Sigorta’da En İyi Fiyat Garantisi Sigortam.net’te!

19 Eylül 2014

Hayatta her türlü riskle karşılaşmanız mümkün. Her ne kadar önlemler alsanız da bazı riskler kaçınılmaz olabiliyor. Dolayısıyla bu risklerin yaratacağı zararları en aza indirmek ya da tamamen ortadan kaldırmak için bir güvenceye sahip olmanız gerekir. Sigorta yaptırarak risklerin yaratacağı maddi kayıpları güvence altına alabilir, güven içinde yaşayabilirsiniz.

Sağlığınıza, arabanıza ve evinize gelen zararlar sizi manevi olarak yıprattığı gibi yaşanan büyük hasarlar maddi olarak da sizi çok fazla üzecektir. Bu durumda sigortanız yanınız olur. Satın aldığınız limitler ve teminatlar dahilinde maddi açıdan sizi korur. Sigortaya ödediğiniz küçük primler sayesinde büyük masrafların cebinizden çıkmasını önler.

Sağlık masraflarınızı güvence altına almak için özel sağlık sigortası, arabanıza gelen zararları karşılaması için kasko, kazaya karıştığınız kişilerde meydana gelen maddi hasarları teminat altına alması için de trafik sigortası yaptırmalısınız. Tüm sigortalarda önemli olan nokta ise, en iyi sigortayı en uygun fiyatlarla satın almaktır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net, online olarak sigorta satın almanıza imkan tanıyarak, sizi uzun ve yorucu sigorta satın alma süreçlerinden kurtarıyor. Sigortam.net'ten sigorta sorgulama işlemini gerçekleştirdiğinizde ihttiyacınıza ve bütçenize en uygun sigortaya kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Trafik Sigortasında Fiyatlar Düştü! Hemen Alın, İndirim Fırsatını Kaçırmayın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Sigortam.net'ten "En İyi Fiyat Garantisi"

"En İyi Fiyat Garantisi" Sigortam.net'te sunulan sigorta tekliflerinin başka bir yerde daha düşük fiyata bulunamayacağının garantisidir. 13 yıldır müşterilerine en iyi fiyatı sunan Sigortam.net, aynı poliçe şartlarıyla daha uygun teklif bulanlara aradaki fiyat farkını iade ediyor.

Sigortam.net'in sigortada "En İyi Garantisi" hizmetinden yararlanmak için aşağıdaki bilgileri inceleyiniz.

 • "En İyi Fiyat Garantisi"nden Sigortam.net'ten kasko, zorunlu trafik ve özel sağlık sigortası alanlar faydalanabilir.
   
 • Sigortam.net'in internet sitesinden ya da telefonla alınan poliçelerde, teklif alınan şirketin aynı ürününün başka bir yerde daha düşük fiyata bulunması durumunda, belgeyle kanıtlanması şartıyla Sigortam.net'ten poliçe aynı fiyata alabilir. Bunun için ürünün teminatlarının ve ödeme koşullarının aynı olması gerekir.
   
 • "En İyi Fiyat Garantisi"nden yararlanmak için; kasko ve trafik sigortası poliçelerinde ruhsat sahibi, plaka ve kullanım tarzının aynı olması gerekirken, özel sağlık sigortası poliçelerinde ise, aynı TCKN ve mevcut/geçmiş hastalık bildiriminde bulunulması gerekir.
   
 • "En İyi Fiyat Garantisi" teklifin alınmasından itibaren 3 gün geçerlidir.
   
 • Başka yerden alınan teklif ile Sigortam.net'ten alınan teklifin aynı zamanda olması gerekir. Daha uygun fiyatın bulunduğunu gösteren belgenin tarihi Sigortam.net’ten alınan tekliften eskiye aitse bu uygulamadan yararlanılamaz.
   
 • Sigortam.net’ten teklif alırken verilen bilgiler eksiksiz ve doğru olmalıdır.
   
 • Başka yerde daha uygun teklif alındığını gösteren belge orjinal olmalıdır. İnternetten alınan dökümler kabul edilmez. Belge yapılan itirazdan itibaren 1 gün içinde iletilmelidir.
   
 • İbraz edilen belgelerin ilgili sigorta şirketinin sisteminden düzenlenmiş olması gerekir. Antetli kağıda basılmış, yetkili kişiler tarafından kaşelenmiş ve imzalanmış olan belgeler kabul edilir.
   
 • İtiraz talebi kabul edildiğinde iade edilecek tutar, Sigortam.net’ten poliçe satın alırken kullanılan kredi kartına 7 iş günü içinde iade edilir.
   
 • Sigortalı ya da sigorta ettiren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak "En İyi Fiyat Garantisi" talebinde bulunabilir.
   
 • Sunulan belgenin geçersiz ya da sahte olması, eksik bilginin bulunması gibi nedenlerle itiraz kabul edilmez. Dolayısıyla bu durumda “En İyi Fiyat Garantisi” uygulamasından yararlanılamaz.
   
 • Sigortam.net istediği tarihte "En İyi Fiyat Garantisi" uygulamasını kaldırabilir.
   
 • Bu uygulamadan aynı araç ve kişi için bir yıl içinde sadece bir kez faydalanılabilir. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL
 

Sigortanızı telefonda yaptırmak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın, en iyi fiyatlarla sigorta satın almanın keyfini yaşayın.

  


Okumaya Devam Edin

En İyi Sigorta için 5 Altın Kural!

En iyi sigortaya ulaşmak için belli başlı kuralları vardır. Bu kuralları yazımızdan öğrenin, Sigortam.net'ten en iyi sigorta fiyatları için  kolayca teklif alın.

Özel Sigorta Poliçeniz Kapsamında Yaptırabileceğiniz Rutin Kontrolleriniz

Sigortam.net'ten özel sağlık sigortası satın alın, bazı rutin doktor kontrollerinizin masrafları sigorta poliçesinin kapsamında olsun, bütçeniz korunsun. 

Otomobil Özelliklerinin Araç Sigortalarına Etkisi

Otomobillerde bulunan bazı özellikler araç sigortası fiyatlarını etkiler, bu özellikleri öğrenerek sigortanızı uygun fiyatlarla satın alın.