Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Kargo

 
Sigortam.net’in yaklaşık 2 milyon mutlu müşterisinden kasko, zorunlu trafik veya özel sağlık sigortası poliçelesi alanlar, poliçelerine kargo masrafı ödemeden ulaştılar. 
 
13 yıldır, mutlu müşteri ilkesini benimsemiş olan Sigortam.net’in bunu sağlamak için sunduğu hizmetlerden biri de ücretsiz kargo hizmetidir. 
 
Sigortam.net, kargo işlemleri için Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından MNG Kargo ile çalışır. Satın alınan poliçeler, fiziksel olarak düzenlenir  ve kargoya verilir.  En geç 3 iş günü içerisinde müşterinin  belirttiği adrese teslim edilir. Türkiye’nin neresine olursa olsun, bütün kargo masrafları tamamen Sigortam.net tarafından karşılanır ve müşterilerden herhangi bir ödeme talebinde bulunulmaz.
 
Sigortam.net’te 7/24 müşteri hizmetleri, satın alma veya herhangi bir hasar durumunda uzman sigortacı desteği gibi kargo hizmeti de ücretsizdir. Yani Sigortam.net’te satın alınan poliçeden başka hiçbir şey için ödeme yapılmaz. Siz de Sigortam.net’in avantajlı hizmetlerinde yararlanarak, mutlu bir müşteri olabilirsiniz. 
 
 

Benzer İçerikler

Hava Kirliliğinden Korunmanın Yolları

İnsanın çevreye verdiği en büyük zararların arasında su ve toprak kirliğinin yanı sıra hava kirliliği bulunuyor. Sadece insanların değil, tüm canlıların sağlığını olumsuz yönde etkileyen hava kirliliği, havada bulunan yabancı maddelerin normalin üzerine ulaşmasıyla ortaya çıkıyor. 

Devamını Oku

Sedan Araba Kasko Sigortası

En ucuz Sedan kasko sigortasına Sigortam.net'ten kolayca ulaşın. Ayrıca, %45 fiyat avantajından yararlanın.

Devamını Oku