Zurich Öncelikli Servis Ağı Hasar Merkezi

20 Eylül 2010

Zurich Öncelikli Servis Ağı

Hasar anında aracınızı Zurich Öncelikli Servis Ağı Hasar Merkezine getirin, yapmanız gereken tüm işlemleri sizin adınıza biz takip edelim! 

Zurich Öncelikli Servis Ağı Hasar Merkezine getirdiğiniz aracınızın ön hasar tespit işlemleri, Zurich Sigorta’nın Hasar Tespit Uzmanları tarafından merkezimizde yapılacaktır. Sonrasında, aracınızın onarımı isteğinize göre Garantili Onarım Merkezlerimizde veya Anlaşmalı Yetkili Servislerimizde yaptırılacaktır. 

Garantili Onarım Merkezlerimizi tercih ettiğiniz taktirde yapılan işleme ilişkin 1 yıl garantimiz olacaktır. Bununla birlikte, onarım süresi bir günü geçen hasarlar için ikame araç verilecektir.
Tüm bu avantajlara ek olarak poliçenizi bir sonraki poliçe döneminde Zurich Sigorta’dan yenilemeniz durumunda hasarsızlık indiriminiz bozulmayacak, aynı oranda korunacaktır.(*) 
Aracınız Garantili Onarım Merkezimize çekici ile gönderilecektir. Size bildireceğimiz teslim tarihinden 1 gün önce, Zurich Sigorta Hasar Yetkilimiz sizi arayarak aracınızın teslim saatini bildirecektir. Aracınızın teslim edileceği gün Hasar Tespit Uzmanlarımız tarafından yapılan işlemlere ilişkin son kontroller yapılarak kalite-kontrol prosedürü işletilecektir. Aracınızı teslim etmeden önce, müşterilerimize sunmakta olduğumuz hizmeti daha da iyileştirebilmemiz için aldığınız hizmetten memnun kalıp kalmadığınızı belirtebileceğiniz müşteri memnuniyet anketimizi doldurmanızı rica ederiz 
 
(*) Bu uygulama poliçe dönemi içindeki ilk hasar için geçerlidir. Daha sonra oluşabilecek hasarlar bu kapsamda değerlendirilmeyecektir.
 
Zurich Help Point Hasar Merkezlerine ait adres ve iletişim bilgileri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

 

 

Merkez

Adres

Telefon

 

KOZYATAĞI Help Point Center

Hal Yolu Kayışdağı Cad. No:16/E Ataşehir İstanbul

0216 575 10 71

 

BAHÇELİEVLER Help Point Center

 

Talat Paşa Cad. Ressam Halimpaşa Sok. Pembe Saray Apt. B Blok 2/1 Bahçelievler İstanbul

0212 441 66 47

MASLAK Help Point Center

 

Atatürk Oto Sanayi 1. Kısım Yol Sok. No:11 Maslak İstanbul

0212 285 45 03

 

ANKARA Help Point Center

Turan Güneş Bulvarı Şahinler Sitesi 39/A  Ankara

0312 439 69 63

İZMİR Help Point Center

 

Mansuroğlu Mah. Ankara Cad. No: 141/1a-1b
Bayraklı/İzmir

0232 348 15 25