Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Kargo

 
Sigortam.net’in yaklaşık 2 milyon mutlu müşterisinden kasko, zorunlu trafik veya özel sağlık sigortası poliçelesi alanlar, poliçelerine kargo masrafı ödemeden ulaştılar. 
 
13 yıldır, mutlu müşteri ilkesini benimsemiş olan Sigortam.net’in bunu sağlamak için sunduğu hizmetlerden biri de ücretsiz kargo hizmetidir. 
 
Sigortam.net, kargo işlemleri için Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından MNG Kargo ile çalışır. Satın alınan poliçeler, fiziksel olarak düzenlenir  ve kargoya verilir.  En geç 3 iş günü içerisinde müşterinin  belirttiği adrese teslim edilir. Türkiye’nin neresine olursa olsun, bütün kargo masrafları tamamen Sigortam.net tarafından karşılanır ve müşterilerden herhangi bir ödeme talebinde bulunulmaz.
 
Sigortam.net’te 7/24 müşteri hizmetleri, satın alma veya herhangi bir hasar durumunda uzman sigortacı desteği gibi kargo hizmeti de ücretsizdir. Yani Sigortam.net’te satın alınan poliçeden başka hiçbir şey için ödeme yapılmaz. Siz de Sigortam.net’in avantajlı hizmetlerinde yararlanarak, mutlu bir müşteri olabilirsiniz. 
 
 

Benzer İçerikler

Skoda Sigorta Sorgulama

Skoda sigorta sorgulama ile Skoda'nızın güvende olması için en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatlarını kolayca bulun.

Devamını Oku

Unico Sigorta Kasko Sorgulama

Unico Sigorta Kasko Sorgulama sayfası ile Sigortam.net'ten en iyi fiyat garantisi ile kasko sigortası sahibi olmak çok kolay. Unico Sigorta Kasko Sorgulama işleminizi 3dk'da yapın.

Devamını Oku

Ankara Plaka Kasko Fiyatları

Ankara Plaka Araç Kaskosu için En Uygun Fiyatlar Sigortam.net'te!         Kasko fiyatları illere göre değişiklik gösterir. Yaşadığınız yerdeki araç sayısı ve kaza sıklığı araç kasko fiyatını etkiler. 06 plaka araç kasko için en uygun fiyatlar Sigortam.net’te! Sigortam.net’ten araç kasko hesaplama yapın, tek bir formla tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin tekliflerini görün, teminatları karşılaştırın. Ankara'da;  2013 Mart itibarıyle 1 milyon 400 bin araç bulunuyor, bunların 1 milyonu otomobil. Her üç kişiden biri araç sahibi. Sadece il ve ilçe merkezlerinde her […]

Devamını Oku