444 24 00
7/24 Yanınızdayız

 
 

Fırsat Detayları:


Unisbul.com çocuklarınız için İngilizce bilen üniversiteli abla/abi, okul derslerinde yardımcı olabilecek üniversiteli, oyun ablası/abisi ve saatli çocuk bakımı için üniversiteliler bulmanıza yardımcı oluyor.
 

Kampanya Kuralları

 
-   Unisbul.com, bu hizmeti sadece  Sigortam.net müşterilerine özel olarak %30 indirimle, 100TL+KDV yerine 70TL+KDV'ye sunuyor.

-   Kupon kuponunuzu 31 Mayıs 2013 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bu tarihten sonra kupon kodlarınız geçerliliğini yitirecek ve size indirim sağlamayacaktır. 

-   Kullanılmış kupon kodlarının iadesi yapılmaz.

-   Fırsat tüm Türkiye için geçerlidir.

Unisbul'un hizmeti veriş şekli ve sağladığı imkanlar ile ilgili tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz. Unisbul’un size nasıl yardımcı olabileceğini telefonda sormak isterseniz unisbul.com’a 0216 330 00 28 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz. 
 

Hizmet Detayları

 

Unisbul.com nedir ve ne yapar?


Unisbul.com, büyük bir hassasiyetle ve özveriyle siz değerli ebeveynlerin çocukları için; İngilizce bilen üniversiteli abla/abi, okul derslerinde yardımcı üniversiteli, oyun ablası/abisi ve saatli çocuk bakımı pozisyonları için üniversiteliler bulmasına yardımcı oluyor. 
 

Nasıl Yapar ?


1. aile.unisbul.com adresinde yer alan formlarımız aracılığıyla hem sizinle ilgili hem de aradığınız adayla ilgili detaylı bilgi toplar. Bu bilgiler doğrultusunda Türkiye genelinde 100.000 üniversite öğrencisi ve yeni mezunun iş aradığı internet sitesinde 60 gün boyunca ilanınızın duyurusunu yapar.

2. Bu duyuru sonrasında sizinle çalışmak isteyen, pedagojik formasyon almış, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi/Okul Öncesi Öğretmenliği vb. ilgili bölümlerde okuyan/mezun, çocuklarla iletişimi kuvvetli, çocuklara nasıl davranmasını bilen yüzlerce iş arayan üniversiteli sizlere özgeçmişini gönderir.

3. Bu özgeçmişleri unisbul.com üzerinden takip edebilmeniz için gerekli şifreyi, belirlediğiniz e-posta adresine gönderir. Gelen şifreyle unisbul.com’a giriş yaparak sizinle çalışmak isteyen adayların detaylı özgeçmişlerini inceleyebiliyorsunuz.

4. Sizde bu özgeçmişler arasından size uygun olanları görüşmeye çağırabilir, bu adaylar arasından sizin için en iyisiyle/uygunuyla çalışmaya başlayabilirsiniz.

5.İlan duyurusunda, sizinle ilgili bilgiler gösterilmemektedir.
 

Üniversitelinin çocuğunuza faydaları nelerdir?

 
Çocuğunuza oyunla İngilizce öğretir,
Doktor tavsiyeli olup, çocuğunuzun kişisel gelişimi ve motor gelişimini hızlandırır,
Ev geçindirmek gibi bir derdi olmadığı için uygun ücretle çalışır,
Ev ödevlerine yardımcı olur, 
Siz eşiniz ve dostlarınızla bir akşam yemeğine çıktığınızda, o çocuklarınızla evde ilgilenir,
Tatillerde çocuğunuzla ilgilenir, siz rahat bir tatil geçirirsiniz,
Çocuğunuza kitap okuma alışkanlığı kazandırır, 
En iyi üniversitelerde okuyan abla/abi, çocuğunuza vizyon katar,
Çocuğunuzu kültürel ve sanatsal etkinliklerle (tiyatro, opera, sinema) buluşturur, 
Çocuğunuzu spora teşvik eder, havuza girdiğinde yanında olur, birlikte basketbol oynar,
Çocuğunuzu okuldan alır ve siz eve gelinceye kadar hoş vakit geçirir.
 

Aradığınız üniversiteliyi bulmak için neler yapmanız gerekiyor?

 
aile.unisbul.com adresine giriş yapıyorsunuz. Bu sayfada yer alan; Hemen Başvur bağlantısına tıklıyorsunuz. Karşınıza "Ebeveyn Bilgileri"ni içeren form çıkıyor.
 

Ebeveyn Bilgileri 


Kendiniz  ile ilgili girdiğiniz bilgilerin doğruluğunun unisbul.com için son derece önemli olduğunu belirtmek isteriz. Bu sayfada ki bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra, sağ altta yer alan "Sonraki Adım" butonunu kullanmanız gerekmektedir. Bir sonraki sayfa, "Çocuğunuza Ait Bilgileri" içeren sayfadır.
 

Çocuğunuza Ait Bilgiler

 
Kaç çocuğunuz olduğu ve çocuğunuzun yaşı, sizinle çalışacak aday için önemli olabilir. Buradaki bilgileri de doldurup "Sonraki Adım" butonuna bastığınızda "Üniversiteliye ait bilgiler" sayfaya yönleneceksiniz.
 

Üniversiteliye Ait Bilgiler

 
Buraya kadar hep sizinle ilgili bilgi toplanmaya çalışıldı. Şimdi ise aradığınız kişiyle ilgili bilgi almak istiyoruz. Sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda iş arayan üniversiteliler özgeçmişlerini göndereceğinden, burada tam olarak nasıl birini aradığınızı ve bu kişiden ne beklediğinizi, ne gibi sorumluluklar vereceğinizi, çocuğunuz için neler yapacağını, düzenli olarak mı yoksa siz çağırdığınızda mı çalışacağı vb. olabilecek tüm sorulara açıklık getirecek şekilde net ve açıklayıcı bilgiler girmeniz sizin yararınıza olacaktır. Tüm bilgileri eksiksiz olarak girip "Sonraki Adım" butonunuzu kullandığınızda "Ödeme" sayfası gelecektir. 

Bu fiyat indiriminden yararlanabilmeniz için "İndirim Kuponu" alanına, sigortam.net'den aldığınız “SGRTMNET” kupon kodunu girdikten sonra "Kupon Kodu Onaylandı" bilgisini almanız gerekmektedir. Daha sonra ödemeyi hangi yolla yapacağınızı (havale, eft, kredi kartı) belirtin ve son olarak "Sonraki Adım" butonunu kullanarak işleminizi bitirin. Tebrikler, hepsi bu kadar. 

Talebiniz bize ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizi telefonla arayıp, sitemizi nasıl kullanacağınızı anlatacaktır. Eğer öncesinde bize soru sormak isterseniz bize 0216 330 00 28 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Not: unisbul.com olarak, sizleri sadece iş arayan üniversitelilerle buluşturuyoruz. Danışmanlık hizmeti vermemekteyiz.