Yıllık Hayat Sigortası Haberler | Sigortam.net
 • Hayat Sigortasında Hedef Dijital Nesil Olmalı

  Hayat Sigortasında Hedef Dijital Nesil Olmalı

  PwC, sigorta sektörüyle ilgili “Sigorta 2020 - Adımları Hızlandırmak: Dijitalde lider olmanın hızlı yolu” adlı önemli bilgiler içeren bir rapor yayınladı.

  Devamı
  Hayat Sigortasında Büyüme Yaşanabilir!

  Hayat Sigortasında Büyüme Yaşanabilir!

  Sigorta sektörü Ocak ayında prim üretimini 2013 yılının Ocak ayına göre %7.4 yükselterek 2 milyar 763 milyon TL’ye çıkardı.

  Devamı
  Anadolu Hayat Emeklilik

  Anadolu Hayat Emeklilik 23 Yaşında

  Tüm çalışanların ve ailelerinin katıldığı bir piknikle 23. yaşını kutlayan Anadolu Hayat Emeklilik’te 15. ve 20. senelerini dolduran çalışanlara plaket verildi.
  Devamı
  Mapfre Genel Sigorta

  Sigorta sektöründen ekonomiye büyük destek

  Erdinç Yurtseven, “Bu tutarın Gayri Safi Yurtiçi Hasıla’nın yaklaşık 15 katı olduğu dikkate alınırsa, sektörün ekonomiye verdiği desteğin ne kadar önemli olduğu görülür” dedi.
  Devamı
  Hayat Sigortası

  Bankaların Kredi Pazarındaki Artışa Paralel, Kredi Hayat Sigortaları da Ön Plana Çıkıyor

  Banka kredilerindeki artışın etkisi ile hayat sigortaları yeniden ivme kazandı.  Bankalar kredi verdikçe hayat sigortasını  zorunlu tutmaları, kredi bağlantılı hayat sigortalarının payını çıkardı.
  Devamı
  Anadolu Hayat Emeklilik

  Anadolu Hayat Emeklilik'ten Emeklileri Sevindirecek Haber

  Anadolu Hayat Emeklilik, yeni Gelir Planı ve Yıllık Gelir Sigortası ürünleri ile emeklilik dönemi için çok farklı düzenli gelir seçenekleri sunuyor!

  Devamı
  sigorta

  Şuayip Şenel, Anadolu'daki Sigorta Bilinci Hakkında Neler Söyledi?

  Şuayip Şenel, Şemsiye Dergisi’ne yaptığı açıklamada Anadolu’daki müşterilerle büyük kentlerdekiler arasında farklılığın risk algısıyla doğrudan ilişkili olduğunu söyledi.

  Devamı
  Tüketicinin %73

  Tüketicinin %73'ü Tasarrufa Krizde de Devam Etti

  The Future Company'nin, Aviva için 2009'da yaptığı pazar araştırmasının sonuçlarına göre, Türk tüketicisinin yüzde 73'ü tasarruflarını devam ettirirken, yüzde 22'si az biriktirdi.

  Devamı
  hayat sigortasında tazminat talebi arttı

  Sayısı Artan İntihar Vakaları, Hayat Sigortası Şirketlerini Tedirgin Etti

  Erhan Adalı, 2008'da 31 olan intiharla ölümlerin, 2009'da yüzde 55 arttığını belirterek, sigorta genel şartlarında belirtilen süreleri geçmediğinden tazminat ödemesi olmadığını söyledi.

  Devamı
  Konut kredisi alırken hayat sigortasına dikkat!

  Konut Kredisi Alırken Hayat Sigortasına Dikkat!

  Kredi kullanımında en çok tartışılan konu kullandırım karşılığı yapılmak zorunda olduğu söylenen hayat sigortası. Bankalar tabi ki bunun için ekstra bir ücret talep ediyor. 
  Devamı
 • 444 24 00
  7/24 SİGORTA DESTEK HATTI