ING Emeklilikte Hayat Sigortası Satışı - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

ING Emeklilik Kredi Hayat Sigortası Satışına Başladı

Akşam Gazetesi
 
ING emeklilik hayat sigortası satıyorING Emeklilik, kredi hayat sigortası satışına başladı. Merkezi Hollanda'da bulunan ve 40'ın üzerinde ülkede 85 milyondan fazla özel, tüzel ve kurumsal müşterisine bankacılık, yatırım, hayat sigortası ve emeklilik hizmeti sunan ING Grubu'nun Türkiye'deki şirketi ING Emeklilik, emeklilikten sonra şimdi de kredi hayat sigortası ile müşterilerine ulaşıyor. Bireysel kredilerle bağlantılı olarak satışa sunulan hayat sigortası, çeşit ve süresine göre 3 farklı ürün olarak sunuluyor. 'Yıllık Hayat Sigortası', 'Uzun Süreli Sabit Teminatlı Hayat Sigortası' ve 'Uzun Süreli Azalan Teminatlı Hayat Sigortası' şeklinde tüketicilere sunulan ürünler şu an için ING Bank şubelerinde entegre bir şekilde satılıyor. ING Emeklilik, ilerleyen dönemlerde farklı satış kanallarına yönelik ürünlerle de tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmeyi planlıyor.

Benzer İçerikler

Konut Kredisi Alırken Hayat Sigortasına Dikkat!

Kredi kullanımında en çok tartışılan konu kullandırım karşılığı yapılmak zorunda olduğu söylenen hayat sigortası. Bankalar tabi ki bunun için ekstra bir ücret talep ediyor. 

Devamını Oku

Anadolu Hayat Emeklilik 23 Yaşında

Tüm çalışanların ve ailelerinin katıldığı bir piknikle 23. yaşını kutlayan Anadolu Hayat Emeklilik’te 15. ve 20. senelerini dolduran çalışanlara plaket verildi.

Devamını Oku

Hayat Sigortası Risk Ürünleriyle Büyüyecek

2009’da hayat sigortaları, yüzde 15 büyüyerek 1.8 milyar liralık üretime ulaştı. Şirketler risk bazlı ürünlerle 2010’da da büyümeyi sürdürecek.

Devamını Oku