444 24 00
7/24 Yanınızdayız

ING Emeklilik Kredi Hayat Sigortası Satışına Başladı

07 Nisan 2010
Akşam Gazetesi
 
ING emeklilik hayat sigortası satıyorING Emeklilik, kredi hayat sigortası satışına başladı. Merkezi Hollanda'da bulunan ve 40'ın üzerinde ülkede 85 milyondan fazla özel, tüzel ve kurumsal müşterisine bankacılık, yatırım, hayat sigortası ve emeklilik hizmeti sunan ING Grubu'nun Türkiye'deki şirketi ING Emeklilik, emeklilikten sonra şimdi de kredi hayat sigortası ile müşterilerine ulaşıyor. Bireysel kredilerle bağlantılı olarak satışa sunulan hayat sigortası, çeşit ve süresine göre 3 farklı ürün olarak sunuluyor. 'Yıllık Hayat Sigortası', 'Uzun Süreli Sabit Teminatlı Hayat Sigortası' ve 'Uzun Süreli Azalan Teminatlı Hayat Sigortası' şeklinde tüketicilere sunulan ürünler şu an için ING Bank şubelerinde entegre bir şekilde satılıyor. ING Emeklilik, ilerleyen dönemlerde farklı satış kanallarına yönelik ürünlerle de tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmeyi planlıyor.

Okumaya Devam Edin

Tüketicinin %73'ü Tasarrufa Krizde de Devam Etti

13 Mayıs 2010 Perşembe

The Future Company'nin, Aviva için 2009'da yaptığı pazar araştırmasının sonuçlarına göre, Türk tüketicisinin yüzde 73'ü tasarruflarını devam ettirirken, yüzde 22'si az biriktirdi.

Konut Kredisi Alırken Hayat Sigortasına Dikkat!

22 Nisan 2010 Perşembe
Kredi kullanımında en çok tartışılan konu kullandırım karşılığı yapılmak zorunda olduğu söylenen hayat sigortası. Bankalar tabi ki bunun için ekstra bir ücret talep ediyor. 

Sayısı Artan İntihar Vakaları, Hayat Sigortası Şirketlerini Tedirgin Etti

03 Mayıs 2010 Pazartesi

Erhan Adalı, 2008'da 31 olan intiharla ölümlerin, 2009'da yüzde 55 arttığını belirterek, sigorta genel şartlarında belirtilen süreleri geçmediğinden tazminat ödemesi olmadığını söyledi.