Türkiye’de Sigortacılık Gelişiyor

Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin, "Türkiye, dünya ekonomisinde 17, sigortacılıkta 36'ncı sırada. Bu rakam bize, sigortacılığın Türkiye'de oturmadığını fakat yükselen bu bilincin yavaş yavaş düzeleceğini gösteriyor" dedi.

Güneş Sigorta ve Kocaeli Ticaret Odası işbirliği ile gerşekleşen “İşinizi Riske Atmayın” konulu toplantıya katılan Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin, sigorta ile ilgili yaptığı açıklamada, ülkenin gittikçe geliştiğini, buna bağlı olarak da toplumun refah düzeyinin arttığını dile getirdi.

Sigortacılık bilincinin yerleşmesi için çalıştıklarını ifade eden Çetin, “Hepimizin riski var ve bu riski bertaraf etmenin yolu sigortalatmaktadır” dedi. Türkiye’nin, dünya ekonomisinde 17, sigortacılıkta ise 36’ncı sırada olduğuna dikkat çeken Çetin, bu rakamın sigortacılığın Türkiye'de henüz oturmadığını gösterdiğini fakat aynı zamanda yükselen bilincin yavaş yavaş düzeleceğini gösterdiğini belirtti.

 

Güneş Sigorta olarak Türkiye’nin 10 bölgesinde bin 600 acentelerinin bulunduğunu belirten Çetin, bireysel ve kurumsal sigorta çözümleriyle, müşterilerinin sigorta konusundaki bütün ihtiyaçlarını karşılamayı taahhüt ettiklerini söyledi ve ekledi: “Çok köklü bir kuruluşuz. Şirketimizi modernize ederek bundan sonra da ayakta kalmak için gerekli çalışmaları yapacağız. Güneş Sigorta çalışanları olarak, bütün vatandaşlarımızı bizimle çalışma farklılığını yaşamaya davet ediyoruz.”

Sigortam.net'ten sigorta sorgulama yaparak Güneş Sigorta'nın en uygun kasko ve özel sağlık sigortası fiyatlarına kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza ulaşın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL