET Platin müşterileri ekstra %5 indirim kazanacak.
 
 

Kampanya Kuralları: 

 
1.   TTNET'liler Sigortam.net'ten poliçe alırken sigorta şirketi ve sigorta branşına bağlı olarak farklı oranlarda indirim kazanır. İndirim oranları yukarıdaki tabloda yer aldığı şekildedir. 
2. Sigortam.net sadece kasko ve özel sağlık sigortası branşlarında TTNET'lilere indirim sağlayacaktır.
3. Kampanya 3 ay süreyle geçerlidir. 2 Nisan 2012 Salı Saat 09:00 da başlar, 30 Eylül Pazar 2012 saat 09:00 da sona erer. 
4. İndirim şifresi olmayan ya da şifresini hatırlamayan TTNET müşterileri SNET boşluk TC Kimlik numaranızı yazıp 6606'ya kısa mesaj olarak göndererek şifrelerini alabilirler. 
5. TTNET müşterileri, indirim şifresini Sigortam.net'ten teklif alırken, Sigortam.net'in hazırladığı ekrandan girerek indirimli fiyatı anında görebileceklerdir.
6. İndirim şifreleri 30 Eylül Pazar 2012 günü saat 09:00'dan önce kullanılmalıdır.
7. Kampanyadan yararlanan TTNET müşterileri için platin müşteri olup olmama koşulları TTNET tarafından belirlenmektedir. Sigortam.net TTNET'in belirlediği müşteri grubuna doğru indirimi vermekle yükümlüdür. Platin müşteri olup olmadığınız hakkında bilgi almak için TTNET'in 444 0 375 numaralı telefonunu arayabilirsiniz. 
8. Platin müşteriler için verilecek ekstra + %5 indirim Sigortam.net tarafından ödül programı kapsamında karşılanacaktır. Poliçe ödemesi sırasında standart müşterilere uygulanan indirim oranında tutar tahsil edilecek, %5 oranındaki ek indirim poliçe kesildikten sonra ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilerek indirimden faydalandırılacaktır.
9. HDI Sigorta sağlık indirimi sadece 'Acil Sağlık' ürünlerinde geçerli olacaktır.
10. Acıbadem Sigorta indiriminden 50 yaşın altındaki müşteriler faydalanabilecektir. Acıbadem sağlık indirimleri, doğum teminatlı ürünler hariç yeni poliçeler için geçerli olacaktır, yenileme poliçeleri geçerli değildir. 
11. Her bir TTNET müşterisi için farklı indirim şifresi verilmiştir. Bir kişi sadece kendi indirim şifresi ile kampanyadan faydalanabilir. Bir şifre birden fazla kişi tarafından kullanılamaz. 
12. TTNET müşterileri indirimden faydalanmak için www.sigortam.net sitesinden kasko ve sağlık branşlarından teklif aldıklarında ve/veya 444 24 00 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerinden indirimli teklif alabileceklerdir. 
13. Kazanılan indirim tutarı bir seferde kullanılır, indirim tutarı bölünerek kısmen kullanılamaz. 
14. Kampanyada kazanılan indirim miktarı için nakit veya kısmen nakit para iadesi talep edilemez. 
15. Kampanya kodu ile kazanılan indirim sadece anlaşmalı sigorta şirketlerinden alınacak kasko ve sağlık sigortası alımlarında kullanılabilir.
16. Şifre ile kazanılmış sağlık sigortası indiriminin kullanılabilmesi için Sigortam.net müşterisinin aldığı poliçede sigortalı ya da sigorta ettiren olarak gözükmesi gerekir. Kazanılan indirimler başka bir kişiye devredilemez.
17. Anadolu Sigorta tekliflerinde; aynı anda hem TTNET kampanyası hem kurum/meslek indirimine hak kazanılması durumunda, oranı en yüksek olan indirim üzerinden teklif hesaplanacaktır.
18. Anadolu Sigorta kaskoda sadece hususi araçlar indirimden faydalanabilecektir.
19. HDI Sigorta kaskoda hususi ve hafif ticari araçlar indirimden faydanalabilecektir.
20. Kasko sigortası indiriminden sadece Ruhsat Sahibive/veya Ruhsat Sahibi ile aynı hanede yaşayan eşi faydalanabilir. 
21. İndirimden yararlanan kişinin mutlaka TTNET abonesi olması gerekmektedir. Aksi halde hasar durumunda indirim oranı kadar kesinti yapılır. 
 
TTNET & Sigortam.net indirim kampanyası kapsamında, TTNET müşterileri kampanya başlangıcından itibaren 6 ay süre ile indirimlerden faydalanabileceklerdir.  Sigortam.net hizmetlerini kullanma şartlarını içeren Sigortam.net Kullanıcı Sözleşmesi bu kampanyadan faydalanacak TTNET müşterileri için de geçerli olacaktır. Kampanya süresi içinde yürürlükteki hukuki mevzuatın gerektirmesi durumunda kampanya geçersiz hale gelebilecek, askıya alınabilecek, süreli ve/veya süresiz olarak durdurulabilecektir. Bu durumda kampanyadan faydalanan TTNET müşterileri, Sigortam.net'ten ve/veya TTNET'ten herhangi bir edimin ifasını ve/veya tazminat talebinde bulunmayacaktır. Sigortam.net ve TTNET A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkına sahip olup, bu husus kampanyaya katılanlar tarafından peşinen kabul edilmiştir.
 

 

50.037 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X