Zurich Sigorta Mini Hasar Onarım Hizmetleri

05 Ağustos 2010
Zurich Sigorta Mini Hasar Onarım Hizmetleri
 
MİNİ HASAR ONARIM TEMİNATI ÖZEL ŞARTLARI Mini Hasar Onarım teminatı kapsamında geçerli olan hizmetlerin detayı aşağıda belirtilmiş olup sigortalının işbu hizmetlerden faydalanması nedeniyle mevcut poliçesindeki hasarsızlık indirimine poliçenin Zurich Sigorta'dan yenilenmesi durumunda herhangibir etkisi olmayacaktır: 
 
Mini onarım hizmetlerini alabileceğiniz servislere www.zurichsigorta.com.tr   / www.autolifecenter.com  web sitelerinden , ( 0212 481 94 94 ) A.L.C Merkez telefonlarından ulaşıp hizmetlerden faydalanabilirsiniz.
 
1. Boya İşlemi Yapılmadan Kaporta Aksamı Düzeltme                             
 
Hasara uğramış parçanın boyalı kısmı bozulmadan meydana gelen göçükler için yapılan işlemleri içermektedir. Oluşan hasarın içerik olarak 3 cm olması halinde bu işlem yapılır. Bu işlemde hasarın ulaşılmayan ve arkası kapalı olan bölgelerdeki göçükler bu uygulama dışında kalır. 
 
Yıllık servis hizmeti 4 adet olup 1 yıl için geçerlidir.
 
2.  Boya işlemi ile yama uygulaması (Kaporta işlemi uygulanmadan)                     
 
Araç üzerinde meydana gelen hasarın sadece boya işlemi yapılarak giderilmesinin sağlanmasını içerir. Bu işlem, araç üzerinde meydana gelen sıyrık, çizik gibi sadece boya işlemi ile giderilebilecek uygulamayı kapsar.
 
• Kaporta sıyrık ve çiziklerde; 25 cm i 
• Tampon sıyrık ve çiziklerde; 25 cm  olarak işleme alınacaktır.
 
Yıllık servis hizmeti 1 adet olup 1 yıl için geçerlidir.
 
3. İç döşeme tamiri       
 
•  5 cm’ ye kadar kumaş, deri, vinil, sert plastik çatlakları, çizikleri, yırtıkları
• 1 cm çapına kadar sigara yanıkları, delikleri
• 3 cm’ ye kadar plastik parça kopukları (kopan parçayla gelinmesi kaydıyla)
 
Yıllık servis hizmeti 1 adet olup 1 yıl için geçerlidir.
 
4. Ön cam tamiri 
 
Mini hasar servis yetkilisinin onarımın mümkün olabileceğini değerlendirdiği ön camda meydana gelen hasarlar için geçerlidir. Mevcut hasarın bozuk para büyüklüğünü geçmemesi, yıldız tipinde olması ve sürücü önünde olmaması gerekmektedir.
 
Yıllık servis hizmeti 1 adet olup 1 yıl için geçerlidir.
 
5. Tampon tamiri
 
Eksper ihbarıyla servislerden alınıp, onarımı yapıldıktan sonra tekrar servise iade edilen veya direkt Zurich Sigorta hizmet birimlerinde yapılan tampon tamiri kapsama dahildir. 
Onarılamayacak kadar aşırı deforme olmuş, darbe neticesinde yayılma yapmış veya kordon bozmuş, çamurluk birleşme v.b. kritik noktalarda parça-braket kaybı söz konusu parçalar kapsam dışıdır. 
Yıllık servis hizmeti 1 adet olup 1 yıl için geçerlidir.
 
Mini Hasar Onarım Hizmet Sağlayıcısı: Mini Hasar Onarım Hizmeti Zurich Sigorta adına A.L.C AUTO LIFE CENTER firması tarafından hizmeti belirlenmiş olan limitler dahilinde herhangi bir ücret talep edilmeksizin verilecektir. Mini onarım hizmetlerini alabileceğiniz servislere www.zurichsigorta.com.tr   / www.autolifecenter.com  web sitelerinden , ( 0212 481 94 94 ) A.L.C Merkez telefonlarından ulaşıp hizmetlerden faydalanabilirsiniz.