Sigortam.net’ten Alabileceğiniz Yapı Kredi Sigorta Ürünleri

Yapı Kredi Sigorta 1943 yılında Halk Sigorta adı altında sigortacılık sektörüne giriş yapmış  ve 2000 yılında bugünkü adını almıştır. 2005 yılından itibaren çalışmalarını Koç Finansal Hizmetler bünyesinde devam ettirmektedir. Ülkemizde sigorta bilincinin yerleşmesine dair önemli katkıları olmuş ve lider sigorta şirketleri arasında var olmaya devam etmiştir. Özellikle sağlık sigortası (link: www.sigortam.net/saglik-sigortasi ) branşında yıllardır sektörün önde gelenlerinden olan Yapı Kredi Sigorta, 340 hastane, 999 eczane ve 341 muayenehaneden oluşan anlaşmalı kurum ağı ile sigortalılarına kaliteli hizmet sunmaktadır.
Yapı Kredi sigorta sektördeki başarısını etik olmak, adil olmak, güvenilirlik, şeffaflık, öncü ve yenilikçi olmak, insani değerlere önem vermek üzerine kurulu değerlerinden almaktadır.
Sigortam.net’ten Yapı Kredi Sigorta Sigorta Sorgulama yaparak Yapı Kredi sigorta ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Sigorta Özel Sağlık Sigortası

Yapı Kredi Sigorta’dan farklı limit ve seçeneklerde, kendinizin ve ailenizin ihtiyacına göre özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Sağlık poliçenizi ile birlikte size verilen Telemed24 kartı ile poliçe kapsamınız dahilinde hem ayakta tedavi, hem yatarak tedavi görebilirsiniz. Tedavi olmak için anlaşmalı hastane ve sağlık merkezlerine giderken Telemed24 kartlarınızı mutlaka yanınızda bulundurun. Bu kartla aynı zamanda acil ambulans hizmetlerinden faydalanabilir, istediğiniz zaman tıbbi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bazı planlarda ücretsiz olarak sunulan Aile Hekimliği hizmeti kapsamında, yılda 3 kere doktor muayenesi ve bu muayenelerin ilkinde yaşa, cinsiyete ve risk gruplarına göre değişen, kişinin sağlık durumu hakkında genel bilgi vermek amaçlı belirli tetkikleri içeren bir programa da sahip olabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Poliçenizin Aile Planlaması teminatı doğrultusunda doğum giderleriniz Yapı Kredi Sigorta tarafından limitsiz karşılanmaktadır.
Yapı Kredi Sigorta anlaşmalı hekim sistemi ile sigortalılarına rahat ve güvenli bir sağlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Poliçede anlaşmalı hekim teminatı seçilmişse, sigortalıların belirlenen hekimlere yapacağı muayene başvurularında, muayene bedelleri poliçenin teminat yüzdesi ne olursa olsun %100 olarak karşılanmaktadır. Ancak hekimlerin çalışma saatleri farklı olduğu için gitmeden önce randevu almak işlerinizi kolaylaştıracaktır.
Çağımızın en önemli ve yaygın hastalıklarından biri olan kanser hastalığının zorlu süreciyle daha rahat başa çıkmak için, bütçenize uygun önlem niteliğinde Yapı Kredi poliçeleri ile daha kaliteli bir hayat yaşayabilirsiniz.

Sigortam.net’ten Poliçe Almanın Avantajları

Özel sağlık sigortanız için Yapı Kredi Sigorta ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sigortam.net’ten Yapı kredi sağlık sigortası alımlarınızda konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sigorta teklifi hazırlayacak, seçtiğiniz poliçe için farklı ödeme seçeneklerini size sunacak ve satın alma işleminizi tamamlamanız konusunda da size destek olacaktır.
Böylece;
– Poliçeniz ihtiyaçlarınızı arşılayacak şekilde hazırlanmış olacak,
– Poliçenizin içeriği konusunda bilgilendirilmiş olacaksınız,
– Aklınıza takılan soruların cevabını alabileceksiniz,
– Uygun ödeme koşulları ile poliçenizi alabileceksiniz.
Ayrıca, poliçeniz, arzu ettiğiniz adrese ücretsiz olarak kargo ile teslim edilecek ve poliçeniz süresince 7/24 sigorta uzmanı desteğinden faydalanmaya devam edebileceksiniz.

Diğer Sigorta Şirketlerine Ait Ürünler

Allianz Sigorta ürünleri

Axa Sigorta ürünleri

Ergo Sigorta ürünleri

Anadolu Sigorta ürünleri

Zurich Sigorta ürünleri

Aviva Sigorta Ürünleri

Sağlığınızı güvenceye almak için özel sağlık sigortanızı yaptırmayı ve yenilemeyi ihmal etmeyin. Hem kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını kontrol altına almak hem de sağlık harcamalarınızı minimumda tutmak için özel sağlık sigortası konusunda Sigortam.net uzmanlarına danışabilirsiniz. En uygun özel sağlık sigortası poliçesi için 444 24 00 numaralı telefondan 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Online Sigorta Teklifi Al, Fırsatları Değerlendir!

Online Sigorta Teklifi Al, Fırsatları Değerlendir!

Sigorta teklifi alma işlemlerinizi internetten yaparak...daha uygun fiyata poliçenizi satın alabilirsiniz. Online sigorta teklifi almanız, birçok şirketin sigorta...fiyatlarını görebilmenizi ve karşılaştırma yapabilmenizi sağlar.  Fiyatları ve teminatları karşılaştırarak doğru kararı...verebilmek ise Sigortam.net üzerinden oldukça kolay. Online sigorta teklifi al, en uygun fiyat...garantisini kaçırma! [widget id="sigortamnet_content_widget-2"] Sigortanızı internetten yaptırmanın önemli avantajları...vardır. Bir kaç dakika içerisinde bilgilerinizi girip teklif alma sürecine geçebilirsiniz. Sadece online sigorta teklifi alarak...görebileceğiniz özel indirimlerle araç sigortalarınızı yaptırabilir, sağlık sigortanızı en uygun fiyat garantisi ile...yaptırabilirsiniz. Üstelik poliçeniz anında size ulaşır. Avantajların detaylarını yazımızın devamından...öğrenebilirsiniz.

Acenteleri Dolaşmayın, Tek Bir Ekrandan Karşılaştırma Yapın!

Online sigorta teklifi...almanın en büyük avantajı, acenteleri dolaşmak zorunda kalmamaktır. Ayrı ayrı sigorta şirketlerini aramak, teklif almak ve...sonrasında onları değerlendirebilmek zor hatta bazen kafa karıştırıcı olabilir. Online sigorta tekliflerini almak...ise çok daha basit ve net bir süreçtir. Sigortam.net'ten dilediğiniz sigorta ürünü için teklif alarak birçok sigorta şirketini...aynı ekranda görebilirsiniz. Bu sayede sigorta fiyatlarını karşılaştırarak hangisinin bütçenize en uygun olduğunu bulabilmeniz...çok daha rahat olur. Sigorta fiyatı sorgulama yapmak için bir kaç dakikanızı ayırmanız yeterli. Kasko, trafik...sigortası ya da sağlık sigortası için fiyat bilgisi mi almak istiyorsunuz? Tek yapmanız gereken sigortanın branşına göre...bilgilerinizi doğru bir şekilde girmek. 2 dakika içerisinde tüm teklifleri görebilir, fiyatlar hakkında değerlendirme yapabilirsiniz....İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun poliçeyi seçtikten sonra ise satın alma işlemlerine geçebilirsiniz.

İnternetten...Sigorta Teklifi Al, Avantajları Kaçırma!

İnternetten sigorta fiyat alma işlemlerinin kolay ve hızlı...olmasının yanında birçok avantajı da mevcut. İnternete özel indirim fırsatlarını görebilmeniz için öncelikle teklif almanız...gerekiyor. Kişiye özel indirim fırsatları ile poliçenizi daha da uygun fiyatlara alabilir, bütçenizi sıkıştırmadan taksit...seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz. Sigortanızı online olarak yaptırırsanız, poliçenizin oluşturulmasını ve size...gönderilmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Kasko sigortası aldığınızı düşünelim. Bütçenize uygun olan kasko ürününü...satın alırsanız, poliçeniz e-postanıza gelir. Beklemek zorunda kalmadan kasko poliçenize anında ulaşırsınız. Ayrıca...sigortanızı internetten alırsanız, güvenceniz anında başlar. Aracınıza kasko yaptırdığınız zaman, kasko teminatlarının...masrafları karşılama güvencesi poliçeyi internetten satın aldığınız an geçerli olur. Aynı şekilde diğer sigorta çeşitleri...olan trafik ve sağlık sigortaları için de aynı avantajlar geçerlidir. Zorunlu trafik sigortası teklifi
, kasko teklifi, sağlık sigortası teklifi alarak 2 dakikada...sigorta sorgulama yapın!