ING Emeklilikte Hayat Sigortası Satışı - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

ING Emeklilik Kredi Hayat Sigortası Satışına Başladı

Akşam Gazetesi
 
ING emeklilik hayat sigortası satıyorING Emeklilik, kredi hayat sigortası satışına başladı. Merkezi Hollanda'da bulunan ve 40'ın üzerinde ülkede 85 milyondan fazla özel, tüzel ve kurumsal müşterisine bankacılık, yatırım, hayat sigortası ve emeklilik hizmeti sunan ING Grubu'nun Türkiye'deki şirketi ING Emeklilik, emeklilikten sonra şimdi de kredi hayat sigortası ile müşterilerine ulaşıyor. Bireysel kredilerle bağlantılı olarak satışa sunulan hayat sigortası, çeşit ve süresine göre 3 farklı ürün olarak sunuluyor. 'Yıllık Hayat Sigortası', 'Uzun Süreli Sabit Teminatlı Hayat Sigortası' ve 'Uzun Süreli Azalan Teminatlı Hayat Sigortası' şeklinde tüketicilere sunulan ürünler şu an için ING Bank şubelerinde entegre bir şekilde satılıyor. ING Emeklilik, ilerleyen dönemlerde farklı satış kanallarına yönelik ürünlerle de tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmeyi planlıyor.

Benzer İçerikler

Anadolu Hayat Emeklilik’ten Emeklileri Sevindirecek Haber

Anadolu Hayat Emeklilik, yeni Gelir Planı ve Yıllık Gelir Sigortası ürünleri ile emeklilik dönemi için çok farklı düzenli gelir seçenekleri sunuyor!

Devamını Oku

Konut Kredisi Alırken Hayat Sigortasına Dikkat!

Kredi kullanımında en çok tartışılan konu kullandırım karşılığı yapılmak zorunda olduğu söylenen hayat sigortası. Bankalar tabi ki bunun için ekstra bir ücret talep ediyor. 

Devamını Oku

ING Emeklilik Kredi Hayat Sigortası Satışına Başladı

Bankacılık, yatırım, hayat sigortası ve emeklilik hizmeti sunan ING Grubu'nun Türkiye'de ING Emeklilik, emeklilikten sonra kredi hayat sigortası ile müşterilerine ulaşıyor.

Devamını Oku