Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Kargo

 
Sigortam.net’in yaklaşık 2 milyon mutlu müşterisinden kasko, zorunlu trafik veya özel sağlık sigortası poliçelesi alanlar, poliçelerine kargo masrafı ödemeden ulaştılar. 
 
13 yıldır, mutlu müşteri ilkesini benimsemiş olan Sigortam.net’in bunu sağlamak için sunduğu hizmetlerden biri de ücretsiz kargo hizmetidir. 
 
Sigortam.net, kargo işlemleri için Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından MNG Kargo ile çalışır. Satın alınan poliçeler, fiziksel olarak düzenlenir  ve kargoya verilir.  En geç 3 iş günü içerisinde müşterinin  belirttiği adrese teslim edilir. Türkiye’nin neresine olursa olsun, bütün kargo masrafları tamamen Sigortam.net tarafından karşılanır ve müşterilerden herhangi bir ödeme talebinde bulunulmaz.
 
Sigortam.net’te 7/24 müşteri hizmetleri, satın alma veya herhangi bir hasar durumunda uzman sigortacı desteği gibi kargo hizmeti de ücretsizdir. Yani Sigortam.net’te satın alınan poliçeden başka hiçbir şey için ödeme yapılmaz. Siz de Sigortam.net’in avantajlı hizmetlerinde yararlanarak, mutlu bir müşteri olabilirsiniz. 
 
 

Benzer İçerikler

Bireysel Emeklilik Sistemi

Bireysel Emeklilik Sistemi devlet katkısı ve çifte emeklilik avantajlarından yararlanmak için Sigortam.net üzerinden BES Başvurusu yapın. 

Devamını Oku

Mapfre Genel Sigorta Poliçe Sorgulama

Müşterileri, çalışanları, sermayedarları ve aracıları için sürekli verimlilik yaratan; sigortacılık mesleğinin ve sektörünün gelişimine katkı sağlayan sigorta şirketi Mapfre Sigorta  kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası, özel sağlık sigortası ile tüketicilerini buluşturmaya devam ediyor.

Devamını Oku

Hyundai Trafik Sigortası En İyi Fiyat Garantisi ile Sigortam.net’te

Hyundai marka aracınız için Sigortam.net’ten kolayca trafik sigortası sorgulaması yapın, en uygun Hyundai trafik sigortasını taksitle ödeme avantajından faydalanın.

Devamını Oku