Editor
Ayşe Savun
Sağlık Sigortaları ve Konut Direktör | Sigortamnet
Uzmanlıkları: Sağlık Sigortaları, Emeklilik Sigortaları, Konut Sigortaları ,Dijital Satış Süreç ve Yönetimi
Eğitim: İTÜ Matematik Mühendisliği,Yüksek lisans: Marmara Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

Yayınladığı İçerikler

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Avantajları Nelerdir?

08.09.2021 3 dk. okunma

Sigortam.net Sağlık Sigortaları Direktörü Ayşe Savun, tamamlayıcı sağlık sigortasının avantajlarını ve güncel bilgileri okuyucularımız için aktardı.

Diş Sararması Problemini Giderecek 7 Doğal Yöntem

03.09.2021 2 dk. okunma

Bembeyaz dişlerle gülümsemek kişinin hem kendisini iyi hissetmesi , hem de öz güveni açısından oldukça önemlidir. Ancak yeterli bakımın yapılmaması, beslenme alışkanlıkları, sigara tiryakiliği veya genetik nedenlerden dolayı meydana gelen diş sararması problemi çoğu kişinin bir türlü çözüme kavuşturamadığı önemli bir sorun haline gelebiliyor.

SGK Özel Hastane Masraflarını Karşılar mı?

03.09.2021 7 dk. okunma

SGK anlaşmalı özel hastanelerde tedavi ve muayene masraflarını karşılamaktadır. SGK?lı vatandaşların uygun fiyata özel sağlık hizmeti alması ve özel hastanelerin muayene ve tedavi olanaklarından yararlanmaları mümkün.

DASK ve Konut Sigortası Arasındaki Farklar Nelerdir?

25.08.2021 3 dk. okunma

Evlerimiz, içinde en güvende hissettiğimiz alanlardan biridir. Bu hayati güven hissinin herhangi bir tehlike anında da devam etmesi son derece önemlidir.

Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyım?

25.08.2021 5 dk. okunma

Evinizin sizi tehlikelere karşı koruduğu gibi sizin de evinizi güvence altına almanız gerekir. Evinizde meydana gelebilecek herhangi bir hasarda ya da beklenmedik problemlerde konut sigortası çok işinize yarar.