444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Yıl Bitmeden Online Sigortanızı En Uygun Fiyatlarla Yaptırın!

30 Aralık 2014

Sigorta güvence demektir. Hayatın her anında herkes güvenceye ihtiyaç duyar. Çünkü belirsizlikler ile dolu olan hayatta risklere karşı mutlaka bazı önlemlerin alınması gerekir.

Yaşanan mutlu olaylar kötü şeylerin bizi hiç bulmayacağını düşündürür. Fakat olumlu durumlar kadar olumsuzluluklar da hayatın bir parçasıdır ve herkesi bulabilir.

Olası risklerin boyutlarını da önceden bilmek mümkün değildir. Büyük boyutlu hasarlarda ödeyeceğiniz maddi bedel de oldukça fazla olacaktır. Bu durum da sizi derinden sarsabilir. Halbuki sigorta yaptırarak kafanızın rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü hasarların büyük maliyeti sigorta tarafından ödenir. Çok az ödeme yaparak ya da hiç yapmayarak bütçenizin de rahat etmesini sağlarsınız.

   

En Uygun Online Sigorta Sigortam.net’te!

2015 yılında hangi sigortalarda hangi değişimlerin yaşanacağı konusunda şuan bir ön bilgi yok fakat her türlü duruma karşı 2014 yılının bitimine sayılı günler kala sigortanızı yaptırmanız faydalı olacaktır. Örneğin trafik kazalarına yeni yılda zam gelecek ve bu doğrultuda kazalara karışanlara trafik sigortası primleri de yüksek sunulacak. Ayrıca bu kişilerin hasarsızlık indirimleri de kaybolacağı için poliçe fiyatları da daha yüksek olacaktır.

Yıl sonunda sigorta yenilemeleri de aslında kişiler için bir fırsat olarak değerlendirilmelidir. Çünkü bu dönemde belli bir takım indirimler uygulanabilir ya da sigorta şirketinde değişikliğe gidilebilir. Sonra bir yıl boyunca süren yeni bir poliçe dönemi başlar.

Online sigorta ile birlikte sigorta alım-satım süreçleri oldukça hızlandı ve kolaylaştı. Eskiden olduğu gibi tek tek sigorta şirketlerinden teklif almak, birçok evrak hazırlamak, sigorta süreçlerini takip etmek zor değil. Sadece online bir form doldurarak anında şirketlerin tekliflerine ulaşmak, aralarında kıyaslama yapmak ve satın almak sadece birkaç dakikanızı alıyor ve zamanınız size, sevdiklerinize kalıyor.

Sigortam.net teklif aşamaları oldukça kolay ilerliyor ve sizi ihtiyaçlarınıza en uygun sigortaya ulaştırıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2015 yılı hedeflerinizden biri de sigorta sahibi olmak yani maddi güvence sahibi olmak olsun. En uygun online sigorta fiyatları için Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yapın. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın 7/24 telefon üzerinden sigorta satın alın.


Okumaya Devam Edin

Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?

01 Mayıs 2005 Pazar

Hızla gelişen teknoloji ile internet üzerinden alışveriş ve online sigorta kavramı günlük hayatımızda daha fazla yer almaya başladı. 

Sevil Mert ile Online Sigorta Sektörü & Sigortam.net

13 Mayıs 2011 Cuma
Türkiye’de online sigortacılık sektörünü ve 10. yılını kutlayan Sigortam.net hakkında merak edilenleri Sevil Mert ile Eticaret Mag için yaptığım bu röportajda konuştuk.

Online Sigorta Yaptırmak için Gerekli Bilgiler

24 Ekim 2014 Cuma

Online sigorta yaptırırken gerekli bilgilerin neler olduğunu öğrenin, Sigortam.net'ten kolayca sigorta sorgulama yapın en uygun sigorta fiyatlarına ulaşın.