Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Kargo

 
Sigortam.net’in yaklaşık 2 milyon mutlu müşterisinden kasko, zorunlu trafik veya özel sağlık sigortası poliçelesi alanlar, poliçelerine kargo masrafı ödemeden ulaştılar. 
 
13 yıldır, mutlu müşteri ilkesini benimsemiş olan Sigortam.net’in bunu sağlamak için sunduğu hizmetlerden biri de ücretsiz kargo hizmetidir. 
 
Sigortam.net, kargo işlemleri için Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından MNG Kargo ile çalışır. Satın alınan poliçeler, fiziksel olarak düzenlenir  ve kargoya verilir.  En geç 3 iş günü içerisinde müşterinin  belirttiği adrese teslim edilir. Türkiye’nin neresine olursa olsun, bütün kargo masrafları tamamen Sigortam.net tarafından karşılanır ve müşterilerden herhangi bir ödeme talebinde bulunulmaz.
 
Sigortam.net’te 7/24 müşteri hizmetleri, satın alma veya herhangi bir hasar durumunda uzman sigortacı desteği gibi kargo hizmeti de ücretsizdir. Yani Sigortam.net’te satın alınan poliçeden başka hiçbir şey için ödeme yapılmaz. Siz de Sigortam.net’in avantajlı hizmetlerinde yararlanarak, mutlu bir müşteri olabilirsiniz. 
 
 

Benzer İçerikler

Ergo Sigorta Sağlık Sigortası Tanıtım Reklam Filmi

Farkında mısınız? Kalbiniz onu ergolatmanızı istiyor. Siz de en değerli şeylerinizi ergolatın. Çünkü ‘Sigortalatmak Başka Ergolatmak Başka’ Ergo Sigorta.

Devamını Oku

Kredi Kartınızla Kasko Poliçenizi Taksitlendirin!

Sigortam.net'ten poliçenizi satın alın, bankaların anlaşmalarına göre kredi kartınızla taksit fırsatından yararlanın.

Devamını Oku

Dod.com.tr

Hangi sigorta şirketlerinin araç rayiç değer belirlerken Dod.com.tr'yi kullandığını öğrenin, aracınızın kasko değerini hesaplayın.

Devamını Oku