Volvo Kasko Sigortası İçin %50’ye Varan Fiyat Avantajı Sigortam.net’te!

telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En uygun Volvo kasko sigortası Sigortam.net’te

  • En iyi sigorta şirketlerinden Volvo araç kasko teklifi alın.
  • Volvo kasko fiyatlarını karşılaştırın.
  • %45’e varan fiyat avantajlarını yakalayın!
  • Bütçenize en uygun Volvo sigortasını satın alın. 

 

Volvo Hakkında

1927 yılında İsveç, Göteborg'da SKF markasının bilya üretici olarak kuruldu. Volvo dünyanın önde gelen tır, otobüs, otomobil, iş makinesi, deniz motoru ve endüstriyel motorlar üretimi yapan firmasıdır. Volvo Cars ise 1999'da İsveçli Volvo Group tarafından Ford Motor Company'ye, ardından 2010 yılında Çin'li Geely'ye satılan ve sadece binek araba ve SUV üreten bir otomobil markasıdır. Bunun dışında Volvo Group, uçak endüstrisinden finans sektörüne kadar geniş bir alanda faaliyet gösteren bir holdingdir.

 

Volvo Kasko Sigortası

Volvo marka aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın. Volvo’nun ülkemizdeki en yaygın modelleri Volvo S40, Volvo S60, Volvo S80, Volvo V40, Volvo V50, Volvo V60, Volvo XC 60 – 70 – 90, Volvo C30, Volvo C70, olarak sıralanabilir. Volvo marka aracınızın modelini belirterek 3 dk'da araç kasko teklifi alabilirsiniz.

 

Diğer Marka Araç Kasko Sigortaları

Renault kasko sigortası fiyatlarıFiat kasko sigortası fiyatları
Opel kasko sigortası fiyatları Hyundai kasko sigortası fiyatları
Ford kasko sigortası fiyatları Volkswagen kasko sigortası fiyatları

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL