ING Emeklilikte Hayat Sigortası Satışı - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

ING Emeklilik Kredi Hayat Sigortası Satışına Başladı

Akşam Gazetesi
 
ING emeklilik hayat sigortası satıyorING Emeklilik, kredi hayat sigortası satışına başladı. Merkezi Hollanda'da bulunan ve 40'ın üzerinde ülkede 85 milyondan fazla özel, tüzel ve kurumsal müşterisine bankacılık, yatırım, hayat sigortası ve emeklilik hizmeti sunan ING Grubu'nun Türkiye'deki şirketi ING Emeklilik, emeklilikten sonra şimdi de kredi hayat sigortası ile müşterilerine ulaşıyor. Bireysel kredilerle bağlantılı olarak satışa sunulan hayat sigortası, çeşit ve süresine göre 3 farklı ürün olarak sunuluyor. 'Yıllık Hayat Sigortası', 'Uzun Süreli Sabit Teminatlı Hayat Sigortası' ve 'Uzun Süreli Azalan Teminatlı Hayat Sigortası' şeklinde tüketicilere sunulan ürünler şu an için ING Bank şubelerinde entegre bir şekilde satılıyor. ING Emeklilik, ilerleyen dönemlerde farklı satış kanallarına yönelik ürünlerle de tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmeyi planlıyor.

Benzer İçerikler

Tüketicinin %73’ü Tasarrufa Krizde de Devam Etti

The Future Company'nin, Aviva için 2009'da yaptığı pazar araştırmasının sonuçlarına göre, Türk tüketicisinin yüzde 73'ü tasarruflarını devam ettirirken, yüzde 22'si az biriktirdi.

Devamını Oku

ING Emeklilik Kredi Hayat Sigortası Satışına Başladı

Bankacılık, yatırım, hayat sigortası ve emeklilik hizmeti sunan ING Grubu'nun Türkiye'de ING Emeklilik, emeklilikten sonra kredi hayat sigortası ile müşterilerine ulaşıyor.

Devamını Oku

Anadolu Hayat Emeklilik 23 Yaşında

Tüm çalışanların ve ailelerinin katıldığı bir piknikle 23. yaşını kutlayan Anadolu Hayat Emeklilik’te 15. ve 20. senelerini dolduran çalışanlara plaket verildi.

Devamını Oku